Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dużo czytania w trzecim Falloucie

115 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 18:37, mglu napisał:

Lubię serię The Elder Scrolls, ale to jest do jasnej-ciasnej Fallout. Wyobraźcie sobie
teraz Wiedźmina w konwencji GTA.

To znaczy w jakiej? Z otwartym światem, nieliniowego i w którym można robić co się komu podoba? Dla mnie bomba.

Dnia 08.07.2008 o 18:37, mglu napisał:

Ech, czego nie zrobią dla zysku. Nawet Fallouta "zgwałcą".

Ah ci niedobrzy producenci gier, tylko by zarabiać chcieli i jeszcze robią grę tak jak im się podoba a nie tak jak im każą ''fani''.

Dnia 08.07.2008 o 18:37, mglu napisał:

I co z tego, że ma być więcej dialogów, skoro gra ma być głupsza od poprzedniczek, ech...

A to też było w oficjalnym komunikacie? Jakoś nie doczytałem.
Generalne wyjątkowo mnie wkurza takie podejście, nikt gry nie widział ale wszyscy wiedzą, że to chłam badziew i profanacja bo w 3D i niema seksu. No bez przesady ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:01, [KERMI] napisał:

Nekromantik: Co to znaczy ze odstrzelone demo black isle? Mozesz przyblizyc mi info w
tej kwesti? Black Isle robilo F3 ale zrezygnowalo czy jak?


(prosze nie jechac mnie za bark wiedzy w tym temacie, oraz prosze nie odsylac do google,
po prostu nie wiem wiec pytam, a jesli masz mi udzielac porad typu tych dwoch ktore napisalem
powyzej to lepiej po prostu mnie zignoruj)


Ponieważ projekt Black Isle został skreślony, tech-demo wraz z całą resztą materiałów spuszczono w kiblu ;)
Czy coś jeszcze? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 19:08, qooba napisał:

Generalne wyjątkowo mnie wkurza takie podejście, nikt gry nie widział ale wszyscy wiedzą,
że to chłam badziew i profanacja bo w 3D i niema seksu. No bez przesady ludzie.

Nikt?
O kurcze nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:56, SoundWave napisał:

Jasne, zapomniec, ze to Fallout, gdy nastepne czesci beda do niego podobne, a ekran powitalny
raczy nas napisem "Fallout".

Aż tak Ciebie to boli? To się ociera o fanatyzm.

Dnia 08.07.2008 o 18:56, SoundWave napisał:

Ja dzisiaj bede jadl kurz, ale zamkne oczy i bede udawal, ze to kielbasa z dzika. I dam
temu czemus 10/10.

Skromna różnica - kurz jest raczej niesmaczny. A Fallout 3? Tego nikt nie wie! I nie gadać że gorszy od części poprzednich bo się produkuję, żeby o poprzednikach zapomnieć. Lepszy przykład - kiełbasa krakowska. Wszyscy się plują że nie z dzika. Ale zamknij oczy i sprawdź czy smakuje. Smakuje? Więc po co się pieklić? Nie smakuje? Trudno, nie wszystkim będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 19:17, HELMOOT1 napisał:

Aż tak Ciebie to boli? To się ociera o fanatyzm.

To sie nazywa bycie fanem. Ale jesli nazwiesz mnie fanatykiem to tez ok. W zwiazku FO3 fani byli wyzywani ta tyle roznych sposob, ze twoja opinia mi wisi i powiera :)

Dnia 08.07.2008 o 19:17, HELMOOT1 napisał:

Skromna różnica - kurz jest raczej niesmaczny. A Fallout 3? Tego nikt nie wie!

Ja wiem, ze Oblivion with gunz jest dla mnie niesmaczny. Ale dzieki, ze probujesz decydowac za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:21, SoundWave napisał:

To sie nazywa bycie fanem. Ale jesli nazwiesz mnie fanatykiem to tez ok. W zwiazku FO3
fani byli wyzywani ta tyle roznych sposob, ze twoja opinia mi wisi i powiera :)

Skromna różnica. Ja Ciebie nie wyzywam. A skoro takie masz podejście do mojej opinii to po kiego grzyba odpowiadasz na moje posty (przypominam - pierwszy nie był odpowiedzią na twoje mowy)?

Dnia 08.07.2008 o 19:21, SoundWave napisał:

Ja wiem, ze Oblivion with gunz jest dla mnie niesmaczny. Ale dzieki, ze probujesz decydowac
za mnie.

Jakim cudem wiesz czy ta gra jest dobra, chociaż nawet się nie ukazała? Błagam wytłumacz mi ten fenomen, będzie dobry temat na magisterkę za parę lat. Tylko błagam, nie powołuj się na poprzedników, nie chce mi się tego powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brotherhood of Steel grało się nawet przyjemnie. I dodatkowo nie niszczyła marki Fallout, właśnie dzięki podtytułowi. Czy betha nie mogła by nazwać swojego dzieła po prostu Fallotu:3D czy jakoś tak? Wtedy bym to jakoś przełknął. Ale nazywać to 3!!!. To czysta profanacja. Można powiedzieć że to tylko nazwa, owszem, ale to AŻ!! nazwa. To słowo mówi i znaczy więcej dla prawdziwego fana niż może się wydawać. To tak jakby zamiast Queen mówić "Królowa". Niby to samo a g... znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:21, SoundWave napisał:

Ja wiem, ze Oblivion with gunz jest dla mnie niesmaczny.

No ale skąd wiesz, skąd pytam? Próbowałeś tego obliviona z flintami? Gdzie jestem ciekaw? I skąd to przekonanie, że F3 takim właśnie tworem będzie? Wydaje Ci się, że nowy Fallout będzie be, ok Twoje zdanie, ale czy będzie be to nie wiadomo wcale i okaże się dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:17, SoundWave napisał:

Nikt?


Ano ktoś widział. Choćby ostatnio grupa 16 dziennikarzy i ich realcje wypadły bardzo pozytywnie. Kurcze, nowość.

Dnia 08.07.2008 o 19:17, SoundWave napisał:

Ale dzieki, ze probujesz decydowac za mnie.


No przecież Ty już z pewnością grałeś, znasz grę od podszewki i w zasadzie zostało nam czekać tylko na twą relację, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:43, orzech4 napisał:

Ano ktoś widział. Choćby ostatnio grupa 16 dziennikarzy i ich realcje wypadły bardzo
pozytywnie. Kurcze, nowość.


I założę się że większość z nich lubiła poprzednie Fallouty. A czy narzekają teraz? Nie. Takie oschłe narzekanie z jakim się spotykamy na każdym kroku na pewno żadnego "prawdziwego" Fallouta nie stworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:43, orzech4 napisał:

Ano ktoś widział. Choćby ostatnio grupa 16 dziennikarzy i ich realcje wypadły bardzo
pozytywnie. Kurcze, nowość.

To też niezupełnie tak. Plotki i ploteczki z różnych źródeł wspominają o tym, że Bethesda zgodziła się pokazać grę dziennikarzom oczekując właśnie pozytywnych recenzji w zamian. I nie chodzi tu o oczekiwanie na to, że będą to recenzje korzystne dla ich gry, bo się ona spodoba. Miały takie być, bo takie miały być i już. Zresztą polityka Bethesdy (choćby brak dema) pokazuje, że takie zachowanie choć nieprawdopodobne, jednak jest możliwe.

Odnosząc się zaś do samego newsa - pozytywna informacja to ilość tekstu, poczekamy na jakość. Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia Bethsy na tym polu to owe 40k linijek i tak wiele nie pomoże. Ewentualnie spowoduje ból głowy od natłoku głupot. Z tym jednak trzeba będzie poczekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:43, orzech4 napisał:

> Nikt?

Ano ktoś widział. Choćby ostatnio grupa 16 dziennikarzy i ich realcje wypadły bardzo
pozytywnie. Kurcze, nowość.


No, ale kto by tam słuchał dziennikarzy, przecież oni się nie znają i jak ich Bethesda zaprosiła na pokaz to na pewno też solidnie opłaciła i ufundowała każdemu po nowym ''porszaku''. :)
A fanboye i tak przecież wiedzą swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:51, Graffis napisał:

To też niezupełnie tak. Plotki i ploteczki z różnych źródeł wspominają o tym, że Bethesda
zgodziła się pokazać grę dziennikarzom oczekując właśnie pozytywnych recenzji w zamian.


Schowaj tę teorię spisku za rękaw, jeśliś łaskaw. Bodaj Allor z CD-A znalazł się wśród tych 16 dziennikarzy i napisał bardzo obiektywną relację z pokazu, a w zasadzie wrażeń z gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie Fallout :( a szkoda bo poprzednie części były zajefajne :D , a ta część zapowiada sie na kiepski eksperyment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:54, orzech4 napisał:

Schowaj tę teorię spisku za rękaw, jeśliś łaskaw. Bodaj Allor z CD-A znalazł się wśród
tych 16 dziennikarzy i napisał bardzo obiektywną relację z pokazu, a w zasadzie wrażeń
z gry.

Ja z kolei słyszałem inną wersję podobnej historii, od kogoś kogo naczelny musiał wymienić. Powód? ''Apparently my profile of gaming and expectations about this game were not fit to Bethesda''s idea.'' Jak piszę, plotki i ploteczki. A to kto i jakim czasopiśmie co napisał - nie wiem jak bardzo obiektywne to opnie, nie wiem czy w ogóle są obiektywne. Przyczyna jest prosta, mnie tam nie było, więc wszystko co wiem to relacja owego autora. No chyba, że uznaje się coś za obiektywne, bo nie ma innej wersji lub wskazuje jakieś (jakiekolwiek) wady i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:52, qooba napisał:

No, ale kto by tam słuchał dziennikarzy, przecież oni się nie znają i jak ich Bethesda
zaprosiła na pokaz to na pewno też solidnie opłaciła i ufundowała każdemu po nowym ''porszaku''.
:)
A fanboye i tak przecież wiedzą swoje. :)

No niestety. Tak rodzi się plotka. Z tego utrzymuje się Fakt albo pudelek.pl. "Bo my i tak wiemy swoje, tak na pewno będzie". Ech... wymiękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować