Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi bohaterowie gier w Twoich rękach - weź udział w konkursie!

67 postów w tym temacie

Pytania banalne ;) Wystarczy kochać universum Warcrafta, to się na pytanie odpowie ;)
Mam nadzieję, że zyskam tą figurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**SPOILER ??**

Sadze ze nastepna figurka to Marcus z Gears of War (po cieniu mozna tak wywnioskowac). Komus sie kojarzy trzecia z czyms? :)

Edit: Ech... jak odswiezylem strone to dopiero zauwazyelm ze tez juz na to wpadliscie ;) A juz myslelm ze dobry jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna nagroda :)

Taką figurkę na pewno każdy gracz chciałby znaleźć na swojej półce. Ja tam nie jestem jakiś fanem uniwersum Warcrafta, ale z pomocą do pytań przyjdzie Google - w tej chwili jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, a kolejne sprawdzę w sieci. Heh, obficie ostatnio jest nawet w konkursy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... Ta figurka, jak i inne z tej serii są po prostu genielne. Kiedyś miałem je kupować, ale w końcu nic nie wyszło. To może teraz uda się wygrać. :>
EDIT: Jak ktoś siedzi w uniwersum WarCrafta, to pytania są banalnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno spojrzenie i odpowiedzi wysłane... FOR THE HORDE!

P.S. A czy ta i inne figurki nie będą też kiedyś dostępne w sklepie gramu.pl? Bo wyglądają S-W-E-E-T-aśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak wśród nagród była figurka Dark Elf''a z LineageII... a tak taki WoW, który, po spędzeniu kilkunastu godzin na grze, okazał się niezwykle nudny... Life''s brutal, widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę wyjatkiem - w przypadku wygranej sprzedam figurkę bo zwyczajnie orków nie znoszę, także jako wrogów:)

@sc_ : a nie na stronie Aliens Group? Ale to fakt, ceny są niebotyczne (te większe niż 20cm) ale jakaś mała za w miarę zjadliwą cenę się znajdzie a jest co tam wybierać! Zainteresowanym polecam tą stronkę.

EDIT: Dziwne, zdawało mi się ze dawałem EDIT Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny konkurs! Już kiedyś parę razy przeglądałem figurki na AliensGroup.pl i bardzo mi się podobały, ale oglądanie zdjęć na stronie internetowej to nie to samo co na półce w swoim pokoju... Pytania w pierwszym etapie nie były trudne, więc szybko się z nimi uporałem i wysłałem. Ork prezentuje się przecudnie, a do kogo trafi to się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Wam to już nawet cieni pokazywać nie można. Wszystko zgadniecie. Następnym razem będzie czarna dziura ;p

A figurki naprawdę przednie. Powiem tylko tyle, że każdy kto je widział reagował krótkim "ŁAAAŁ!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs łatwy, ciekawe, jaki będzie następny etap ;) Zresztą teraz mam dużo wolnego czasu, więc na pewno wezmę udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłałem. Ale znając życie i tak nic nie wygram :P Trzecią figurkę to po prostu MUSZĘ mieć :D Dante jest bardzo charakterystycznym bohaterem, bardzo go lubię :)

Powodzenia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante ma jakąś dziwną twarz i włosy :/
I ten płaszczyk taki błyszczący ;S
MUSZĘ GO MIEĆ ;D

Tak samo jak i dwie pozostałe figurki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować