Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do Zamku Wolfenstein na E3?

31 postów w tym temacie

pepsi

Spike TV poinformowało o swoim planie transmisyjnym na rozpoczynające się w poniedziałek targi E3. Na specjalną uwagę zasługuje specjalne ogłoszenie, które ma paść z ust przedstawicieli Raven Software i id Software. Najprawdopodobniej chodzi o nowego Wolfensteina.

Przeczytaj cały tekst "Powrót do Zamku Wolfenstein na E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RTCW pogrywam co dzień, ale w Wolfensteina gram 24h/7 :) Te gry są po prostu świetne! Klasyka, coś znakomitego! Nic, tylko mieć nadzieję że wkrótce usłyszymy: Budzieta mieć następce RTCW! Cieszyta się, co nie!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wyjdzie kolejny, stary, poczciwy Wolfi3D. Tym razem chciałbym, aby w tej grze było rozwalanie nazistów, a nie walka z jakimiś stworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nowej wersji wolfa na PS 3 mówiono już od ponad roku ale teraz coś najwidoczniej " ruszyło " ale zdziwiłem się że tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema szans id zaprezentuje RAGE i swój nowy silnik id Tech 5. Wiem, że już wcześniej był pokazywany, ale teraz mamy poznać bardziej szczegółowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było czegoś nowego się wreszcie dowiedzieć - Return to Castle Wolfenstein był wyczesany, więc niecierpliwie czekam na dwójkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Fang. Nie koniecznie będzie to RTCW2. Z pewnością zaprezentują Rage, możliwe że RTCW2 również, ale Rage to pewniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się dzieje w tym temacie... RTCW był drą bardzo dobrą, mam nadzieję, że sequel będzie co najmniej równie dobry, jeżeli nie lepszy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nowy Wolfenstein został ogłoszony na E3 byłoby cuuudnie :)

Bardzo miło wspominam Return to Castle: Wolfenstein - kiedyś kolega mi pożyczył i bardzo długo grałem w ten tytuł. Był to diable grywalny shooter, wszystkie lokacje, pomieszczenia były dopieszczone maksymalnie i aż chciało się w niego grać. Szkoda, że do tej pory nie zrobiono żadnej kolejnej części. Owszem, postał Enemy Territory, ale to tylko jako gra sieciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować