Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

260 postów w tym temacie

obstawiam jakieś 6 miesięcy może mniej. Tak więc dodatkiem będziemy się cieszyć nie wcześniej niż w maju :) Oczywiście to raczej pesymistyczne założenie. Cichutko liczę na to że CDP wyrobi się przed lutym(ah te ferie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:36, mikolajmix napisał:

obstawiam jakieś 6 miesięcy może mniej. Tak więc dodatkiem będziemy się cieszyć nie wcześniej
niż w maju :) Oczywiście to raczej pesymistyczne założenie. Cichutko liczę na to że CDP
wyrobi się przed lutym(ah te ferie :P)


Nie przesadzaj. Aż tak źle nie będzie (mam nadzieję). Zapytałem w tym temacie "Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CDProjekt" o premierę i na razie czekam na odpowiedź. Według Konsulatu najbliższe spotkanie z Łukaszem Machem to 25.11.2008 czyli we wtorek. Mam nadzieję, że wtedy otrzymam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu duże oczekiwania co do Storm Of Zehir ale po dwóch godzinach grania w SoZ ( UK version) mogę już powiedziec że nie wszyscy z Was będą zadowoleni...niestety..Dobrze że CD Projekt wyda tę grę w następnym roku, może już Obsidian upora się z bugami..szczególnie tym który po zainstalowaniu SoZu nie pozwala na grę w MotB ( szybkie przeskakiwanie dialogów i zanik ugłosowienia kompanów), a także utrudnia gry w mody innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobrze że CD Projekt wyda tę grę w następnym roku, może już Obsidian upora się z bugami.
Taa, z tego co mozna przeczytac na Codexie to patch juz niedlugo bedzie.Tylko, ze gracze w Polsce znowu beda musieli czekac az CDP laskawie wyda patcha kompatybilnego z wersja pl- tez pewnie z miesiac lub dluzej. Nie wspominajac o meczacej, nienormalnej metodzie patchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:26, a.g.a napisał:

Widzę tu duże oczekiwania co do Storm Of Zehir ale po dwóch godzinach grania w SoZ (
UK version) mogę już powiedziec że nie wszyscy z Was będą zadowoleni...niestety..Dobrze
że CD Projekt wyda tę grę w następnym roku, może już Obsidian upora się z bugami..szczególnie
tym który po zainstalowaniu SoZu nie pozwala na grę w MotB ( szybkie przeskakiwanie dialogów
i zanik ugłosowienia kompanów), a także utrudnia gry w mody innych graczy.


E tam bugi są zawsze ale wole je niż cały czas czytać o grze że jest awesome i kicks the butt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:13, Krusty napisał:

> Widzę tu duże oczekiwania co do Storm Of Zehir ale po dwóch godzinach grania w SoZ
(
> UK version) mogę już powiedziec że nie wszyscy z Was będą zadowoleni...niestety..Dobrze

> że CD Projekt wyda tę grę w następnym roku, może już Obsidian upora się z bugami..szczególnie

> tym który po zainstalowaniu SoZu nie pozwala na grę w MotB ( szybkie przeskakiwanie
dialogów
> i zanik ugłosowienia kompanów), a także utrudnia gry w mody innych graczy.

E tam bugi są zawsze ale wole je niż cały czas czytać o grze że jest awesome i kicks
the butt. ;)

Heh dla graczy którzy lubią w grze RPG wiarygodnych, rozmownych i interesujących towarzyszy, ciekawą i wciągającą historię, penetrowanie lochów itp gra raczej nie będzie "awesome" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:31, a.g.a napisał:

Heh dla graczy którzy lubią w grze RPG wiarygodnych, rozmownych i interesujących towarzyszy,
ciekawą i wciągającą historię, penetrowanie lochów itp gra raczej nie będzie "awesome"
;)


Skoro ludzie na codexie i na rpg watch to chwalą to mi wystarczy i kupuje taki towar w ciemno, ostatni raz zlamałem tą zasadę niedawno przy F3 który został tam zjechany... ale moja nienawiść do Bethesdy wzieła góre i sam chciałem się przekonać jak wygląda ten potworek... no i chłopaki mieli znów rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy powinien przekonac się sam, jeśli gra mu się spodoba to OK i życzę dobrej zabawy. Moja prywatna opinia jest taka, że gra nie była warta czekania i jest po prostu prezentacją nowych rozwiązań dodanych do Aurory, w sumie demo dla moderów ( o ile rzecz jasna Obsidian rozwiąże problem z bugami). Zainteresowanym polecam nie tylko wymienione przez Krustego stronki ale i oficjalne forum gry na stronie http://nwn2forums.bioware.com/forums/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm..nie wiem co mają do tego fanboye BioWaru, ale chyba orientujesz się, że w temacie Neverwinter Night''sa Obsidian ( twórcy NWN2 + dodatków) korzystają z forum założonego na stronie BioWaru.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie, sam czasem korzystam jeśli chodzi o mody dla singla. To miałbyć taki mały żarcik że bardziej ufam postom na rpg watch i codexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:58, sznurowadlo napisał:

> Storm of Zehir będzie dodatkiem samodzielnym czy będzie wymagana do niego podstawka
?

Potrzebujesz podstawki.


a maska zdrajcy jest potrzebna ? czy mozna grac bez niej ? A jesli mozna bez niej to czy nie blokuje to jakis klas czy ras (tzn majac maske mamy wieksze mozliwosci tworzenia postaci - wiecej klas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:50, EmperorKaligula napisał:

> > Storm of Zehir będzie dodatkiem samodzielnym czy będzie wymagana do niego podstawka

> ?
>
> Potrzebujesz podstawki.

a maska zdrajcy jest potrzebna ? czy mozna grac bez niej ? A jesli mozna bez niej to
czy nie blokuje to jakis klas czy ras (tzn majac maske mamy wieksze mozliwosci tworzenia
postaci - wiecej klas)

Witam z tego co wiem nie potrzebny jes dodatek Maska Zdrajcy ale napewno trzeba miec podstawke NW2 dlatego też wróciłem po 1,5 roku do NW2 aby przejsc jeszcze raz wszystko i sobie odświeżyć przygody w pamięci .
Oczywiście mam też Maskę Zdrajcy jak przystało na prawdziwego fana NW i nieomieszkam również go przejeśc zanim zacznę dwa nowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:37, BoloMaster napisał:

mam wersję 1.10. Czy najnowsza poprawka umożliwia granie bez płyty?

Niestety alel trzeba mieć płytke; mam zainstalowane wszystkie poprawki a bez płytki nie pójdzie.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować