Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

Alan Wake - temat ogólny

140 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 20:47, Harrolfo napisał:

A dlaczego miałaby nie mieć, skoro Alana przypisuje się do Steama?


A nie wiedziałem o tym. :)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy Alan Wake jest przypisywany do Steam''a.
http://www.gog.com/en/gamecard/alan_wake

Jak to zobaczyłem to od razu kupiłem. Może nie jestem zwolennikiem cyfrowych wersji gier, ale nie dość, że nie kupuje gier od Cenegi, i przypisywac gier do Steam''a też nie lubię, to to co daje gog.com mnie 100% zadowala.
Na dodatek jest polska wersja i do 15 maja w przeliczeniu na PLN gra jest tańsza ( i ma więcej dodatków ), niż podstawowa wersja pudełkowa od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:53, BoloMaster napisał:

Czy 2 dodatki DLC to kontynuacja fabuły z podstawki czy oddzielne epizody?


Są to duże chaptery związane z wydarzeniami z podstawki. Akcja dzieje się krótko po zakończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:37, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy AW jest straszny? Np. w porównaniu do Dead Space-a.


IMO AW w ogóle nie jest straszny. Bardziej niepokojący, pokazuje złożoność i możliwości ludzkiego umysłu, szaleństwo i tak dalej. Ogólnie klimat kapitalny i wspomniane uczucie niepokoju jest namacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A czy nie orientujecie się czy w edycji specjalnej na PC soundtrack zawiera piosenki z końcówek epizodów czy jest to OST z muzyką występującą "normalnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zakończeniu po dwóch dodatkowych epizodach?

Spoiler

(zakończenie gry bez tego DLC, to padaka).


Spoiler

Nie jestem fanem niedopowiedzianych zakończeń, ale tutaj można optymistycznie patrzeć na przyszłość, chociaż wolałbym żebym jednak już zobaczył, jak udaje mu się uciec z leża mroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :F
Wczoraj zainstalowałem Alana, przeszedłem w całości pierwszy odcinek bez żadnych problemów. Grałem na średnich ustawieniach graficznych, pełna płynność, żadnych ścinek. Dziś odpalam grę, wczytuję i gra ścina jak cholera, nie da się grać. Ustawień graficznych ani nic nie zmieniałem. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... kilka dni temu instalowałem nowe stery - chyba było z nimi coś nie tak, bo nawet komp mi się zaczął wolniej wyłączać. Przeinstalowałem je jeszcze raz, gra działa normalnie. Ciekawe czy zaradzi to też przy długim wyłączaniu się kompa, hmm. Tak czy siak, alarm odwołany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie DLC do gry. The Signal i Writer. To pełno prawne kontynułacje fabuły czy jak to z tym jest? W sumie pytanie dotyczy tez american nightmare. Niewiem czy jest sens to brac na xpudło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 09:38, toxic3d napisał:

Mam pytanie odnosnie DLC do gry. The Signal i Writer. To pełno prawne kontynułacje fabuły
czy jak to z tym jest? W sumie pytanie dotyczy tez american nightmare. Niewiem czy jest
sens to brac na xpudło :)

Oba DLC są bezpośrednią kontynuacją fabuły AW. Nie wiem czy american nightmare jest z tym powiązane w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wpadł calaczek Alana ;) Przyjemnie się grało, ale dozbieranie reszty termosów do zebranych 90 za 1szym podejściem było wyzwaniem niezłym.
Świetna gra, oby więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować