Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!

237 postów w tym temacie

O_O

Wy się serio podniecacie tą "Edycją Kolekcjonerską" ? Przecież to jedno z gorszych wydań jakie się tutaj ukazało. Ba, podstawowe edycje Wiedźmina, czy też Gothica 3, były lepsze od tej edycji Mass Effect.

Kiepskie EK. Nawet jak na kolekcjonera, który musi mieć każde takie wydanie. Żal pieniędzy wydawać na dodatkowego Artbooka, bo chyba to jedyny ciekawy element dla którego można by zamówić ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja nie widzę sensu w kupnie wersji podstawowej.. nie dość że kolekcjonerka wydana niezwykle bogato to jeszcze tak niewielka różnica w cenie obu wydań że nie ma sie co zastanawiać tylko EK zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett, jaki porządeczek na biureczku ;P

EK wszystko bardzo ładnie, gra i buczy, ale za tą kasę dokupiłbym 1 GB ramu by cieszyć się komfortową grą. Jeżeli w ogóle miałbym kasę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka z tą edycją kolekcjonerską dojdzie do mnie w piątek lub w poniedziałek (byłoby fajnie, bo równo z dniem moich urodzin :D). ^_^

BTW, a ten wiatrak i laptop co to na biurku stoją też elementy zestawu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie moja pierwsza EK w życiu (chociaż gier już mam wiele), więc nie mam prawa narzekać, wygląda to wszystko bombastycznie! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety! nie wiedziałem, że taki śmietnik się zrobi na biurku ;] Swoją drogą wredni jesteście, że to pokazaliście! Ja teraz muszę cierpieć, cierpieć i cierpieć oczekując na przesyłkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie też edycja specjalna na bazie podstawowej, czyli + koszulka
Mass Effect - Edycja Specjalna z koszulką
http://www.empik.com/mass-effect-edycja-specjalna-z-koszulka-pc-multimedia ,prod2280021,p

UWAGA: Polskie wydanie gry Mass Effect (zarówno polska jak i angielska wersja językowa gry) sygnowane logiem CD Projekt pozbawione jest zabezpieczenia wymagającego od użytkownika internetowej aktywacji produktu.

Zestaw zawiera:

2x DVD z grą (pełna polska i pełna angielska wersja gry + wersja kinowa)
1x DVD z materiałami filmowymi - powstawanie polskiej wersji językowej Mass Effect
Instrukcja użytkownika (kolorowa)
Poradnik do gry (kolorowy) 176 stron - pierwszy poradnik do gry wersji PC
Koszulka N7 - wyjątkowa koszulka załogi startu planetarnego Normandia (rozmiar: L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie, ale na komputerze mi nie ruszy.Wprawdzie mam xboxa, ale nie ma tam pełnej lokalizacji i edycja kolekcjonerska nie jest już tak wypaśna. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że na pudełku z płytkami DVD nie zostało umieszczone logo: "Games for Windows". Szpeci to pudełka niesamowicie. Za to, gracze z całego świata powinni otrzymać odszkodowanie i dożywotnią rentę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->Emillo2
cos Ci link nie wszedl. mozesz poprawic do tej edycji z koszulką?
patrzylem na stronie empiku i cena empikowa wynosi stówke.. bardzo ładnie... naprawde ładnie.. jak dodadzą koszulkę to wole kupic w empiku niz podstawke na gram''ie.
tylko poki co info o koszulce tam nie znalazlem.. lukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować