Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi bohaterowie gier w Twoich rękach - weź udział w konkursie!

67 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 23:07, Spaykus napisał:

Ech, Wam to już nawet cieni pokazywać nie można. Wszystko zgadniecie. Następnym razem
będzie czarna dziura ;p

Oby po edycji owych cieni, też się rozwikła paroma sposobami. : ]

Dnia 08.07.2008 o 23:07, Spaykus napisał:

A figurki naprawdę przednie. Powiem tylko tyle, że każdy kto je widział reagował krótkim
"ŁAAAŁ!".

Osobiście to widziałem z figurek z tego sklepu tylko Spawna i Dante''a, ale tańszą wersję niż ta co w konkursie. : P
Tą co można wygrać jest tak patrząc jeszcze lepsza. ;)

Snake08
Jak Dante miałbym kupować, to czekałbym na tą:
http://www.sk2.pl/14789
Albo na Nero, który też jest świetny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nagrodą nie jest "Bóg Rocka" z Guitar Hero. Kurczę, muszę go sobie kupić.
Panie i Panowie, przygotujcie się na to, że pytania/zadanie dzięki któremu zdobędziecie Dantego nie będzie ani proste ani przyjemne - skoro jest najwięcej wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne nagrody, proste pytania, czego chcieć więcej? (oprócz wygranej :D <wewnętrzny głos: albo figurki Draenei Czarodziejki>) Osobiście mogę zrzec się udziału w następnych częściach, byle tylko zwiększyć szanse na zdobycie tego orka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do takich konkursów nie mam szczęścia... ale co mi szkodzi =P odpowiedzi wysłałem! Mam nadzieje że coś wygram! Nie wiem dla czego ale czuje że jestem jednym z niewielu fanów orków! =] Mi właśnie ta figurka najbardziej się podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej podoba się regulamin. Szczególnie punkt 9.Postanowienia końcowe. Okazuje się, że gram.pl nie jest odpowiedzialne nawet za działanie i/lub błędy na stronie www.gram.pl. To jest dobre, prawie jak w stanach. Cokolwiek się stanie to nie nasza wina to nas zaskarżyc nie będą mogli :D
A co do figurek to fajne, ładnie by kurz zbierały w pokoiku. W WOWa nigdy nie grałem ale odp. poszły. A nóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę szukania było (nigdy nie grałem w WC), ale nagroda chyba warta :P.

Czekam na kolejne figurki, szczególnie na Dantego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko się uporałem, choć nic nie wiedziałem. Na pewno dużo ludu wzięło udział, więc szanse są nikłe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wspólnie ze sklepem Alians Group..."
Chyba powinno być Aliens Group ;]
Udział w konkursie wziąłem, ale wątpię czy coś wygram bo wszystko strzelałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować