Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

260 postów w tym temacie

Ponieważ nie ma już chyba szans żeby CdP wydalo ten dodatek wcześniej niż za kwartał, rozważam sprowadzenie go z zagranicy. Czy instalacja angielskiego dodatku na polską wersję gry będzie w ogóle możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 09:23, Elwro napisał:

Ponieważ nie ma już chyba szans żeby CdP wydalo ten dodatek wcześniej niż za kwartał,
rozważam sprowadzenie go z zagranicy. Czy instalacja angielskiego dodatku na polską wersję
gry będzie w ogóle możliwa?

Jest możliwa, ale z lekkim kombinowaniem. Musisz podmieć w rejestrze wartość klucza odpowiadającego za język, bo inaczej instalator dodatku wyrzuca komunikat, że wersje językowe są niekompatybilne. No i pewnie zaraz się też dowiesz, że to niezgodne z licencją :] Dlatego ja stwierdziłem, że mam dość użerania się z fuszerką odstawianą przez CDP i SoZ już zamówiony w UK, a do tego skombinowałem sobie angielskie wersje podstawki i dodatku (dzięki siostrze w Szwecji). I się okazało, że cenowo wyszedłem na tym prawie tak samo, jak w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:23, Dermi napisał:

Jest możliwa, ale z lekkim kombinowaniem. Musisz podmieć w rejestrze wartość klucza odpowiadającego
za język, bo inaczej instalator dodatku wyrzuca komunikat, że wersje językowe są niekompatybilne.
No i pewnie zaraz się też dowiesz, że to niezgodne z licencją :] Dlatego ja stwierdziłem,
że mam dość użerania się z fuszerką odstawianą przez CDP i SoZ już zamówiony w UK, a
do tego skombinowałem sobie angielskie wersje podstawki i dodatku (dzięki siostrze w
Szwecji). I się okazało, że cenowo wyszedłem na tym prawie tak samo, jak w Polsce :)

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:54, Desann235 napisał:

Zna już ktoś wymagania Storm of Zehir?


Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows XP SP2 lub Windows Vista
Procesor: 2,4GHz Intel Pentium 4 lub inny równorzędny
Pamięć: 1GB RAM
Wolne miejsce na dysku: 8 GB
Napęd optyczny: DVD 6x lub szybsze
Grafika: ATI Radeon X700 lub NVIDIA GeForce 6800 lub wyższe modele
Dźwięk: karta muzyczna kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX: wersja 9.0c lub wyższa

Zalecane wymagania systemowe:
Procesor: 2,6 GHz Intel Pentium D805 lub AMD X2 +3800 lub szybszy
Pamięć: 2GB RAM
Grafika: ATI Radeon X1950 512MB lub NVIDIA GeForce 8800 512MB lub wyższe modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:00, Don Zorro napisał:

Dobra tu się spytam: czy maska będzie potrzebna do dodatku czy Storm of Zehir będzie
w sobie miał klasy z Maski?


Bardzo w to wątpie dotychczas jeśli chodzi o pierwzą część trzeba było mieć wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy CDP w koncu da nam jakis wybor, co do wersji jezykowej, czy moze znowu bedziemy skazani na "swietne" spolszczenie i rownie fajna zabawe z patchowaniem.


A tak ogolnie- robie:
Warrior/ Swashbuckler/ Weapon Master
Jakis Zlodziej
Typowo mag
I zly kleryk
I niech sie Krainy chowaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:23, SoundWave napisał:

Ciekawe czy CDP w koncu da nam jakis wybor, co do wersji jezykowej, czy moze znowu bedziemy
skazani na "swietne" spolszczenie i rownie fajna zabawe z patchowaniem.


A tak ogolnie- robie:
Warrior/ Swashbuckler/ Weapon Master
Jakis Zlodziej
Typowo mag
I zly kleryk
I niech sie Krainy chowaja.


Interesuje mnie bardzo nowy Warlock i Yuan Ti, jakieś wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście bardzo cieszę się, że wreszcie będę mógł stworzyć całą swoją drużynę od podstaw. Nie będę zmuszany do grania z postaciami, które owszem - są może klimatyczne - ale nie pasują do mnie.. Do mojego wyobrażenia o drużynie..
Za tę możliwość gry własną drużyną pokochałem Icewind Dale.. Mam nadzieję, że i w NWN2 ten pomysł wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 02:29, DemoBytom napisał:

A ja osobiście bardzo cieszę się, że wreszcie będę mógł stworzyć całą swoją drużynę od
podstaw. Nie będę zmuszany do grania z postaciami, które owszem - są może klimatyczne
- ale nie pasują do mnie.. Do mojego wyobrażenia o drużynie..
Za tę możliwość gry własną drużyną pokochałem Icewind Dale.. Mam nadzieję, że i w NWN2
ten pomysł wypali :)


Z tego co wiem oprócz możliwości stworzenia swojej drużyny od zera, istnieje też możliwość
późniejszego przyłączenia do siebie dodatkowych towarzyszy. Mi się ten kompromis podoba,
zawsze lubiłem tworzyć swoją własną grupkę poszukiwaczy przygód, ale trochę brakowało
mi "więzi" z poszczególnymi jej członkami(teraz będzie pół-na-pół ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:23, SoundWave napisał:

Typowo mag


Spróbuj zamiast niego czarnoksiężnika. Podejrzewam, że z prestiżówką "Hellfire Warlock" będzie znacznie skuteczniejszy od zwykłego magika. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 14:30, SoundWave napisał:

A wiec premiera SoZ juz miala miejsce, a CDP wciaz milczy? Swietnie, piekne zagranie.


Data Premiery:
Świat: 18 listopada 2008
Polska: styczeń 2009

Tyle pisze na gry-online.pl. Jedyna data jaką znalazłem po przejrzeniu pierwszej strony googli. Zobaczymy czy wyjdzie w styczniu. W planie wydawniczym CDP gry nie ma więc nie wiem skąd są wzięte te informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:05, MetaL2 napisał:

> A wiec premiera SoZ juz miala miejsce, a CDP wciaz milczy? Swietnie, piekne zagranie.


Data Premiery:
Świat: 18 listopada 2008
Polska: styczeń 2009

Tyle pisze na gry-online.pl. Jedyna data jaką znalazłem po przejrzeniu pierwszej strony
googli. Zobaczymy czy wyjdzie w styczniu. W planie wydawniczym CDP gry nie ma więc nie
wiem skąd są wzięte te informacje.



Swietnie, na necie mozna juz poczytac o tym jak swietny jest (duzo lepsze AI, skill checki wszedzie, overland map itd) a dzieki CDP legit rodzimi gracze beda musieli czekac. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Jakoś CDP zaspał w tej sprawie. Liczyłem że będzie na święta, a ty lipa. A z tego co czytałem w necie i zrozumiałem po angielsku to gra jest wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma ochote poczytac pierwsze wrazenia ludzi, ktorzy juz wesolo graja to kieruje tutaj- http://rpgcodex.net/phpBB/viewtopic.php?t=27785&postdays=0&postorder=asc&start=0

Aha, temat raczej od 18+ ;]

Oczywiscie gram.pl tez olalo premiere SoZ''a, ale jak w Polsce bedzie premiera to beda same newsy jacy to wspaniale gwiazdy polskich kichowatych seriali uzycza glosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jakies zaklady zrobimy kiedy wyjdzie nowy dodatek :D

mozna tez obstawiac czy patche beda w koncu wychodzic na czas (mozliwosc do tygodnia pomylki) :D

niech CDP weznie sie w konuc za patche bo jestesmy pod tym wzgledem niedorozwinieci niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować