Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dużo czytania w trzecim Falloucie

115 postów w tym temacie

"w Falloucie 3 zawartych zostanie około 40 tysięcy linii dialogowych"

"Fable 2, może pochwalić się 370 tysiącami wyrazów w dialogach"

"liczby w obu przypadkach są do siebie bardzo zbliżone."

WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi ile linijek dialogów będzie skoro na żadnym wywiadzie czy innym tego typu bajeru wszystko wiedzący i wspaniały Todd Howard nie zaprezentował jak wygląda rozmowa z NPC. Tylko podniecał się z padem w ręku jaka to super walka jest.... Poza tym z tego co ja wiem...charyzma będzie w grze bardzo mało potrzebna, a towarzyszy będzie mogli mieć trzech...super ten TES V się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:30, edsonpele napisał:

Sporo tego, Fallout może odnieść sukces, ale fani pewnie i tak będą zawiedzienie po przeprowadzce
w trójwymiar...

Na pewno nie beda zawiedzeni przeprowadzka w 3D.

Btw.
"Na koniec smutna informacja dla kreatywnych graczy. Edytor poziomów nie będzie włączony do edycji premierowej wydania pecetowego. Prawdopodobnie jednak zostanie udostępniony za darmo w sieci, niedługo po premierze pełnej wersji gry."
wat

"9) Will the PC version of the game include some sort of SDK or level editor like Elder Scrolls games have? If not, might one become available via download in the future? And how about the console versions, what have you done to give them the same options PC players have?

It will definitely not be included on the disk. If and when one is available, it will be a free download. I wish I could promise that an editor will be coming and when, but I can''t. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:39, Sad Statue napisał:

Nie no, coraz gorzej nam się ten Fallout 3 zapowiada. Tragedia, od nadmiaru tekstu boli
mnie głowa ;/


Żal.pl
A na testach gimnazjalnych pewnie zasłaniałeś się dysleksją i innymi wynalazkami XXI wieku. Co za pokolenie rośnie... Prawie jak Kelly Bundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dużo porównując do poprzednich części Fallouta? Albo innych RPGów?
"...główny bohater przemierzy w asyście najwyżej jednego towarzysza..." to po co w takim razie Charyzma?
"...twórcy przywiązali niewielką wagę do walki wręcz. " Oo to zdanie jest dla mnie niezrozumiałe, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:44, Ari13 napisał:

> Nie no, coraz gorzej nam się ten Fallout 3 zapowiada. Tragedia, od nadmiaru tekstu
boli
> mnie głowa ;/

Żal.pl
A na testach gimnazjalnych pewnie zasłaniałeś się dysleksją i innymi wynalazkami XXI
wieku. Co za pokolenie rośnie... Prawie jak Kelly Bundy.



Winszuję takiego IQ, żeby nie zauważyć tak bezczelnej i otwartej ironii w żywe oczy... Co za pokolenie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:07, Igor FCBayern napisał:

Jak to maksymalnie jeden towarzysz?! I to ma być Fallout?!


Dodać należy do tego
1) Główną platformą w którą celują jest Xbox
2) Brak sexu(nie to, że jestem zboczony, ale to Fallout do cholery!)
3) Na 80% screenach ukazano walkę... dlaczego? Czyżby gra nie niosła ze sobą, żadnych innych rzeczy wartych pokazania?

Po prostu dawno już straciłem nadzieję, że ta gra będzie w duchu poprzedniczek. Ciągle się zastanawiać, kupić czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS''man - znowu będziesz bronił Bethesdy? ;p co z tego że mówią że będzie 40 tys linijek, skoro nie wiadomo ile wyrazów jest w jednej oraz jak to się rozkłada na dialogi, równie dobrze połowa z nich moze być ''zapychaczami'' w postaci odzywek trzeciorzędnych NPC''ów robiących za tło. Już bardziej do wyobraźni przemawiają strony maszynopisu, przynajmniej jest do czego je odnieść.

ale z drugiej strony facetowi sie nie dziw że już na ciebie skakał że narzekasz na zbyt dużo tekstu, mało to jest takich co takie komentarze na serio by pisali?

EDIT:
w sumie jak teraz wyświetlił mi się tój kolejny post to jednak źle kojarzyłem, że ostatnio ich broniłeś "bo widxzą co robią" ;p no nic, nvm.

Przynajmniej wyjaśniło się o co chodziło z tym zabijaniem dzieci. Są w grze, ale będą nieśmiertelne. A już wątpiłem w zdrowy rozsądek zachodniego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować