Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja gier od EA w sklepie gram.pl!

40 postów w tym temacie

gram.pl

Ruszyła specjalna promocja gier od Electronic Arts! Pakiet dwóch wybranych tytułów na komputery osobiste teraz kosztuje zaledwie 69,90 zł, a taki sam mini-zestaw na PS2 - tylko 79,90 zł! Nie czekaj! Zamów! Promocja ważna do wyczerpania zapasów!

Przeczytaj cały tekst "Promocja gier od EA w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma C&C: Tiberium Wars i MoH: Airborne, ale wiadomo, najpierw trzeba sprzedać premierówki...
PS: Literówka w nazwie Medal of Honor: Allied Assault Warchest.
Edit: Zapomniałem jeszcze o Hellgate: London :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze, ze NFSU2 i Most Wanted kosztuja tyle samo, to mi sie chce smiac na taka
promocje. U2 powinien zejsc do conajmniej 20 zlotych. Eh... EA nauczyloby sie ustalac
ceny na normalnym poziomie, bo nie mam zamiaru placic dwa razy drozej za niedorobione,
niedokonczone i robione tasmowo produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mizerna ta promocja, cena za grę obniża się o 15 zł, a w większości są to już kilkuletnie tytuły. Jednak z drugiej strony, każda okazja na uzupełnienie kolekcji jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze na Miedziaka ( bo mi się płytka zrąbała :( ) i Rail Sim ( z czystej ciekawości :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie spotkałem się z tak złośliwym i chamskim oszustwem w biały dzień... :/ Reklama w CDA dotycząca tej właśnie promocji jest tak ułożona że można się z niej dowiedzieć iż gry takie jak Command & Conquer: Tiberium Wars , Hellgate: London oraz Medal of Honor: Airborne również będą objęte tą promocją , a tym czasem gram.pl pokazuje graczom figę z makiem i nie objęło tych gier promocją... :/ Cała ta promocja jest guzik wara , skoro trzy bardzo dobre tytuły zostały z niej wykluczone , zanim jeszcze zdążyły się ukazać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebat1 zgadzam sie z toba w 100% ale mozliwe ze najpierw chca sprzedac ten starusienki syf a potem wrzucic na ruszt cos nowszego ? fajnie by bylo gdyby ktos z gram.pl to skomentowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:39, kupciu12 napisał:

Sebat1 zgadzam sie z toba w 100% ale mozliwe ze najpierw chca sprzedac ten starusienki
syf a potem wrzucic na ruszt cos nowszego ?

To możliwe , ale po co by mieli zwlekać z oficjalnym potwierdzeniem trzech tytułów skoro promocja rusza już jutro.

Dnia 10.07.2008 o 17:39, kupciu12 napisał:

fajnie by bylo gdyby ktos z gram.pl to skomentowal

Też uważam że powinien wypowiedzieć się ktoś z gram.pl , ale na to bym nie liczył chyba niezbyt chętnie wypowiadali by się o takiej wpadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować