Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

160 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 12:26, Kocis1524 napisał:

Większość mówi że film jest do dupy po oglądnięciu 1,5 minutowego trailera. Gratuluje
;P
Według mnie film będzie trzymał poziom filmu. Pewnie nie będzie to jakieś arcydzieło
ale zapewne będzie się z przyjemnością oglądało. Na pewno będzie można liczyć na co najmniej
1,5 godziny ciągłej akcji.


Film będzie trzymał poziom filmu, ciekawe;)
Zgadzam się, nie można ocenic filmu po zobaczeniu zwiastunu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 12:26, Kocis1524 napisał:

Większość mówi że film jest do dupy po oglądnięciu 1,5 minutowego trailera. Gratuluje ;P


...a jeden ma trudności z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:00, Madoxx napisał:

Fakt nie było by to zbyt oddane grze, ale osobiście uważam, że ten element odpowiednio
wykorzystane nada świeżości seri. No bo co? Pierwsza część o zemście na mordercach żony...
Druga ciąg dalszy, co działo się za kurtyną etc. Max wciągnięty dalej w te samom intrygę...
Film jako duchowy spadkobierca? Znowu to samo? Wszyscy w to zamieszani już dawno wykitowali
z ręki Maxa... No oprócz Mony ;p Choć przyznam się, że nie pamiętam czy przeżyła czy
nie x )
Tak czy tak to może nadać świeżości seri... Tylko tak jak mówię odpowiednio wykorzystane...

Myślę, że nie miałbym nic przeciwko gdyby te "aniołki" były prawdziwe, tylko niech jakoś
sensownie i fajnie będą tam wprowadzeni... No i ich rola, a gdyby były zmyślone... Max
w wariatkowie? Jakoś mi się to nie podoba x )

Weź pod uwage, że to nie jest dalsza część przygód Maksia tylko własnie fabuła pierwszej gry. Więc wrzucanie własnego widzimisię jest trochę nie na miejscu. Wolałbym, żeby nie powtórzyła się sytuacja z Dooma itp filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:17, Arachnos napisał:

Weź pod uwage, że to nie jest dalsza część przygód Maksia tylko własnie fabuła pierwszej
gry. Więc wrzucanie własnego widzimisię jest trochę nie na miejscu. Wolałbym, żeby nie
powtórzyła się sytuacja z Dooma itp filmów.


Szczerze to się w to nie zagłębiam bo uważam, że filmy na podstawie gier (i viceversa) to porażka w szczególności jeśli mówimy o tych samych, przeplatających się wydarzeniach...
Jeżeli faktycznie ma to być wplecione w fabułę 1 to faktycznie jest to niemile widziany element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera kinowa 24 października... Miałem w planach kupienie i przejście obu części gry i teraz widzę, że pojawił mi się na to deadline. Najwyższy czas iść na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nie pokazuje zbyt wiele ciekawego, jednak nie wydawajmy oceny filmu po jednym zwiastunie. Trzeba poczekać cierpliwie na premierę a wtedy wydamy sądy. Chociaż w sumie gdybym pewnie był fanem Max Payne''a to również bym się gorączkował ten trailer. Aż nie wyobrażam sobie jak sobacze pierwszy zwiastun Metal Gear Solid. Zapewne wtedy umrę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 10:53, Mściwój napisał:

Ja to normalnie nie rozumiem, dlaczego powstaje jakiś trend ekranizacji gier... Wychodzi
z tego tyle, co z egranizacji filmów, czyli badziewie...


W sumie ostatnio jeden film był całkiem całkiem, mianowicie Silent Hill (pomimo lekkiej sztuczności i niedosytu jaki pozostawał ten film, zdawał się być najlepszą ekranizacją gry jaką dotąd widziałem, tuż obok pierwszego Mortal Kombat). Natomiast ten już tak dobrze się nie zapowiada, już widać że to będzie film dla mas i dzieci przede wszystkim, nici z klimatu z Maxa Payne''a, zostanie tylko sam bohater z gry i nic więcej... Na pocieszenie, przynajmniej Mona Sax przyciąga wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gra jest bardzo " fajna " aczkolwiek twórcy filmu koniecznie chcieli uzyskać kategorie PG13 ponieważ w USA sukces filmu zależy również od kategorii wieku więc usunęli wiele wydarzeń, które miały miejsce w grze... szkoda no ale cóż każdy chce zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fakt zwiastun efekowny... no i obsada nawet niezła... ale brakuje mi w trailerze ważnej rzeczy... w hitmanie pojawiła się muzyka z menu krwawej forsy... to w maxie paynie powinna znajdować się też muzyczka z menu ponieważ jest ona bardzo klimatyczna i rozpoznawalna dla tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman mi się podobał, oba Tomb Raidery mi się podobały, myślę, że ten nowy Max też mi sięspodoba, o ile będzie porządna rozwałka w stylu gry. Fabuła nie musi być taka sama, nie musi być nawet podobna, ważne, żeby dobra była. Jest Max, jest Jim, więcej mi nie trzeba :P
BTW, może Nelly będzie grać Monę? X_x
Tak BTW, na portalu gazeta.pl ktoś powiedział bardzo ciekawe zdanie - zrobić adaptację gry w stylu "wszystko jak najbardziej identycznie" - źle. Zostawić głównego bohatera i wszystko zmienić - źle.
Wniosek? Potrzebna jest hybryda tych dwóch sposobów adaptacji, i wygląda na to, że Max będzie właśnie taką hybrydą. Trailer pokazuje zbyt mało, żeby cokolwiek powiedzieć, ale na film do kina na pewno pójdę, i nie z nastawieniem "o rany, ale to będzie dno, znowu jakaś syfiasta adaptacja" jak większość internetowych whine''erów, tylko "poczekamy, zobaczymy". Tak samo poszedłem ostatnio na Iron Mana i Hulka, adaptacje komiksów, i okazały się jak dotąd najlepszymi od czasów Daredevila. Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 10:52, ANDREO8 napisał:

Dokładnie gra jest bardzo " fajna " aczkolwiek twórcy filmu koniecznie chcieli uzyskać kategorie PG13 ponieważ w USA sukces filmu zależy również od kategorii wieku więc usunęli wiele wydarzeń, które miały miejsce w grze... szkoda no ale cóż każdy chce zarobić...


Czyżbyś pisał o brakujących wydarzeniach w filmie po obejrzeniu trailera?...
Jestem pełen podziwu - 20% wypowiadających się w tym temacie ma najwyraźniej sporo wiedzy na temat ostatecznej wersji dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle do kin wejdzie film na podstawie gry, i to w pewnym sensie przełomowej. Jednak znów jak to bywa mocno zmodyfikowanej... na cholerę w Max Payne jakieś skrzydlate potwory ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to są jakies Harpie mi to bardziej wyglada na jakiś deny horror z potworkami niż Maksymiliana Faceci w Czerni czy jak ten trailer mnbie odstraszył ja dla mnie głupkowanty i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie filmu na podstawie króciutkiego trailera i opisów w Internecie jest co najmniej idiotyczne, to tak jakby zobaczyć okładkę książki, opis na jej tylnej części i ją wyrzucić do kosza ze stwierdzeniem że jest do dupy. Recenzowanie i ocenianie ma to do siebie że takie wyroki wydaje się jak się zapozna z treścią danej rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować