Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company – recenzja

41 postów w tym temacie

gram.pl

Sympatyków cyklu Battlefield, którzy do dziś nieustanie walczą w sieciowych rozgrywkach, nie brakuje. Są jednak tacy, dla których granie w pojedynkę jest równie ważne. Zapewne dostrzegli to programiści z DICE i zmienili nieco oblicze swej serii, tak by stała się przystępna dla wszystkich.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield: Bad Company – recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to niszczenie obiektów będzie słabe, a wy jak owieczki uwierzyliście w te trailery, które były waszymi argumentami. Frajerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzja dobra, ale i tak Ci co maja dostep do xlive''a to dawno juz sciagneli demo i sami ocenili jak fajnie sie w to gra, szczegolnie po necie :D. ALe nie ukrywam ze gre kupie tez ze wzgledu na singla playera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę kupiłem głównie ze względu na kampanie single player i się nie zawiodłem:)
Single może długi nie jest ale gierka jest na prawdę dobra.
Fajni bohaterowie,niezły humor, całkiem niezły system zniszczeń,dobra muzyka,świetna grafika i świetne efekty dzwiękowe.
Gierkę polecam tak do sp jak i mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:10, Snake08 napisał:

Czepiam się czepiam, ale jestem na to wyczulony ;p
Czemu HK416 z jednego ze screenów ma wyrzutnik łusek z lewej strony?

Żeby przelatywaly praworęcznym kolo nosa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że seria zaczęła się od Codename Eagle. W tego drugiego grałem niewiele i nie przypomina mi w żaden sposób serii. Podobno przez jakiś czas Battlefield 1924 prześcignął (chyba pod względem ilosci graczy, nie pamiętam) samego Counter Strike''a a to już powód do dumy.

Cieszy mnie że producent zdecydował sie na zrobienie BF jako zabawnej historii a''la Złoto Pustyni bez pustyni:) z dawką humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP to nuda, monotonność i żenada. Można by się się rozdrabniać ale szczerze nie mam ochoty...
Multi jest debeściarskie. Wciąga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i pozytywnie mnie zaskoczyło!

Grywalność tej gry, zwłaszcza w trybie multiplayer to poezja. O ile w single jest trochę nudnawo, mimo co prawda fajnych kompanów, którzy co rusz sypią niezłymi żartami, to w multiplayerze gra nabiera ogromnego rozmachu. Gra się wyśmienicie, walka jest dynamiczna, mamy do wyboru dużo pojazdów - to mi się podoba. Jak tytuł ten stanieje, na pewno się w niego zaopatrzę, bo naprawdę jest warto. Kawał dobrego shootera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta odsłona serii Battlefield ukazała się tylko na konsolę. Sam z chęcią dołączyłbym do kompani B, w której raczej nie można się nudzić. Grafika jak i rozgrywka wyglądają świetnie... Szkoda tylko, że nie można zniszczyć doszczętnie każdego budynku na mapie, ale i to chyba można przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokix prawda prawda... . Aż mi się płakać chce, że takich gier nie ma na PC. Chyba czas się zaopatrzyć w konsolę. Gorzej, że do takowej trzeba mieć porządny HD TV, a na taki na razie mnie nie stać :/ Szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz posiadać dużego tv
wystarczy że kupisz odpowiedni kabel
i możesz podpiąć konsole do monitora
ustawić najwyższą rozdzielczość
zarówno na lcd jak i crt

Polecam najlepszy kabel od Big Bena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować