Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!

237 postów w tym temacie

Mam blisko;a krew mnie zalewa jak widziałem dziś EK na półkach-gdyby nie wirtualna kasa bez problemów miałbym ten produkt za taką samą cenę w dodatku szybciej od "rewelacyjnego" sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:12, madfrog napisał:

> W moim statusie wyśietla się: "Przesyłka odebrana przez kuriera WA1". Nie bronię
tej
> firmy kurierskiej, ponieważ nie mam z nimi nic wspólnego, ale mówię Wam, że już
kilka
> razy otrzymałem przesyłkę za jej pomocą (ze sklepu GRAM.PL dwukrotnie) i zawsze
była
> na drugi dzień. Niezależnie od statusu paczki. Pewnego razu sprawdzałem po godz.
23:00
> i było bez zmian, a zmieniło się coś w okolicach godz. 06:00.
>
> Zastanawiacie się, za co uważa Was ten sklep? Najwyżej za klientów i za nic więcej.
Ta
> filozofia stosowana jest w każdym sklepie i zawsze. Chyba, że macie jakieś zastrzeżenia.

> Wtedy jesteście uważani za natrętnych klientów. Żaden sklep w obecnych czasach niestety

> nie traktuje z należytym szacunkiem klientów. Takich czasów dożyliśmy.Te, że Empik
dziś
> wystawił towar, to tylko załuga tego, iż dzisiaj go otrzymali. Wierzycie w jakieś
kary
> za wcześniejsze wystawienie towaru na sklepowe półki? Bo ja nie wierzę. Gdyby była
to
> prawda, to po "wpadce" z Wiedźminem już by takiego numeru nikt nie odstawił.
>
> Co do wysyłki GRAM.PL. Skoro otrzymali 09. lipca Edycję Kolekcjonerską, to z pewnością

> otrzymali już cały towar, albo jego znaczącą część i mogli wysłać właśnie tego dnia,

> a nie czekać na dzień dzisiejszy. To, że komuś nie wyświetla się status paczki i
to,
> że możemy otrzymać ją w poniedziałek, grubo po premierze, to będzie już tylko i
wyłącznie
> zasługą firmy kurierskiej, więc do niej kierujcie w tej sprawie swoje roszczenia.
Nie
> macie podstaw oskarżać pracowników sklepu, że przesyłka dojdzie do Was w poniedziałek

> (chyba, że jeszcze nie nadali przesyłki).

I mnie wczoraj cały dzień od rana był status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki".
O dopiero dzisiaj o 14 wysłali paczkę. Żeby przygotowywać paczki prawie dwa dni to jakieś
dziwne... Mogliby zrobić tak, że te co przed końcem dnia przygotowali, dostarczyli by
kurierom, a oni naluzie rozwieźli i jakiś szczęśćiarz miałby grę 2 dni przed premierą...



14????E empikach była od południa;od 13!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wy przynajmniej widzicie, że z waszą przesyłką coś się dzieje na stronie kuriera, u mnie ciągle jest błąd przy wpisywaniu kodu paczki - ergo paczka jeszcze nie nadana najprawdopodobniej... Nie będę się jakoś mega pluł na sklep, skoro może jutro (zgodnie z umową) dostanę grę - jeśli nie, to chyba piekło rozpętam o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nauczcie się kupować wielkie hity w MM. Przeciez wiadomo, mediamarkt to sklep "Nie dla idiotow" a to co tu wyprawia sklep gram to nerwicy mozna dostac, delikatnie mowiac. Ja mialem identyczna sytuacje z Wiedzminem, gre kupilem przez przedplate, a dostalem 9 dni po premierze!!! Tak samo jest z wielkimi, dlugo oczekiwanymi hitami, ludze w gram sie po prostu nie wyrabiaja z robota (i nawet sie nie dziwie). Pomijam fakt z w duzych sklepach gra jest tansza i w dodatku na przykladzie wiedzmina, bo bardzo dokladnie sledzilem wszystkie informacje na temat premiery tej gry, w mm dokładli za DARMO bestiariusz, ktory mial byc dostepny tylko w LIMITOWANEJ edycji kolekcjonerskiej!!! Wiec wyciagnijcie wnioski sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:15, Naars napisał:

Ludzie, wy przynajmniej widzicie, że z waszą przesyłką coś się dzieje na stronie kuriera,
u mnie ciągle jest błąd przy wpisywaniu kodu paczki - ergo paczka jeszcze nie nadana
najprawdopodobniej... Nie będę się jakoś mega pluł na sklep, skoro może jutro (zgodnie
z umową) dostanę grę - jeśli nie, to chyba piekło rozpętam o.O


na sklep.gram.pl wejdź w "Moje zamówienia" tam po prostu kliknij napis "sprawdź status przesyłki",. bo mam wrażenie, że wpisujesz go ręcznie lub kopiujesz (możliwe, że przy kopiowaniu łapiesz puste pola ;p)


Jeśli ktoś się pali do buntu protestanckiego i nie chce przyjąć przesyłki...
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=34
I tak trzeba wysyłać paczkę gram.pl bo kurier nie będzie mógł z nią nic zrobić :/


Ktoś wcześniej próbował ubliżać osobom, które czekają na przesyłkę i wygłaszają swoje ubolewania nad systemem obsługi klientów (np. brak możliwości pełnej kontroli przesyłki z poziomu strony internetowej -można zadzwonić, czyli zapłacić za telefon), jednak tym samym nie popisał się zbytnio inteligencją. Znaczna część postów nawet, jeśli jest pisana przez młodzież, tak młodzież, a nie "banda dzieciorów" (na przyszłość używaj słów zaakceptowanych w słowniku j. polskiego, bo inaczej będą odbierane jako wulgarne!
Ta osoba napisała, że to tylko gra itp., tak, ale nawet gdyby to był zestaw bardzo potrzebnych dla nas kredek i malowanek to fakt pozostaje faktem, że nas olano!
Pisała także o późniejszych przyjazdach kuriera... Co tu mówić, mają konkretne terminy, których powinni się trzymać, ale, że brak im ku temu odpowiedniej.. nie wiem, motywacji? to już nie nasz problem! a raczej nasz, ale w innym kontekście! Niektórzy naprawdę nie mają zamiaru siedzieć w domu cały dzień w oczekiwaniu na paczkę! Parę godzin można jeszcze w ostateczności znieść ale rozrzut 13-17 to przesada! (~.~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zgoła inne pytanie odnośnie wysyłki. Czy DPD walnęło się z kalendarzem, czy może moja paczka jest w drodze od wczoraj? xD

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 09/07/2008 21:29:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli prosta piłka-MUSIMY przyjąć tą nieszczęsną paczkę;bo nie opłaca się nam odsyłać do cdp-ek-jest duża;swoje kosztowałoby odesłanie jej do cdp :-(+oczekiwanie na pieniądze---cóż;skoro jesteśmy barany to musimy płakać i płacić;a następnym razem podziękować gram.pl za beznadziejną współpracę i udać się do mm-bo jak się okazuje "idioci" kupują jednak nie tam :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 19:29, GuzikzKKG napisał:

na sklep.gram.pl wejdź w "Moje zamówienia" tam po prostu kliknij napis "sprawdź status
przesyłki",. bo mam wrażenie, że wpisujesz go ręcznie lub kopiujesz (możliwe, że przy
kopiowaniu łapiesz puste pola ;p)


Wyobraź sobie, że klikam na to :) Po prostu ciągle jest błąd, co może oznaczać (jak jest napisane pod błędem), że może to być spowodowane nienadaniem jeszcze paczki... a jeśli tak jest, to jutro szykuje się dla mnie iście ognisty dzień. Z resztą Twojego postu się 100% zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
U mnie jest: Przesyłka odebrana przez kuriera 09/07/2008 21:29:17 stacja WA1. Ze strony sklepu: Przewidywana data dostawy: 11 lipca 2008 - 14 lipca 2008...... Coś mi sie wydaje że przesyłki jutro nie będzie, bo o tej porze status powinien wskazywać już na inną lokalizację (no chyba ze jeszcze nie uaktualnili).

JEŚLI ME było w Empikach i MM to już jest przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no Edycja Kolekcjonerska Mass Effect to jest coś , jednak zawsze jest fajnie mieć taką edycje swojej ulubionej gry , myślę także że cena nie jest aż tak wysoka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. i Ci poniżej 21 roku życia- skończcie z tą dziecinadą bo to marudzenie jest po prostu żęnujące. Takie jest ryzyko przy zamawianiu przez net-przecież to nie koniec świata. Jutro piątek-idźcie na piwo z przyjaciółmi, wyjdzcie z domu: poza monitorem też istnieje życie i to bynajmniej nie mniej interesujące. Poza tym czekamy już ponad miesiąc-4 dni nie robią mi osobiście żadnej różnicy.

Jak masz z tym problem to chyba pora się przejść na terapie dla ''uzależnionych''. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej próbował ubliżać osobom, które czekają na przesyłkę i wygłaszają swoje ubolewania nad systemem obsługi klientów (np. brak możliwości pełnej kontroli przesyłki z poziomu strony internetowej -można zadzwonić, czyli zapłacić za telefon), jednak tym samym nie popisał się zbytnio inteligencją. Znaczna część postów nawet, jeśli jest pisana przez młodzież, tak młodzież, a nie "banda dzieciorów" (na przyszłość używaj słów zaakceptowanych w słowniku j. polskiego, bo inaczej będą odbierane jako wulgarne!

W gwoli scislosci - to ja. Piszę to co widać po wypowiedziach niektorych uzytkowników. Niektorzy tu maja pretensje do sklepu gram, jakby to od nich zalezalo. Nr przesylki czesto sprawdzic sobie mozna na stronie kuriera pożniej (tak jak ktos tu napisal w godzinach nocnych tudzież jutro rano), a ludzie chcieliby wszystko od razu.

Po drugie - ludzie maja pretensje nie wiadomo o co. Oto, ze nie dostanie przesylka jutro dostarczona? Bo napsano na zamowieniu, ze przesylka nastapi w dniach od 11-14? Po prostu zal - innym slowem tego ujac nie mozna.. -_-" Skad możecie wiedziec ze jutro nie zostanie dostarczona? Rozumiem, wrozycie z herbacianych fusow albo pozyczyliscie od wrozbity kule pokazujaca przyszlosc?

Inteligent się odezwał, jakbyś nie wiedział, te słowa istnieja w jezyku polskim i tak mozna okreslic to, co niektorzy tu wyprawiaja. Po prostu zachowuja sie jak stado bydla...

Ta osoba napisała, że to tylko gra itp., tak, ale nawet gdyby to był zestaw bardzo potrzebnych dla nas kredek i malowanek to fakt pozostaje faktem, że nas olano!

Kto Was olał? Gram.pl czy osoby odpowiedzialne za paczki? Po odebraniu paczki przez kuriera gram nic do tego nie ma, a forumowicze chcieliby, zeby mieli... <_>

Pisała także o późniejszych przyjazdach kuriera... Co tu mówić, mają konkretne terminy, których powinni się trzymać, ale, że brak im ku temu odpowiedniej.. nie wiem, motywacji? to już nie nasz problem! a raczej nasz, ale w innym kontekście! Niektórzy naprawdę nie mają zamiaru siedzieć w domu cały dzień w oczekiwaniu na paczkę! Parę godzin można jeszcze w ostateczności znieść ale rozrzut 13-17 to przesada! (~.~)

Proponuje zapoznac sie w jakim czasie maja dostarczyć do nadawcy paczkę, a potem pisać. Nikt Ci nie każe siedzieć, a to że kurier sie nie wyrobil, to jak poradzisz? Zdarzaja sie mnejsze lub wieksze wpadki. Rozumiem, że u Ciebie to nie wystepuje? Jesteś idealny? W robocie/w szkole robisz zawsze to co do Ciebie należy i robisz to bez zarzutu, za każdym razem? Człowiek jest tylko czlowiekem, a paczek maja wiecej do rozwiezienia niz niektorym tu sie wydaja, a to co wypisuja to, to mozna uznac nawet za egoizm ("byle tylko jutro do mnie doszla").

A poza tym ludzie tu placza mimo ze jezscze nie wiadomo czy dostana czy nie paczke na czas... to najbardziej jest smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:39, Pelax napisał:

Panowie.. i Ci poniżej 21 roku życia- skończcie z tą dziecinadą bo to marudzenie jest
po prostu żęnujące. Takie jest ryzyko przy zamawianiu przez net-przecież to nie koniec
świata. Jutro piątek-idźcie na piwo z przyjaciółmi, wyjdzcie z domu: poza monitorem też
istnieje życie i to bynajmniej nie mniej interesujące. Poza tym czekamy już ponad miesiąc-4
dni nie robią mi osobiście żadnej różnicy.


Wyobraź sobie że ktoś może czekać na tą przesyłkę, bo nie ma jej kto w domu odebrać. Inny ktoś może jedzie na wakacje, i tez nie odbierze, a kurier nie bedzie czekał 2 tygodnie zanim odeśle przesyłkę do nadawcy. Fajnie nie? W świetle zmiany terminów wysyłki i zapewnien że "klienci gram... będa mieli jako pierwsi" to cała ta sytuacja raczej blado wygląda, zwłaszcza że ci sami klienci którzy mieli mieć paczkę u siebie w dniu premiery mogą sobie iść do MM i pooglądać jak inni klienci wychodzą z grą do domu. I to już nie pierwszy raz tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:39, Pelax napisał:

Panowie.. i Ci poniżej 21 roku życia


A co ma wiek do rzeczy? Nie sądzę, że z tego forum korzystają ludzie poniżej dwunastego roku życia, a w tym wieku już należy myśleć racjonalnie, toteż wyznaczanie jakiejś granicy nie jest zabezpieczeniem od bzdurnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:39, Pelax napisał:

Panowie.. i Ci poniżej 21 roku życia- skończcie z tą dziecinadą bo to marudzenie jest
po prostu żęnujące. Takie jest ryzyko przy zamawianiu przez net-przecież to nie koniec
świata. Jutro piątek-idźcie na piwo z przyjaciółmi, wyjdzcie z domu: poza monitorem też
istnieje życie i to bynajmniej nie mniej interesujące. Poza tym czekamy już ponad miesiąc-4
dni nie robią mi osobiście żadnej różnicy.

Jak masz z tym problem to chyba pora się przejść na terapie dla ''uzależnionych''. Amen.


A ja bym prosił, żebyś nie próbował mi organizować wolnego czasu, sam się tym zajmę, dziękuję. Niektórym te 4 dni różnicy robią... różnicę. I nie czekamy miesiąca - jakby na to nie patrzeć, niektórzy czekają na wersję PC już od kilku miesięcy, gdy gra wyszła na konsole, a teraz już nie może wyczekać - oczywiście sklep nie ma wpływu na to, kiedy ME trafiło na PC, ale każde opóźnienie w doręczeniu gry takim ludziom działa ogromnie na nerwy.

Namawiasz wszystkich poniżej 21 lat do picia piwa? Też nieodpowiedzialnie. Poza tym - co ma wiek do rozwoju emocjonalnego? Znam 16latków dojrzalszych od 30latków, ja mam 18 lat i sam wiem,że wcale jakoś specjalnie dojrzały nie jestem, mimo, że wedle stereotypu powinienem już być - a czy to sprawia, iż nie mogę wiedzieć, że sklep nas olewa i olewa jako konsumenta? Chyba nie - średnio rozgarnięty 13latek, odsunąwszy od siebie emocje jest w stanie taką rzecz ocenić. Oczywiście, gra może dojdzie jutro - ale gram.pl mówiło nam, że dzień przed premierą dostaniemy i pisał to z takim entuzjazmem, że czuliśmy się tak, jakbyśmy mieli pierwsi dostać - tak się nie stało, a niektórzy (w tym ja, który nie widzi nawet żeby paczka z Warszawy do Wrocławia została wysłana) mogą się przejechać tak, że gra będzie w sklepach w całej Polsce od jutra, a my będziemy do poniedziałku jak ciule czekali, mimo, że poskładaliśmy zamówienia kilka miesięcy temu - nie wiem, chyba jak ktoś składa pre-order to powinien być lepiej traktowany niż taki ''losowy'' kupujący, wszak ''preorderowiec'' gwarantuje zarobek...

No i nie wszyscy piją. Ja, na przykład, jestem abstynentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja wcześniejsza wypowiedź miała w sobie tyle żartu, co moja odpowiedź. Poza tym mało kto czekający na tą grę jest po dzisiejszym dniu w dobrym nastroju... jak nie chcesz nas słuchać to zrób jak nam proponowałeś - idź na piwo :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziółka się skończyły to sięgnąłem po inne "uspokajacze" ;)

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 10/07/2008 19:57:12 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 PRZYJ . NA SRT WAW2 10/07/2008 19:25:00 Przesyłka wchodząca do sortowni

Taka informacja jest teraz :/ Wynika z tego, że jeszcze będą musieli z tego magazynu przesyłkę wyciągnąć... A znając życie nie jest ich mało, do tego zaraz weekend, więc i na trasie dużo samochodów. Jak tu można być dobrej myśli?
BTW. Ktoś wysyłał już maila lub dzwonił do tej firmy kurierskiej?

-----------------------
@Kajetan, wyjdźcie... teraz można owszem, ale jutro, pojutrze? przecież ktoś musi siedzieć i czekać na przesyłkę. A z rozrzutu godzinowego w kursach kurierów wynika, że te siedzenie będzie trwać od rana do wieczora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:02, Pelax napisał:

Co gorsza NAARS abstynentem bez poczucia humoru.. :-P


NAARS ma całkowitą rację. Jeśli Twoja wypowiedź była w tonie żartu, to ja się na żartach nie znam.
Z końca świata przesyłka idzie 2-3 dni kurierem, a sklepy biorą odpowiedzialność za "jakość" dostarczenia. Jeśli klienci nie są zadowoleni, zmieniają firmę kurierską. Pomijam wpadkę z adresami e-mail, zmianą terminów i wspaniałomyślnym zadośćuczynieniem w postaci obietnicy informacji o darmowym dodatku, informacji ogólnodostepnej w internecie. A teraz jeszcze sygnały że gra jest już dostępna w MM.

Niestety, u nas trzeba być szczęśliwym że przesyłka WOGÓLE zostanie dostarczona. I niestety jest to wina podejścia do klienta, a nie ryzyka zakupów w internecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować