Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

160 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 12:57, Darkstar181 napisał:

Ot, właśnie o tym cały czas piszę. Tyle że w Hitmanie może nie było tak dużo strzelaniny.
Chodzi raczej o to, że nie było praktycznie żadnych "cichych" akcji które były w grze.
>A te ptaki w max payne ? to wielkie cos ze skrzydłami
> na końcu trailera ??
Pewnie coś na wzór koszmarów Maxa. Inna sprawa że żadnych ptaszysk w nich nie było :)


Widzę że nie tylko mi się Hitman jako film nie podobał.Nie było tam NICZEGO co było w filmie no i ten cały Olifant.W ogóle nie pasował no ale trza myśleć pozytywnie może Max będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno: "Diabeł zbiera armię, Max Payne szuka czegoś, co Bóg chciał by pozostało w ukryciu[...]" + te harpio-podobne stwory = Constantine w wykonaniu Maxa Payna ;D. Mam nadzieję, że nie ale nigdy nic nie wiadomo aż do premiery... albo rip''a z torrenta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest nawet nawet. Hm... mi się wydaje, że w tym trailerze jest pokazana scena z zamordowaną żoną. Tak mi się wydaje, ale latających demonów/stworów w grze na 99% nie było :D. Już dawno nie grałem w Maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:05, M3rc3n0r napisał:

Trailer jest nawet nawet. Hm... mi się wydaje, że w tym trailerze jest pokazana scena
z zamordowaną żoną. Tak mi się wydaje, ale latających demonów/stworów w grze na 99% nie
było :D. Już dawno nie grałem w Maxa...


Owszem jest po 5 obejrzeniu zwiastunu przyjrzałem się bardziej łóżku które widniej w 45 sekundzie i widać tam jego martwą żonę.No i jakoś Jack Lupino dziwnie wyszedł jak ćwiczy tym mieczem na dachu o ile pamiętam nie było tego w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc trailer prezentuje się dobrze. Jednak zdziwiłem się trochę jak jeden facet mówił, że diabeł buduje armie. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że w grze było jakieś nawiązanie do okultyzmu. Ale... te potwory ze skrzydłami to już przegięcie. Max Payne nie był żadną grą fantasy. Swoją drogą fajna muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do tego, że filmy na podstawie gier prawie zawsze są słabe, albo najwyżej średnie, więc zazwyczaj nie czytam zbyt wielu informacji nt. mających wyjść filmów. Po zwiastunie nie sądzę, abym zmienił swe podejście, rozumiem, że trailer może być robiony pod "holyłódzkie" realia i w związku z tym wygląda, tak jak wygląda.
Brak mi jakiegokolwiek ujęcia, które mogło by wyjaśniać, czemu Max jest "ryli pissed off".
Jeśli chodzi o reżysera, to też jestem sceptyczny, gdyż film "za linią wroga" w mojej skromnej opinii był słaby i nudny. Po trailerze nie widzę, tego mrocznego, delirycznego klimatu, który miała gra, jak patrzę na obsadę "Ludacris
i Nelly Furtado" to zdaje mi się, że film nie będzie rewelacyjny i z grą będzie on bardzo luźno powiązany - ot, rozpierducha przy skromnym oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:16, Radykał napisał:

Ogólnie rzecz biorąc trailer prezentuje się dobrze. Jednak zdziwiłem się trochę jak jeden
facet mówił, że diabeł buduje armie. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że w grze
było jakieś nawiązanie do okultyzmu. Ale... te potwory ze skrzydłami to już przegięcie.
Max Payne nie był żadną grą fantasy. Swoją drogą fajna muzyka.


Akurat to z armią to nic dziwnego bo to Lupino mówi a o ile pamiętam on miał ten klub RagnaRock i tam coś z kultystami robił,ale owszem te skrzydlate coś pod koniec mnie intryguje bo co to do cholery jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wywarł na mnie ogromne wrażenie. Może dlatego, że niedawno ukończyłem pierwszą część, która jest świetna. Powiem tak, jeśli film będzie na podobnym poziomie co zwiastun, to będziemy mieli hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecność w kinie 24 października obowiązkowa!
Zwiastun super, ale mam przeczucie, że ten film będzie takim niewypałem jak kinowy Hitman. Zbyt wiele rozbieżności z grą i dziwne pomysły twórców mogą totalnie zepsuć świetny materiał na film. Mam nadzieję, że się mylę...
PS. Co to jest to latające? Oby to było tylko złudzenie Max''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer w ogóle mnie do filmu nie zachęcił, a wręcz przeciwnie - zniechęcił. Zapowiada się na zwykłą rozpierduchę, tak jak w przypadku Hitmana... Zastanawia mnie tylko w jakich rolach zasiądą Ludacris i Nelly Furtado...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:27, Igor FCBayern napisał:

Trailer w ogóle mnie do filmu nie zachęcił, a wręcz przeciwnie - zniechęcił. Zapowiada
się na zwykłą rozpierduchę, tak jak w przypadku Hitmana... Zastanawia mnie tylko w jakich
rolach zasiądą Ludacris i Nelly Furtado...?


A więc tak Ludacris-Jim Bravura a ta druga to nie wiem.No i może owszem faktycznie gra miała niezłą fabułę ale gameplay to przecie tylko strzelanie do różnej maści thoogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkykuje sie kolejna typowo hamerykanska produkcja - czyli gowno do kwadratu, bez ładu i skladu, ale beda wybuchy - rekord ogladalnosci w US and A napewno padnie - im wiele nie trzeba... a no i kolejny film ktory nie ma nic wspolnego z gra... jedzie na marce i napewno sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer... Już nieraz mi na przykład zdarzyło się iść na film, któren to w zapowiedziach prezentował się diabelsko a po wyjściu z kina plułem sobie w brodę...

Wytwórnia zdaje sobie sprawę, że wielbiciele gry wybiorą się do kin z uwagi na sam tytuł, tedy trzeba jeszcze zachęcić tych co to pojęcia nie mają o Maksie... Wielu słysząc "ekranizacja popularnej gry" wzruszy ramionami więc trzeba ich zachęcić pokazując najciekawsze (często jedyne w ogóle ciekawe) momenty - w trailerze... Stąd taka a nie inna forma zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ptaszkami to bym powiedział, że w filmie będzie chodzić o jakiś narkotyk czy coś w tym stylu co powoduje takie złudzenia. Ewentualnie to od samego Maxa, który widzi jak anioły z czarnymi skrzydłami zabierają niegodziwców... ;P

A trailer, taki średniawy, bo superanckim bym go na pewno nie nazwał... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie crap. Skoro wstawiają elementy S-F (to skrzydlate coś) w MP, to nie może to być dobry film... a na pewno nie może to być dobra egranizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:41, Gol Galad napisał:

Z tymi ptaszkami to bym powiedział, że w filmie będzie chodzić o jakiś narkotyk czy coś
w tym stylu co powoduje takie złudzenia.

Valkyria. :) Jeśli byłoby tak jak piszesz to nie tak źle. Max w grze też miał odchyły, co prawda czegoś takiego nie wiedział, ale te etapy jak był naćpany były zrobione ciekawie.

Dnia 10.07.2008 o 13:41, Gol Galad napisał:

Ewentualnie to od samego Maxa, który widzi jak
anioły z czarnymi skrzydłami zabierają niegodziwców... ;P

To już sam nie wiem co gorsze: latające potwory czy Max widzący anioły zabierające bandytów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować