Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

160 postów w tym temacie

Co narazie powiem:
1. Reżyser jest co najmniej dobry, liczę, że da radę.
2. Mark Wahlberg to bardzo dobry aktor i wydaje mi się, że pasuje.
3. Nelly Furtado pcha się do filmów? O_o
4. Żeby tylko nie przekombinowali z tymi skrzydlatymi.
5. Świetna muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale FOX (który stoi za produkcją Maxa Payne''a) ostatnio się nie popisał.

Od dłuższego czasu w produkcji był fanowski film: "Max Payne: Payne & Redemption". Miał być on całkowicie darmowy i dostępny dla każdego poprzez Internet. Rzecz jasna, skoro to produkcja fanowska, to nikt z tego żadnych profitów nie czerpał, a twórcy sami musieli wkładać w to własne pieniądze i czas.

Nagle ni z tego ni z owego FOX uznał, że ten film stanowi zagrożenie dla ich produkcji i zmusili twórców do rezygnacji z fanowskiej produkcji. Rzecz jasna, nastąpił efekt ryb głębinowych - im większe ciśnienie tym żywsza jest ryba. Twórcy zmienili tytuł na "Payne & Redemption" i postanowili, że nakręcą cały film od początku, tak aby był jeszcze lepszy (dodam tylko od siebie, że to co prezentowali oni i to co prezentuje FOX to niebo a ziemia). Niestety nie mają żadnych praw do używania nazwy "Max Payne".

Jeżeli ktoś byłby tym bardziej zainteresowany, to odsyłam na oficjalną stronę twórców: http://www.payneandredemption.com/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wygląda to źle. Moim zdaniem dobrze dobrany aktor do roli głównej. Nie wiem czy tu będzie hicior jakiś wielki, ale zwiastun mnie zainteresował, a nie odrzucił jak od większości ekranizacji gier. A że grę bardzo lubię to kto wie... Trzeba śledzić temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, zwiastun wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
ale...
Nelly Furtado w filmie? ;o - ciekawa jestem jak jej to wyjdzie ;>
świetnie dobrali aktora do roli Maxa :)
no i do tego dobry reżyser :D
...
Do kina wybiorę się na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun wywarł na mnie pozytywne wrażenie, tak więc spodziewam się dobrego filmu!

Dużo akcji, dobra gra aktorska, ciekawe lokacje - wszystko to komponuje bardzo fajną, zgraną całość. Jeżeli film będzie tak dobry jak gra, a sam na to gorąco liczę - szykuje się nam znakomity film, na który każdy powinien wybrać się do kina. A i fajnie, że zagra w nim Nelly Furtado - na pewno również z tego względu go obejrzę, bo jest to moja ulubiona wokalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja już mogę na to iść dla samego soundtracku:D Jestem arcyzaskoczony użyciem If I Was A Vampire - Marilyna Mansona w trailerze. Oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego filmu , po pierwsze film nie będzie w 100 % zgodny z grą komputerową i najpewniej reżyser i scenarzysta dodali od siebie kilka rzeczy które mogą się nie spodobać fanom , po drugie film na pewno będzie stylizowany na typowy amerykański film akcji , a czy to wyjdzie filmowi na dobre okaże się dopiero po premierze. Moim zdaniem najważniejszy w całym filmie będzie klimat taki jaki panował w grze , czyli mroczne ponure miasto i Max walczący nie tylko z wrogami , ale też z przeszłością oraz własną (nie do końca normalną) psychiką. Jak klimat będzie wystarczająco odpowiedni z klimatem gry to nawet mocno przeinaczona fabuła nie powinna zepsuć widzom/graczom przyjemności z oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom zrobić dziś dobry film sensacyjny, żeby trzymał w napięciu (bo w kinie nie siedzisz i nie strzelasz do wszystkiego co się rusza) nie jest tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo ;o kurde no niezły tez trailer!! Jak tylko film wejdzie do kin to ide:D Tylko mam pytanie czy to będzie miało jakiś związek z grą? Nie chodzi mi tutaj o samego Mksa bo to oczywiste ani o fabułe z gry (bo kto nie grał nie zrozumie filmu) tylko np o postacie z gry ew jakieś smaczki:) No i już dawno temu oglądałem na youtube takie zwiastuny ale chyba innego Maksa zdaje się Payne and redemption i co z tym? Z posta Ivana wynika, że cały projekt szlag trafił. Ale kto robił ten film? Ci sami ludzie, którzy teraz kręcą ten? Ale naprawde to będzie dobry film, bo już po tym trailerze widzę, że jest utrzymany w koncepcji gry czytaj: mroczny, zagadkowy z dużą ilością strzelanin! Pięknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:16, Arachnos napisał:

Max nigdy nie był nacpany tylko miał koszmary. Te koszmary to był najcięższy klimatycznie element obu maxów.

Nie opieraj swojej wiedzy na ten temat tylko na podstawie 2 części. W jedynce raz mu mona podała w drinku drugi raz taka starsza babka podała mu dożylnie na siłę... Trzeci taki etap to jeśli dobrze pamiętam to był właśnie koszmar spowodowany po nie kont lekami szpitalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:27, THE WITCHER1990 napisał:

oooo ;o kurde no niezły tez trailer!! Jak tylko film wejdzie do kin to ide:D Tylko mam
pytanie czy to będzie miało jakiś związek z grą? Nie chodzi mi tutaj o samego Mksa bo
to oczywiste ani o fabułe z gry (bo kto nie grał nie zrozumie filmu) tylko np o postacie
z gry ew jakieś smaczki:) No i już dawno temu oglądałem na youtube takie zwiastuny ale
chyba innego Maksa zdaje się Payne and redemption i co z tym? Z posta Ivana wynika, że
cały projekt szlag trafił. Ale kto robił ten film? Ci sami ludzie, którzy teraz kręcą
ten? Ale naprawde to będzie dobry film, bo już po tym trailerze widzę, że jest utrzymany
w koncepcji gry czytaj: mroczny, zagadkowy z dużą ilością strzelanin! Pięknie:D



Projekt przechodzi reorganizację - mają go kręcić na nowo, więc głowa do góry :)

I nie, to nie są ci sami ludzie - "Payne & Redemption" jest robione przez fanów, a "Max Payne" przez twórców wybranych przez FOX''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden z tych zwiastunów, które zamiast zachęcić zniechęcają. Film będzie nastawiony głównie na akcję i z tego co widać trochę odbiega od growego oryginału.
Mieszane uczucia mam też do tych aniołów (?), Max w grze miał różnego rodzaju odchyły, ale czegoś takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 15:50, Ivan aka Immortal napisał:


Projekt przechodzi reorganizację - mają go kręcić na nowo, więc głowa do góry :)

Czyli już kiedyś kręcili ale coś im się odwidziało i nagrywają na nowo?

Dnia 10.07.2008 o 15:50, Ivan aka Immortal napisał:

I nie, to nie są ci sami ludzie - "Payne & Redemption" jest robione przez fanów, a "Max
Payne" przez twórców wybranych przez FOX''a

Więc ten projekt nie upadł i ten film też powstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować