Zaloguj się, aby obserwować  
PaulCastellano

wgrywanie gier java

5 postów w tym temacie

Mam SE k770i. Pobieram z pewnej strony internetowej grę Brothers in Arms Earned in Blood 3d (HD). Jest ona w formacie sis lub sisx i gdy przesyłam ją kablem USB na telefon i nie mogę jej zainstalować (bo takiego formatu telefon nie czyta). Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:24, kulpamen napisał:

Mam SE k770i. Pobieram z pewnej strony internetowej grę Brothers in Arms Earned in Blood
3d (HD). Jest ona w formacie sis lub sisx i gdy przesyłam ją kablem USB na telefon i
nie mogę jej zainstalować (bo takiego formatu telefon nie czyta). Proszę o pomoc...



Pobieranie ze stron internetowych gier na komórkę jest nielegalne. To tak jakbyś pobierał gry z torrentów.

PS: nie mam pewności czy to co pobierasz to legalny plik czy nie więc coś wytłumaczę. Plik o rozszerzeniu sis jest plikiem, którego czytają tylko komórki z Symbianem czyli niektóre Nokie. Do SE pasują pliki o rozszerzeniu jar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:25, ktoś napisał:

Wie ktoś jak wgrać gry java do telefonu sonny ericsson k510i?

Jeśli masz to przez kabel USB... Jednak jest pewien problem. Pobieranie gier z internetu jest nielegalne. A tego na tym forum nie tolerujemy. Jak już chcesz koniecznie jakieś gry, to z tyłu jakiejś gazety (Tele Tydzień, Życie na Gorąco i inne takie badziewia) masz zbiór iluś tam gier i sobie pobierasz, SMS-em oczywiście.

Upss, błąd. Post ten był skierowany do użytkownika o nicku: kulpamen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ... ale to jest piractwo i tego tutaj nie lubimy :) gry java kupuje sie na stronach do tego przeznaczonych lub gdy sa freeware to wtedy mozna sciagac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować