Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!

237 postów w tym temacie

CDP jak zwykle daje d.... i tyle, patche do NWN2 do dzisiaj wyjsc nie moga buahahahaaha JEDNA Z NAJGORSZYCH FIRM NA SWIECIE. Jedyne co umieja zrobic to przekonac producenta gry do tego by to ONI brali kase za rozpowszechnianie kazdej gry w pL, pozdro CDP, w skali 1-10 macie 0 jak zwykle u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vojtas:
I wiesz, że żądając kar umownych CDP mogłoby zostać zbojkotowane przez powyższe sieci, co oznaczałoby odpłynięcie WIELU klientów? Krótko mówiąc: wiesz, że nic na to nie mogą poradzić?

Ha, ha... Takich ciekawych teorii jeszcze nie słyszałem. Wiesz, co by było, gdyby każdy wychodził z założenia, że nie warto jest żądać w sposób w pełni uzasadniony zapłacenia kar umownych od niedotrzymujących stron warunków umowy? Zastanów się nad tym, co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, better get loosed to it! Jutra jeszcze nie ma, toteż i futra, miejmy nadzieję, nie będzie. Straszne obawy przed tą premierą... niech wreszcie nadejdzie ten 11/12 lipca i miejmy to za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:31, GuzikzKKG napisał:

A ma być? Ja kupiłem i tak dla tego, że ciekawy klimat... Kocham SW, czyli KOTORy, a
więc i ME ;]

Napewno ;] Sam widziałem, chyba, że cdp coś kręci xD Ale napewno nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CDP jak zwykle daje dupy", "znowu spaprali wszystko to ich wina"

OGARNIJCIE SIE. jest jeszcze jutro CAŁY DZIEŃ a to bardzo duzo jeśli chodzi o przesyłki kurierskie.
zastanówcie sie co piszecie, przesyłka była zapowiadana na JUTRO a wy już psy wieszacie i twierdząco psioczycie na CDP.
NO LUDZIE !
jak jutro nie dostaniecie przesylki to dopiero sie wkurzajcie bo poki co NIE MACIE O CO.

ja jak jutro nie dostane ''zaproszenia'' po odbiór osobisty, po prostu anuluje zamowienie i ide do sklepu po gre.
i tyle. nie tu to tam.
mają czas do JUTRA wieczorem.
wiec nie róbcie z siebie błaznów bo jeszcze będziecie musieli wszystko odszczekać a wtedy będzie głupio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa dmuchaniem na zimne, a że w różnych formach to już wina piszących. Ja zbytnio nie naskakuję na gram.pl, ale chłodno ich traktuję. Czasami lepiej nie chwalić zawczasu bo wtedy ludzie spoczywają na laurach. I tak po wielu postach czuję się wydy***y. Każdy gramowicz miał być tym pierwszym co otrzyma grę, a tu taki MM czy inny Empik już sprzedaje w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:48, LIZZU napisał:

"CDP jak zwykle daje dupy", "znowu spaprali wszystko to ich wina"

OGARNIJCIE SIE. jest jeszcze jutro CAŁY DZIEŃ a to bardzo duzo jeśli chodzi o przesyłki
kurierskie.
zastanówcie sie co piszecie, przesyłka była zapowiadana na JUTRO a wy już psy wieszacie
i twierdząco psioczycie na CDP.
NO LUDZIE !
jak jutro nie dostaniecie przesylki to dopiero sie wkurzajcie bo poki co NIE MACIE O
CO.

ja jak jutro nie dostane ''zaproszenia'' po odbiór osobisty, po prostu anuluje zamowienie
i ide do sklepu po gre.
i tyle. nie tu to tam.
mają czas do JUTRA wieczorem.
wiec nie róbcie z siebie błaznów bo jeszcze będziecie musieli wszystko odszczekać a wtedy
będzie głupio ...


San zrobiłeś z siebie błazna kolego. Wypowiedzi innych czytać należy ze zrozumieniem przynajmniej 90%-ym. Umknęło Ci bowiem to, że:
*terminy opisywane przez sklep.gram.pl mijają się z tymi, podawanymi przez firmę kurierską
*terminy, a konkretnie godziny podawane przez firmę kurierską mijają się z podawanymi przez nich samych godzinami (zamiast do 13 to do 17 należy czekać)
*psioczymy nie tylko na firmę kurierską, ale także na CDP oraz aranżację obsługi klientów przez sklep.gram.pl
*pisząc tutaj (bez oficjalnych jeszcze pism do źródła) mamy nadzieję, że cała ta machina przyśpieszy swoje obroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ggucio:
Jak by nie było multi to bym nie kupił :p

Multi nie będzie! Pewnego razu napisałem e-mail z pytaniem, czy gra będzie posiadać zabezpieczenie polegające na tym, że da się ją zainstalować tylko 3 razy? W odpowiedzi napisano mi, że ze względu na to, iż gra nie posiada trybu multi zrezygnowano z powyższego zabezpieczenia. Tak, więc nie ma trybu multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:15, ACE_2005 napisał:

@ggucio:
Jak by nie było multi to bym nie kupił :p

Multi nie będzie! Pewnego razu napisałem e-mail z pytaniem, czy gra będzie posiadać zabezpieczenie
polegające na tym, że da się ją zainstalować tylko 3 razy? W odpowiedzi napisano mi,
że ze względu na to, iż gra nie posiada trybu multi zrezygnowano z powyższego
zabezpieczenia. Tak, więc nie ma trybu multi.

E to lipa ;] będzie trzeba z AL pograć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek-xxx
wiesz co by było w tym przypadku dmuchaniem na zimne ;)? nie zamawianie preordera ktory moze nie wypalic i kupno w empiku za 105 zeta juz dziś ;)

@Guzik KKG
"San zrobiłeś z siebie błazna kolego. "

tjaaaa? a ci co bluzgają ze cdp JUZ nawalił to pewnie wyszl i na mega inteligentów.
MYŚL. co gram.pl obchodzi termin firmy kurierskiej. oni zobowiązali sie wysłać przesyłki DZISIAJ i tak też uczynili ! zaznaczyli też ze PRAWDOPODOBNIE w takim wypadku, kurierem gra dotrze na piątek. i wszystko gra !
wiec kto tu jest błaznem ! macie jeszcze niecałe 24 godziny na to aby przesyłka do was dotarła a juz równacie z ziemia wszystko i wszystkich !
cdp i graM TO JEDNO A FIRMA KURIERSKA TO ZUPELNIE OSOBNA SPRAWA !
jak nie dostaniesz jutro gry - miej pretensje do kuriera ze nawalił.
ja bede miał do gram''u bo zamowilem odbiór osobisty wiec zadne wytlumaczenie ze ''my sięwywiązalismy i tak jak obiecalismy 10 przesylki zostaly wyslane'' w tym przypadku nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, a to dobre. Niezamawianie pre-order i kupienie w empiku. Po raz, to zamówiłem EK i to już dosyć dawno, po dwa dzisiaj się dowiedziałem, że są już w empiku/mm, po trzy do któregoś z nich najbliżej mam do Wrocka... jakieś niecałe 200km :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:33, LIZZU napisał:

@krzysiek-xxx
wiesz co by było w tym przypadku dmuchaniem na zimne ;)? nie zamawianie preordera ktory
moze nie wypalic i kupno w empiku za 105 zeta juz dziś ;)

@Guzik KKG
"San zrobiłeś z siebie błazna kolego. "

tjaaaa? a ci co bluzgają ze cdp JUZ nawalił to pewnie wyszl i na mega inteligentów.
MYŚL. co gram.pl obchodzi termin firmy kurierskiej. oni zobowiązali sie wysłać przesyłki
DZISIAJ i tak też uczynili ! zaznaczyli też ze PRAWDOPODOBNIE w takim wypadku, kurierem
gra dotrze na piątek. i wszystko gra !
wiec kto tu jest błaznem ! macie jeszcze niecałe 24 godziny na to aby przesyłka do was
dotarła a juz równacie z ziemia wszystko i wszystkich !
cdp i graM TO JEDNO A FIRMA KURIERSKA TO ZUPELNIE OSOBNA SPRAWA !
jak nie dostaniesz jutro gry - miej pretensje do kuriera ze nawalił.
ja bede miał do gram''u bo zamowilem odbiór osobisty wiec zadne wytlumaczenie ze ''my
sięwywiązalismy i tak jak obiecalismy 10 przesylki zostaly wyslane'' w tym przypadku
nie ma miejsca.


Nie ubliżaj! Nie jest to akceptowane w żadnym środowisku, także i tutaj.
Nadal nie rozumiesz naszego problemu, ale to nie Ty masz go zrozumieć.
CDP a GRAM to nie jedno. Zapisałeś 3 różne firmy, które każdy potrafi aktualnie rozróżnić, jeśli czytał ten wątek na bieżąco.
*W interesie CDP leży, aby odbiorcy ich produktu byli zadowoleni. Niezadowolony klient = stracony klient, to bardzo prosta zasada, którą CDP z tego, co się dowiedziałem zwyczajnie olewa.
*W interesie GRAM.PL leży to, aby ich klienci byli zadowoleni z zakupów. Na poziom usługi wpływa kilka czynników (w nawiasach będę podawać moją, subiektywną ich ocenę):
-wygoda podczas składania zamówienia (6/6)
-jakość otrzymanego produktu (6/6- nigdy wadliwego produktu nie dostałem)
-dostawa (5/6- ocena naciągnięta i to mocno)
-ew. pomoc techniczna związana z zakupem (2/6- jest prowadzona, ale mam ogromne, konkretne do niej zastrzeżenia)
Może Cię to dziwi, że wpisałem "dostawa" do powyższej listy, to gram.pl wybiera dostawcę i powinno dbać o to, aby on dbał o ich klientów. Zaznaczam o klientów gram.pl, gdyż to ich klientami jesteśmy, a nie firmy kurierskiej, ta wykonuje zlecenia nadane przez GRAM.PL.

Ostatecznie, dla czego kłócę się z Tobą? Odpowiedź jest prosta. Bo gdy ty masz problem innej kwestii niż reszta to masz prawo go tutaj zamieścić. Nie krytykuj natomiast innych ludzi, gdy nie możesz w pełni ogarnąć ich problemu, czy jak to tam inaczej nazwać.

I ziółka sobie na uspokojenie zaparz, bo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:29, krzysiek-xxx napisał:

No właśnie mam to samo co GuzikzKKG, dlaczego mogę dostać grę w poniedziałek czyli 2
DNI PO PREMIERZE? Zgodnie z umową wybierając kuriera i zamawiając pre-order mam ją otrzymać
przed premierą. Niech ktos z gram.pl to wyjaśni.


W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej gra powinna do Ciebie dotrzeć na dzień przez premierą, czyli w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:13, Naars napisał:

Gram.pl tyle razy NIE dotrzymywało słowa, że wcale spokojny nie jestem - a wiem, że jeśli
przesyłki nie nadadzą w ciągu najbliższej około godziny, to do mnie ona jutro nie dojdzie [...]


Wszystkie egzemplarze Mass Effecta zostały w dniu wczorajszym wysłane z naszego magazynu. Nasza firma wywiązała się z wcześniejszego obowiązania i zgodnie z informacją na karcie produktu, paczki zostały wysłane 10 lipca.

Pałeczka teraz leży po stronie firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:51, LIZZU napisał:

ale jak jutro nie bedzie mozna .. to uuuuuuuuuuuuuuuuu


Grę można będzie odbierać w dniu dzisiejszy po godzinie 12. Wszystkie osoby, które zamówiły grę dostaną stosowną informację na maila, iż paczka jest gotowa do odbioru. Prosiłbym o pojawienia się w naszym biurze dopiero po otrzymaniu informacji mailowej, w ten sposób zaoszczędzimy rozczarowania jeżeli paczka będzie jeszcze nie gotowa.

W chwili obecnej drukujemy faktury dla osób z tą formą dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wg mnie Johnny Bravo rozwiał wszelkie wątpliwości. Gram.pl w konia nas nie zrobiło, gry wysłało a kurierzy mają jeszcze jakieś... 13,5h żeby grę dostarczyć ^^ Nie ma się co martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej czuję się jak idiota, który zamówił grę z nadzieją, że będę ją miał przed premierą sklepową. A tu co? ZONK Wczoraj w Media Markt gra stoi na półce po 99 zeta a ja jak ten kołek na polu zapłaciłem 109 i czekam. Także dziękuje serdecznie. Nigdy więcej. Przesyłki prawdopodobnie nie przyjmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... Nie Wy jedni już to macie :P
Fakt. Bardzo ładnie wydali tą edycję. Co prawda pendrive takiej sobie jakości jest, ale za to kartki są bardzo ładne, szkoda tylko, że nie ma na nich Normandii... No i ten artbook... :]
A sama gra...? Miód audiowizualny! No i fabuła... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować