Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Laptopowy zawrót głowy

30 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 22:28, lama123 napisał:

Przepraszam ale za tą cenę można dobrać parę razy lepszego laptopa 0o
Nie skorzystam ...


Tak, ten komentarz idealnie pasuje do twojego nicku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/Paczek/
Nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi. Nie wiesz co napisać bo się nie znasz a chcesz nabić posta, więc próbujesz obrazić kolegę...bez skutku? Panie idź zajmij się pisaniem na forum Bravo albo zacznij pisać od rzeczy.
Btw. Dla mnie ten laptop nie ma w sobie nic szczególnego oprócz tego ekranu dotykowego jak już wcześniej zaznaczyłem. A do tego zgadzam się z lamowidłem. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 22:39, Redbullik napisał:

> Przepraszam ale za tą cenę można dobrać parę razy lepszego laptopa 0o
> Nie skorzystam ...

Tak, ten komentarz idealnie pasuje do twojego nicku -.-


Tak, twój avatar pasuje do Ciebie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 23:34, lama123 napisał:

> > Przepraszam ale za tą cenę można dobrać parę razy lepszego laptopa 0o
> > Nie skorzystam ...
>
> Tak, ten komentarz idealnie pasuje do twojego nicku -.-

Tak, twój avatar pasuje do Ciebie idealnie :)


Owszem, lepszego laptopa można dostać, ale jeżeli się w grafice robi, to może okazać się niezłym, bardzo pomocnym urządzeniem.
Gdybym miał kasę, to bym się chyba nawet pokusił. ;]

A wy, waść Redbullik, jesteście z całą pewnością człowiekiem wielkiego serca, i świętego. Świętego! Ale wy się, wybaczcie szczerość z głębokiego serca płynącą, na pisaniu porządnych postów nie znacie!

------------------
Niech ten sznur myślników zakończy wszechobecny offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napędu DVD w nim nie ma, bo by się po prostu nie zmieścił. To ma niecałych 9 cali.
Fajny organizer z tego komputerka, na pewno bardzo praktyczny dla dziennkarzy i bznesmanów, bo o zastosowaniach multimedialnych to raczej nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy! skoro nie posiada napedu DVD to w jaki niby sposob mamy instalowac w nim rozne programy/ mniej wymagajace gierki. W ogole uwazam ze bez nosnika optycznego taki sprzet traci 50% swojej uzywalnosci. Co mozna poradzic w zastepstwie DVD? Chyba tylko pendrive''y. Co myslicie moi drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są także napędy zewnętrzne. Ludzie nie rozumiecie ze to nie jest laptop z bajerowym wyświetlaczem, tylko TABLET z bajerową klawiaturką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:47, [KERMI] napisał:

Moi drodzy! skoro nie posiada napedu DVD to w jaki niby sposob mamy instalowac w nim
rozne programy/ mniej wymagajace gierki. W ogole uwazam ze bez nosnika optycznego taki
sprzet traci 50% swojej uzywalnosci. Co mozna poradzic w zastepstwie DVD? Chyba tylko
pendrive''y. Co myslicie moi drodzy?

Ja myślę, że jest coś takiego jak internet. Do normalnej pracy DvD jest w zasadzie niepotrzebne (właściwie potrzebne jest jedynie graczom(no chyba, że ktoś ma stema ew. gra w wowa) i ludziom którzy potrzebują archiwizować dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować