Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

260 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 17:30, BoloMaster napisał:

czy to prawda ,że w dodatek trzeba grać na czas?
jeśli tak, to niestety nie zagram w ten tytuł bo muszę mieć swobodę działania...


Że co? Gdzie takie herezje głoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:30, BoloMaster napisał:

czy to prawda ,że w dodatek trzeba grać na czas?
jeśli tak, to niestety nie zagram w ten tytuł bo muszę mieć swobodę działania...



Skąd to wziąłeś? To Maska Zdrajcy ma takie małe ograniczenie w postaci paska energii duchowej ale tą da się wyłączyć za pomocą konsoli i pewnej komendy. W Gniewie Zehira czegoś takiego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:33, ArekForn napisał:

Mam nadzieję że post do góry jest tylko niepotwierdzoną plotką ^^
Orientujecie się jaki w dodatku będzie limit poziomowy postaci?
Pozdrawiam.

W jednym z wywiadów jest powiedziane, że maksymalny lvl. jest taki sam jak w Masce Zdrajcy, czyli 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak to jest z towarzyszami? Konkretnie chodzi mi o te luźne rozmowy znane z podstawki. TZN wiem, że na początku można stworzyć 4 osobową drużynę + przyłączyć NPC, ale czy te NPC rozmawiają między sobą i z głównym bohaterem? I ile w całej grze jest przyłączalnych postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, generalnie wypadałoby na to zwrócić uwage komuś... ale na obrazkach przedstawiających Polskie Pudełka Storm of Zehir oraz MoW są buble graficzne.

http://img.gram.pl/upl/katalog/w3/200903171423013408.jpg

Kawałek symbolu Forgotten Realms pod łuską węża...

http://img.gram.pl/upl/katalog/w3/200903171424283409.jpg

Pozostałości po znaczku Forgotten Realms po przesunięciu go w dół...

http://img.gram.pl/upl/katalog/w3/200903171423443437.jpg

A tutaj część jest po angielsku, w sensie Expansion Pack ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz to "pod łuską", bo nijak nie mogę wypatrzeć?

Swoją drogą mogliby też przetłumaczyć wszystkie "Requires the original Neverwinter Nights 2 to play".

CDP powinien to poprawić, bo błędy na TRZECH pudełkach to jednak troszkę wstyd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się dzisiaj zdziwiłem w Saturnie. Na półeczkach stoi Złota Edycja Neverwinter Nights 2 z wszystkimi dodatkami (Maska, Wrota, Gniew) za jedyne 119zł. Nigdzie nie widziałem info ani nawet zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie!

Czy dodatki Gniew Zehira i Wrota Zachodu potrzebują polączenia z Internetem lub jakiejś aktywacji?

Bardzo prosiłbym o odpowiedz, bo chciałbym zakupić ale nie mam szans na Internet w miejscu, w którym mieszkam!

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę odłączyć od drużyny postacie stworzone na statku? Chciałbym dołączyć osoby spotkane na drodze ale nie mogę bo mam pełną drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 11:06, Thalanthas napisał:

W jaki sposób mogę odłączyć od drużyny postacie stworzone na statku? Chciałbym dołączyć
osoby spotkane na drodze ale nie mogę bo mam pełną drużynę.

Myślę iż jest to możliwe tylko w jakies knajpie albo innym budynku jak go opuszczasz wtedy wybierasz konkretne postacie do drużyny tak jak było to w podstawce czy Masce zdrajcy , obecnie gram wew Wrota Zachodu i tam jest Tawerna z ktorerj po opuszczeniu wybierasz postacie a co do gniewu Zehira napewno jest cos takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 11:13, Thalanthas napisał:

No właśnie nie zauważyłem żeby takie coś tu było. Dlatego się pytam.


W każdej z karczm przy wyjściu znajduje się księga gości. Dzięki niej możesz zmieniać skład drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Sa''sani kazała mi znaleźć osadę drwali (tam niby jest teleport do Twierdzy). Czy ktoś mógłby opisać miejsce położenia tego obozu drwali?
Łażę i łażę i znaleźć nie mogę.
Z góry dzięki.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na północ i leciutko na zachód od miasta, do którego trafiasz na samym początku. Pośród drzew. Dla ułatwienia dorzucam jeszcze mapkę.

20090506201923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:21, heyboy napisał:

Na północ i leciutko na zachód od miasta, do którego trafiasz na samym początku. Pośród
drzew. Dla ułatwienia dorzucam jeszcze mapkę.


Wielkie dzięki za chęci do pomocy, ale udało mi się samemu znaleźć ten obóz.

A co do gry: Mimo tego iż nie jestem "daleko" to gra wg. mnie jest świetna. Dla mnie to taki Icewind Dale/Baldurs Gate w 3D
Bardzo mi się podoba to, że Obsidian w przeciwieństwie do BioWare nie tworzy kopii jednej gry tylko każda Ich gra jest inna. Nowe elementy - Mapa w 3D, dialogi grupowe, grupowe atuty, kompania kupiecka - są świetne. Obsiadian wprowadził wiele świeżości do podupadającego gatunku komputerowych "eRPeGów".
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować