Zaloguj się, aby obserwować  
allah_kot

Jaką grę wybrać?

17 postów w tym temacie

witam,
szukam ciekawej gry (najlepiej gry akcji), w której głównymi bohaterami są wampiry. Ma to być prezent dla kumpeli. Znalazłam jedną ciekawą - Legend of Kain. Lecz ma jedna wadę- nie ma polskiej wersji językowej. A angielska raczej nie spodoba się kumpeli...;/
podzielcie się waszą znajomościa gier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:46, allah kot napisał:

witam,
szukam ciekawej gry (najlepiej gry akcji), w której głównymi bohaterami są wampiry. Ma
to być prezent dla kumpeli. Znalazłam jedną ciekawą - Legend of Kain. Lecz ma jedna wadę-
nie ma polskiej wersji językowej. A angielska raczej nie spodoba się kumpeli...;/
podzielcie się waszą znajomościa gier;)

po pierwsze nei zakładaj nowego tematu , jak jest juz taki:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=7025

a jaki koleążanka ma komp? bo nie każda gra pojdzie na wszystkim
i chyba masz na myśli Legacy of Kain...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:46, allah kot napisał:

szukam ciekawej gry (najlepiej gry akcji), w której głównymi bohaterami są wampiry.


To bardzo ciezka sprawa bo takich gier jest bardzo bardzo malo. Poza wymieniona znam jeszcze 2 czesci Vampire The Masquerade ale nie dosc, ze obie stare to jeszcze po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:37, Xantus napisał:

> szukam ciekawej gry (najlepiej gry akcji), w której głównymi bohaterami są wampiry.

To bardzo ciezka sprawa bo takich gier jest bardzo bardzo malo. Poza wymieniona znam
jeszcze 2 czesci Vampire The Masquerade ale nie dosc, ze obie stare to jeszcze po angielsku.

że niby mało gier z wampirami? a choćby wspomniane legacy of Kain, LOK Defiance, Soul Reaver, Bloodrayne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:48, allah kot napisał:

nie wiem dokładnie jaki ma ale jesli znasz takie gry to prosze o propozycje


Może Bloodrayne?? W tej grze chodzi sie wampirzycą i sie zabija:DKoleżance jesli lubi wampiry powinna sie gra spodobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:03, rafekx 12 napisał:

> nie wiem dokładnie jaki ma ale jesli znasz takie gry to prosze o propozycje

Może Bloodrayne?? W tej grze chodzi sie wampirzycą i sie zabija:DKoleżance jesli lubi
wampiry powinna sie gra spodobać...


oo bardzo ciekawa propozycja;D
dziękować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:09, allah kot napisał:

> > nie wiem dokładnie jaki ma ale jesli znasz takie gry to prosze o propozycje

>
> Może Bloodrayne?? W tej grze chodzi sie wampirzycą i sie zabija:DKoleżance jesli
lubi
> wampiry powinna sie gra spodobać...

oo bardzo ciekawa propozycja;D
dziękować;)


Nie ma problemu:)Dodam także że jest też kontynuacja Blodrayne jeśli byłbyś zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:09, allah kot napisał:

> > nie wiem dokładnie jaki ma ale jesli znasz takie gry to prosze o propozycje

>
> Może Bloodrayne?? W tej grze chodzi sie wampirzycą i sie zabija:DKoleżance jesli
lubi
> wampiry powinna sie gra spodobać...

oo bardzo ciekawa propozycja;D
dziękować;)

ale gra wymaga dobrej karty graficznej (niezintegrowanej, pozatym trudna do dostania w sklepach w wersji na PC, (a pirata na prezent nie dasz ;] )tylko na PS2 prędzej, i po angielsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:12, seles napisał:

> > > nie wiem dokładnie jaki ma ale jesli znasz takie gry to prosze o propozycje

>
> >
> > Może Bloodrayne?? W tej grze chodzi sie wampirzycą i sie zabija:DKoleżance
jesli
> lubi
> > wampiry powinna sie gra spodobać...
>
> oo bardzo ciekawa propozycja;D
> dziękować;)
ale gra wymaga dobrej karty graficznej (niezintegrowanej, pozatym trudna do dostania
w sklepach w wersji na PC, (a pirata na prezent nie dasz ;] )tylko na PS2 prędzej, i
po angielsku ...


oh to kurczaczek;/
a co myślicie o Prince of Persia? Co prawda bez wampirów... no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wtrącę jeszcze z Bloodrayne na temat tego gdzie ja można dostać:D Cóż przed chwilą sprawdzałem i nie jest to łatwe, gdyż gra ma swoje lata (a 2 część była dosyć słabo reklamowana w Polsce). Jednak obie jej części można dostać poza allegro. Pierwszą można dostać zamawiając archiwalny numer CDA, do którego była niegdyś dołączona: http://www.cdaction.pl/archiwum/19. Co do drugiej części można ją jeszcze dostać tu: http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109548. Niestety zdaje mi się, że obie te gry są w wersji angielskiej. Wydaje mi się, że chyba jednej lepiej by było jakbyś zdecydowała się na część 2, zdecydowanie estetyczniej by to wyglądało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 20:21, allah kot napisał:

oh to kurczaczek;/
a co myślicie o Prince of Persia? Co prawda bez wampirów... no ale...


Gra godna polecenia,ładna gafika[mimo upływu lat],ciekawa fabuła w miare długa i wciagajaca,czego chcieć wiecej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:24, rafekx 12 napisał:


> oh to kurczaczek;/
> a co myślicie o Prince of Persia? Co prawda bez wampirów... no ale...

Gra godna polecenia,ładna gafika[mimo upływu lat],ciekawa fabuła w miare długa i wciagajaca,czego
chcieć wiecej?:)


a która część lepsza? Piaski Czasu czy Dusza Wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:28, allah kot napisał:

a która część lepsza? Piaski Czasu czy Dusza Wojownika?

To zależy jaki charakter gry się lubi. Druga część jest zdecydowanie mroczniejsza (ogólny zarys fabularny, sposoby walki czy choćby dosyć mocna muzyka), pierwsza bardziej przypomina baśń. Warto też dodać, że pierwsza część potrzebuje pewnych efektów graficznych do działania (Pixel Shader- inaczej się nie odpali), bez których Dusza Wojownika zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:46, allah kot napisał:

witam,
szukam ciekawej gry (najlepiej gry akcji), w której głównymi bohaterami są wampiry. Ma
to być prezent dla kumpeli. Znalazłam jedną ciekawą - Legend of Kain. Lecz ma jedna wadę-
nie ma polskiej wersji językowej. A angielska raczej nie spodoba się kumpeli...;/
podzielcie się waszą znajomościa gier;)


Na forum istnieje już wątek w którym możesz się dopisać, żeby uzyskać interesującą Cię poradę. Nazywa się on Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :), a tu jest link do niego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=7025 Tak więc ten temat, jako dubel zamykam.
A na przyszłość w razie nowych poszukiwań, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować