Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!

237 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 10:17, Johnny Bravo napisał:

> Gram.pl tyle razy NIE dotrzymywało słowa, że wcale spokojny nie jestem - a wiem,
że jeśli
> przesyłki nie nadadzą w ciągu najbliższej około godziny, to do mnie ona jutro nie
dojdzie [...]

Wszystkie egzemplarze Mass Effecta zostały w dniu wczorajszym wysłane z naszego magazynu.
Nasza firma wywiązała się z wcześniejszego obowiązania i zgodnie z informacją na karcie
produktu, paczki zostały wysłane 10 lipca.

Pałeczka teraz leży po stronie firmy kurierskiej.



Wszystko jest, jak należy. Przesyłka dotarła do magazynu w moim mieście.
Czepiam się, ale jednak czemu, gdy zamówiłem kurierem to w sklep.gram.pl w "moje zamówienia" miałem różne terminy zapisane? tzn. 11-14 lipca, a niżej dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki, czyli 48h łącznie z uporaniem się nadania paczki od Was do firmy kurierskiej? Polecam zadbać o tą kwestię w zasadzie, jak najszybciej.

Ponadto, czy zostały podjęte jakieś kroki względem Media Markt i EMPIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:17, Johnny Bravo napisał:

> Gram.pl tyle razy NIE dotrzymywało słowa, że wcale spokojny nie jestem - a wiem,
że jeśli
> przesyłki nie nadadzą w ciągu najbliższej około godziny, to do mnie ona jutro nie
dojdzie [...]

Wszystkie egzemplarze Mass Effecta zostały w dniu wczorajszym wysłane z naszego magazynu.
Nasza firma wywiązała się z wcześniejszego obowiązania i zgodnie z informacją na karcie
produktu, paczki zostały wysłane 10 lipca.

Pałeczka teraz leży po stronie firmy kurierskiej.


A ja mam "zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia...bla bla bla bla..."

Jesteście beznadziejni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem jak Wy;ale ja się czuję lekko "zlekceważony"

Dnia 10.07.2008 o 18:08, marian2 napisał:

przez cdp-zamawiamy u nich licząc;że faktycznie przez to zamówienie będziemy wyróżnieni
prawem zagrania jako pierwsi w tą grę;a tymczasem.....kto nie wierzy niech leci do empików
w lublinie....:-(.


Już była kilkukrotnie o tym mowa, ale powtórzę jeszcze raz sklep gram.pl to nie sklep CD Projekt. Przykro mi, ale nasz sklep nie ma wpływu kiedy gry zostaną wystawione przez duże sieci. W tej sprawie myślę, że najlepiej byłoby zapytać kogoś z CDP, np. w wątku konsulowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:30, Shin napisał:

kurier wlasnie dostarczyl paczke ;] DPD tym razem sie spisalo ;]


Ja wybrałem wariant pocztowy, ale myślę że gra powinna być popołudniu... Zawsze tak przychodziły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:31, Johnny Bravo napisał:

>Nie wiem jak Wy;ale ja się czuję lekko "zlekceważony"
> przez cdp-zamawiamy u nich licząc;że faktycznie przez to zamówienie będziemy wyróżnieni

> prawem zagrania jako pierwsi w tą grę;a tymczasem.....kto nie wierzy niech leci
do empików
> w lublinie....:-(.

Już była kilkukrotnie o tym mowa, ale powtórzę jeszcze raz sklep gram.pl to nie sklep
CD Projekt
. Przykro mi, ale nasz sklep nie ma wpływu kiedy gry zostaną wystawione
przez duże sieci. W tej sprawie myślę, że najlepiej byłoby zapytać kogoś z CDP, np. w
wątku konsulowym.


Ja jeszcze raz powtórzę, że w mam pełną świadomość, iż sklep gram.pl to nie sklep CD Projekt.
A teraz ponawiam pytanie, czy zostaną podjęte jakieś środki związane z zachowaniem sieci MM i EMPIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 10:44, GuzikzKKG napisał:

Ja jeszcze raz powtórzę, że w mam pełną świadomość, iż sklep gram.pl to nie sklep
CD Projekt
.
A teraz ponawiam pytanie, czy zostaną podjęte jakieś środki związane z zachowaniem sieci
MM i EMPIK?


Żartujesz? Tak było zawsze i nigdy nic z tym nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - wielka szkoda, że zamawiający pre-orderem są tak traktowani. Wiem, że to od gram.pl nie zależy, ale boli, że współpracująca z nim firma, CDP, olewa nas (bo TEŻ jesteśmy ich klientami) i nic nie robi ze sklepami wystawiającymi grę przed jej właściwą premierą... To paskudne uczucie wiedzieć, że wyczekiwana od miesięcy gra i zamówiona wieki temu w pre-orderze stoi na półkach sklepowych, a my musimy czekać jak ciule na kuriera, który może przyjść kiedykolwiek podczas dnia (więc i musimy wysiadywać w domu calutki dzionek). Nie wspominając już o tym, że gram.pl wyraźnie pisało, że dostaniemy grę jako pierwsi... No cóż, taka jest praktyka u nas w kraju - rzucać obietnice na prawo i lewo, a potem, gdy się ich nie dotrzyma, nabrać wody w usta jakby nic się nie stało.

Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:13, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

Dniem premiery jest dzien, kiedy tytul sie pojawia, a poniewaz
pojawil sie dzis, to ludzie zamawiajacy przesylka kurierska te gre powinni otrzymac wczoraj.
(Dojrzalosc emocjonalna czy sposoby spedzania wolnego czasu osob zamawiajacych nie maja
zadnego znaczenia dla faktu, ze zostaly one oszukane, wiec tego typu argumenta ad personam
panowie sobie darujcie).


Przykro mi, ale mylisz się. Dzień premiery to data premiery gry ustalona przez dystrybutora, czyli w przypadku Mass Effecta - 12 lipca. W związku z tym, że gra ma oficjalna premierę 12 lipca, a nasza firma zobowiązała się do wysłania paczek 10 lipca (co się de facto stało), wszystkie osoby, które wybrały przesyłkę kurierską powinny otrzymać grę na dzień przed premierą, czyli 11 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:44, GuzikzKKG napisał:

A teraz ponawiam pytanie, czy zostaną podjęte jakieś środki związane z zachowaniem sieci
MM i EMPIK?


To jest pytanie do CDP, ja niestety nie jestem Ci w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Nie ma po pierwsze takiej wiedzy, a po drugie takich kompetencji. Wypowiadam się tylko w imieniu sklepu gram.pl, my wywiązaliśmy się z obietnicy, gry zostały wysłane 10, tak aby osoby, które wybrały przesyłkę kurierską otrzymały gry przed premierą.

Przykro mi, że sieci handlowe złamały umowę (przynajmniej tak mi się wydaje) i wystawiły towar przez oficjalną premierą. Niestety my jako sklep gram.pl nie mamy na to żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Was są bardzo honorowi i śmieszni z tym "nie przyjmę paczki". Skoro premiera jest jutro, kurier grę dostarczy dzisiaj to co Wam leży na wątrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:03, Johnny Bravo napisał:

Przykro mi, że sieci handlowe złamały umowę (przynajmniej tak mi się wydaje) i wystawiły towar przez oficjalną premierą. Niestety my jako sklep gram.pl nie mamy na to żadnego wpływu.


Zawsze możecie renegocjować umowę z CDP coby dostawać egzemplarze pre-orderowe wcześniej niż sieci sklepowe... Inaczej non stop będziecie słyszeć zarzuty, niesłusznie bo niesłusznie ale będziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś widział ME na półce w Media Markt? Bo z postów wcześniej wynika, ze tylko Empik sie wyrwal... Natomiast na stronce MM rzeczywiscie mozna znalezc info, ze bedzie sprzedawany a Artbookiem, ale premiera 12 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę :-) Właśnie odebrałem paczuszkę z rąk kuriera. Szkoda, że zagram dopiero po powrocie do domu :/

Wydanie wygląda fajnie, chociaż wiedźmina nie przebiło.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:55, hkrawczyk napisał:

A ktoś widział ME na półce w Media Markt? Bo z postów wcześniej wynika, ze tylko Empik
sie wyrwal... Natomiast na stronce MM rzeczywiscie mozna znalezc info, ze bedzie sprzedawany
a Artbookiem, ale premiera 12 lipca.

W Lublinie stoi po 99 zeta.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się zagrywka ze strony CDP. Nie mam na myśli tego, że sklepy dostały grę już wczoraj do sprzedaży, ale to, że Edycja Kolekcjonerska w istocie taką nie jest. Nie pamiętam dokładnie, ile ma być egzemplarzy tej edycji, ale dla przykładu przyjmijmy, że 3 000 sztuk. W takim wypadku oznacza to, że wyprodukowanych zostanie 3 000 sztuk koszulek, 3 000 sztuk podkładek pod mysz, 3 000 sztuk smyczy, itd. A tutaj co się okazuje? Skoro jedne sklepy do edycji podstawowej gry dołączają koszulki, a inne losują pomiędzy klientami czy dostaną podkładkę pod mysz lub też smycz, to nie ma bata: wyprodukowano ich znacznie więcej. I to tutaj jest prawdziwe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:15, ACE_2005 napisał:

Nie podoba mi się zagrywka ze strony CDP. Nie mam na myśli tego, że sklepy dostały grę
już wczoraj do sprzedaży, ale to, że Edycja Kolekcjonerska w istocie taką nie jest. Nie
pamiętam dokładnie, ile ma być egzemplarzy tej edycji, ale dla przykładu przyjmijmy,
że 3 000 sztuk. W takim wypadku oznacza to, że wyprodukowanych zostanie 3 000 sztuk koszulek,
3 000 sztuk podkładek pod mysz, 3 000 sztuk smyczy, itd. A tutaj co się okazuje? Skoro
jedne sklepy do edycji podstawowej gry dołączają koszulki, a inne losują pomiędzy klientami
czy dostaną podkładkę pod mysz lub też smycz, to nie ma bata: wyprodukowano ich znacznie
więcej. I to tutaj jest prawdziwe oszustwo.

Mnie jednak boli to, że w grę mogłem grac wczoraj - za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie się doczekałem! Równo w południe zawitał do mnie kurier z DPD. Kolekcja rzeczywiście jest super! Nawet ładniejsza od Wiedźmina! no i sporo jest takich gadżetów użytecznych. Koszulka, pendrive jest super i smycz do pendrive do kompletu! A u mnie EK Mass Effect tak się prezentuje.

20080711122636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :] Ja zamówiłem wersję standard, ale jak chciałem anulować zmówienie (bo chciałem mieć EK) To niestety gra była już pakowana i nie miałem takiej możliwości... No cóż mogłem się szybciej decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:30, Heroes1990 napisał:

Niektórzy z Was są bardzo honorowi i śmieszni z tym "nie przyjmę paczki". Skoro premiera
jest jutro, kurier grę dostarczy dzisiaj to co Wam leży na wątrobie?

No tak tyle, że ty nie chodzi o honor tylko o to, że gram.pl dało się zrobić w balona (Media Markt nie pierwszy raz wystawia gry przed premierą oficjalną) a przy okazji my oberwaliśmy bo okazuje się , że nie opłaca się dotrzymywać umów. Wystarczyłby tel do MM i rezygnacji z zamówienia w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować