Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chrono Trigger DS - trailer i screeny

13 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Prezentujemy pierwsze materiały dotyczące portu Chrono Triggera na DS-a - japoński trailer i kilka screenów. Zgodnie z przewidywaniami, gra zostanie wydana w USA w tym samym czasie, co w Japonii, czyli pod koniec roku. O premierze na Starym Kontynencie na razie cicho.

Przeczytaj cały tekst "Chrono Trigger DS - trailer i screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeal Dungeon (najprawdopodobniej) i multi to trochę mało, jeśli zostawili grafikę i dźwięk (najprawdopodobniej) na poziomie sprzed 13 lat... Nawet ja, wielki fan Chrono Triggera, nie kupię sobie NDS tylko po to, żeby nie zobaczyć prawie nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:57, FatB napisał:

niezle sie postarli z tym reamake''m ale jakos tak mi niektore postacie przypminaja z
Dragon Ball =D


Może dlatego, że postacie projektował Akira Toriyama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały kawał gierki. Zawsze była dla mnie za trudna przez turowy system walki (wcześniej przeszedłem Illusion of Time). Ach te czasy z Super Nintendo... na to chyba liczą ludziska, na nostalgię i przez to zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak remake... no nie dla jednej gry w którą grałem nie będę kupował DS-a, chyba, że DS będzie kosztował 150-200zł :P Ale posiadaczom konsolki Nintendo ogromnie polecam (chyba, że ktoś grał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za fucha, prawie nic się nie zmieniło. Mogliby nygusy śmierdzące chociaż grafikę podrasować, ale oni wiedzą, że tak czy siak zgarnią dużą kapuchę. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FatB: pewnie dlatego bo to ta sama osoba projektowała postaci ;p;p

co do samej gry - chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądać na dwóch ekranach.. to znaczy na jednym będą filmiki skaczących postaci a na drugim pewnie staty i wybór ataków...

DS''a też nie kupie dla jednej gry - ale jak by wyszło na x360 jakiś taki remake to bym go kupił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:55, mefjak napisał:

DS''a też nie kupie dla jednej gry

Ale czemu dla jednej gry? Na DSa jest mnóstwo świetnych gier, dla których warto go kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym wolał aby na DS-a (albo na PSP - wtedy już w ogóle byłoby bosko) wydali kolejną część Golden Sun. Co prawda zakończenie ostatniej z nich zbytnio na to nie pozwala, ale dla chcącego nic trudnego. W końcu to była najlepsza seria jRPG na GBA, a nawet - według mnie - jedna z najlepszych jRPG w ogóle. Dlatego jej kontynuowanie na pewno zostałoby przyjęte bardzo entuzjastycznie. No i z pewnością by się opłacało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować