Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patapon i LocoRoco doczekają sie kontynuacji

10 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Dwie bardzo oryginalne pod względem zarówno rozgrywki, jak i prezentacji graficznej tytuły na PSP - Patapon i LocoRoco - doczekają się kontynuacji. Nowy numer magazynu Famitsu przyniósł nieco informacji o obu tych sequelach, które powinny pojawić się jeszcze w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Patapon i LocoRoco doczekają sie kontynuacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renor troszkę zaspałeś z tym newsem już od dawna o tym wiadomo ;p Loco Roco 2 tak jak i Patapon 2 pojawią się w Grudniu tego roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Gry są świetne i zasługują na sequel :)

PS. Jezu, jakie tandetne wydaje się to japońskie pisemko ;P Kocham CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić - zarówno Patapon jak i LocoRoco są jednymi z najlepszych gier na Playstation Portable, tak więc stworzenie ich kontynuacji jest posunięciem jak najbardziej na miejscu.

Obie te gry odniosły spory sukces, a więc mam spore nadzieje, że ich kontynuacje będą równie dobre, a nawet lepsze. Patapon 2 na tych screenach z Famitsu nadal wygląda fajnie i podtrzymuje "klimat" jedynki. Gdybym miał PSP, na pewno zaopatrzyłbym się w te tytuły, a tak mogę nasycić się tylko tym, jak grałem u znajomych i widziałem na filmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueee... na Penny Arcade to mam ostatnio odrcuch wymiotny, ale cóż, akurat ten pasek nosi w sobie znamię straszliwej prawdy... ;)

PON PON PATA PON CHAKA CHAKA PATA PON!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponpon-pata-pwnd. Fantastyczna wiadomość. Ledwie skończyłem część pierwszą, a już na horyzoncie wizja części drugiej. Patapony niesamowicie wciągają, obym tylko nie dorwał tego w okolicach sesji, jak w tym roku, bo będzie cieniutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech grałem u kumpla i ani jedno ani drugi mi się nie podobało. A kontynuacje? Można liczyć na to, że będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować