Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja gier od EA w sklepie gram.pl!

40 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 17:06, Pawlo09 napisał:

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2

Jak lubiłeś poprzednią część to i ta ci się spodoba, ale szczerze mówiąc to trochę "martwa" już ta gra, bo nie ma nikogo na multi. ;/

Dnia 10.07.2008 o 17:06, Pawlo09 napisał:

Battlefield 2 Deluxed

Tutaj to jest porządnie! :D

A ja bym wziął B&W 2 + też BF2 Deluxed! :)
Naprawdę przypasuje mi taki zestawik... : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulala, całkiem się opłaca, skoro jedna gra z Classicsów na PC kosztuje 50 złotych. Mnie zainteresował dwupak Black & White 2 + SimCity Społeczności, ale nie wiem czy znajdę na to fundusze.

Ogólnie mówiąc, to bardzo dobra promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko spokojnie i po malutku, bo kasy nigdy za wiele,
tak jak wyżej zauważono brakuje kilku nowych tytułów:
Medal of Honor: Airborne PL DVD
Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium PL DVD
Hellgate: London PL

nie tylko u Was ale od jutra promocja do 03.08.08 jest w Empikach

można też kupić na allegro lub wirtusie pojedyńczo za 34,90zł

więcej:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15127&tpage=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to lubię :] Tanio i z głową. Trzeba się na coś skusić bo powoli zaczynam narzekać na braki wśród moich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem nadal ciekaw czy dodadzą wreszcie do sklep.gram.pl
Medal of Honor: Airborne PL DVD
Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium PL DVD
Hellgate: London PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo.
Bardzo drogo.

Ojca Chrzestnego, Battle o middle-earth II czy też Black & White 2 widziałem już dawno temu w innych sklepach internetowych w cenie ~30zł. A tutaj promocja = 45zł? Poza tym - ścięcie ceny o 5zł to promocja? :/ Bez żartów EA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:29, Adamzzz napisał:

Ulala, całkiem się opłaca, skoro jedna gra z Classicsów na PC kosztuje 50 złotych. Mnie
zainteresował dwupak Black & White 2 + SimCity Społeczności, ale nie wiem czy znajdę
na to fundusze.


Jeśli szukasz dobrego tycoona, to lepiej kupić SimCity 4 Deluxe - Społeczności to kasa wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie, ze nie ma hellgate london, airborna i cc... Skoro te gry są:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8Qnl4&s=2

A co do promocji to ci co mieszkaja daleko od Warszawy maja jedna gre wlasciwie o 10zl taniej czyli zaplaca tyle ile by zaplacili po za promocja np. w saturnie czy media markt (bo przeciez trzeba wysylke doplacic). Skoro juz zrobili taka ,,mizerna" promocje to mogli sie chociaz postarac o wysylke gratis jednakze ja z niej skorzystam ale w empiku. Gdyż w empiku tez jest ta promocja a nieb trzeba za wysylke placic:-)

Ja bym wziął:
battlefield 2142 (wow) i battlefield 2 deluxe edition
lub
battlefielda 2142 i airborna
lub
battlefield 2142 i hellgate london (choc to to w sumie jak dla mnie najgorszy wybor)
ale kurcze nie wiem co wybrac. Ale, ze juz sa simcity spolecznosci w classicu to mnie zaskakuje. Co raz czesciej gry z ea tanieja :-)

Ps.mogli zrobic taka promocje jak rok temu w wakacje. = Kupujesz jedna gre a druga otrzymujesz za 1zł
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2 posty pod rząd ale teraz tak przeglądam dokładnie te gry które sa pod te gry z promocji i nie ma BATTLEFIELDA 2142! Albo ja jestem ślepy albo go wykupili w co wątpie bo i tak by nadal był. Przeglądałem chyba z 10 razy każdą strone i nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja bardzo fajna i skorzystałbym z niej, gdyby nie fakt, że w przeciągu miesiąca będę w Empiku - a więc zaoszczędzę na kosztach przesyłki.
Jak na razie widzę dla siebie Rail Simulator (nie był wart 139.90 zł) i... pojawia się problem. Zarówno Hellgate: London jak i NFS:Carbon są ciekawe (NFS bardziej przez to, że kolekcjonuję NFSy wydane w serii EA Classics), może jeszcze na BF2142 bym się pokusił - bo w promocji na pewno jest, tyle, że chyba nie w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo dziwne , wczoraj w ogóle nie było mowy o takich tytułach jak Tiberium Wars , Hellgate , MoH: Airborne , dzisiaj natomiast te tytuły można normalnie zamawiać. Najwidoczniej było to zwykłe przeoczenie sklepu gram.pl , nawet się nie dziwie że gry zostały cichaczem doklejone do listy , bo co miał by powstać w okół tego niepotrzebny szum. Najważniejsze że tytuł są już dostępne i można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:34, crash807 napisał:

Ale, ze juz sa simcity spolecznosci w classicu to mnie zaskakuje.


Bo gra jedo bani - reputacja serii została poważnie nadszaronięta przez Tillted Mill - to nie ich dziedzictwo zresztą. Krytycy i fani po prostu zrównali Spłeczności z ziemią. Gra jest denna, słabo się sprzedała - dodatek tu nic nie pomoże (IGN dało mu 65...). Lepiej kupić SimCity 4 Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować