Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

160 postów w tym temacie

Czyli Payne&redemption padło i na jego miejscu robią nowy fim;/ Kurde no szkoda bo z tych trailerów na youtube to zapowiadał się ciekawy film i w dodatku, który chyba był już na ukończeniu:/ Mogli już wypuścić P&R jako film fanowski (skoro robią to za free to pewnie by i w necie umieścili za darmo) a ten co teraz planują niechby sobie był w kinie. Naprawdę szkoda bo P&R zapowiadał się naprawdę ciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zwiastunie czekam na film z niecierpliwością. Czyżby klimat filmu był połączeniem Matrixa z Gabrielem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :D Teraz tylko trzymam kciuki, żeby film był co najmniej tak klimatyczny jak trailer.
Mam tylko nadzieje, że Maksiu nie będzie przez pół filmu robił "szczupaków" w zwolnionym tempie, po pare metrów w każdą ze stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun wywarł na mnie słabe wrażenie. :/ Obawiam się, że film będzie przegadany. Kurde, ten klimacik a la Sin City i Punisher w grze był dla mnie rewelacyjny... oby był taki i w filmie. Śmiem w to jednak wątpić. Obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kilka dni przed nowym Bondem obejrze Maxa Payne`a. I juz sie doczekac nie moge. Pamietam jakie wrazenie swego czasu robila pierwsza czesc gry. A w trailerze brakuje mi charakterystecznego motywu muzycznego z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że chociaż główny bohater nazywa się Max Payne bo z tego co widziałem film nie będzie miał wiele wspólnego z grami a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w ogóle nie trzyma klimatu (anioły?) Jedyne co pasuje to moment 1:06... Wcześniej oglądałem trailer z poprzedniej, nieudanej wersji i wywarł on na mnie ogromne wrażenie, że jednak da się dobrze zekranizować tą piękną serię. Wydaje mi się jednak, że nie w tym przypadku... Ale na film na pewno do kina pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na pierwsze materiały i się nie zawiodłem! ;D

To latające COŚ, to chyba te słynne "widma upadłych aniołów"... Kojarzy ktokolwiek coś takiego z pierwszego Maxa Payne''a? Odnośnie ćpania, to Maxa w pierwszej części faszerowali narkotykami - stąd miał schizowe sny, podobny efent może mieć też przedawkowanie środków przeciwbólowych (painkillers), więc zobaczymy, jak to się będzie przedstawiało w filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu zwiastunu, stwierdzam, że film zapowiada się wspaniale. Grałem w obie części gry i byłem pod wrażeniem. I jeszcze teraz nareszcie film. ;-) Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie by było gdyby nie było upadłych aniołów, bo to takie nierealistycznie i tego, że Max strzela do drzwi z elektrycznym zamkiem a one na pewno w filmie się otworzą. Nie lubię takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:29, Dominik000 napisał:

Wszystko fajnie by było gdyby nie było upadłych aniołów, bo to takie nierealistycznie
i tego, że Max strzela do drzwi z elektrycznym zamkiem a one na pewno w filmie się otworzą.
Nie lubię takich rzeczy.

Gargulce raczej - to pewnie będzie narkotyczna wizja, a nie element fantastyczny :P
A do zamka strzelał z prostej przyczyny - nie było czasu na zabawy z tego co było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że Max strzela do drzwi z elektrycznym zamkiem a one na pewno w filmie się

Dnia 11.07.2008 o 10:34, hans olo napisał:

otworzą.
> Nie lubię takich rzeczy.
Gargulce raczej - to pewnie będzie narkotyczna wizja, a nie element fantastyczny :P
A do zamka strzelał z prostej przyczyny - nie było czasu na zabawy z tego co było widać.

Dobra, ale strzelając do takich drzwi nie otworzy ich przecież. To już prędzej w zawiasy trzeba strzelać bo kula z broni przecież zamka nie przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogliby puścić ten film z dubbingiem Pazury. Ale by był wtedy klimat.

Gdyby do takiego filmu zrobiono dubbing, byłoby to niedorzeczne. To już prędzej byłby lektor, który przeczytałby wszystkie kwestie mówione. A jak będzie naprawdę, wiemy - napisy.

> że Max strzela do drzwi z elektrycznym zamkiem a one na pewno w filmie się
> > otworzą.
> > > Nie lubię takich rzeczy.
> > Gargulce raczej - to pewnie będzie narkotyczna wizja, a nie element fantastyczny
> :P
> > A do zamka strzelał z prostej przyczyny - nie było czasu na zabawy z tego co było
> widać.
> Dobra, ale strzelając do takich drzwi nie otworzy ich przecież. To już prędzej w zawiasy
> trzeba strzelać bo kula z broni przecież zamka nie przesunie.

Wiecie, filmy rządzą się swoimi prawami... To, że strzela w zamek powoduje, że dochodzi do spięcia czy czegoś takiego i mechanizma sam je otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować