Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze nie będą zawiedzeni wysokością abonamentu w Age of Conan?

46 postów w tym temacie

Nie obraziłbym się za możliwość płacenia sms-em :). Już tyle pieniędzy zalega na moim koncie, że nawet przy obecnej cenie abonamentu pograłbym pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mam wątpliwości co do tego. Z jednej strony popularyzacja gier przez zmniejszenie kosztów grania jest dobrą rzeczą. Z drugiej wszyscy wiemy, ze obniżenie cen spowoduje zwiększony napływ przede wszystkim graczy bardzo młodych, co niekoniecznie wpłynie pozytywnie na community i jakość gry. Oczywiście wśród nich znajdą się też osoby, których postawa w grze będzie przykładem dla innych, ale wiele innych może z gry pod wpływem bardziej powszechnych negatywnych wzorców zrezygnować.
Poza tym narzekanie na każdą grę która ma abonament i wymaganie by go nie było przy jednoczesnym zachowaniu jakości gry opłacanej, to porażka. W tym wypadku jakość i cena są ze sobą nierozerwalnie związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sms''em to bym nie płacił bo to zawsze jest najmniej opłacalna opcja. jak tylko będzie PL credit card z ceną jak zapowiadali we wcześniejszym newsie to chylę czoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa juz widze jak zrobia abonament 10zl... i do tego sms-em. Zrobienie tanszego abonamentu dla Polakow to i tak bylby duzy sukces ale nie przesadzajmy co do tej ''zniżki''. Jak abonament będzie wynosil 30zl to ja osobiscie bede zadowolony i pod wrazeniem CD Projektu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, sprzedali dużo kopii gry, ale około 60 % graczy nie zapłaciła za kolejny miesiąc gry. Ja gram od 2 tygodni i już wiem, że nie będę płacił dalej. Gra ma tyle bugów, że nawet wczesna beta Wow''a wyglądała lepiej. W ciągu wieczornego grania muszę robić restart gry około 5 razy. Zapadanie się w łąki, zawieszanie się w skałach, czy też wchodzenie na pionowe góry to norma. Dziwi mnie, że wypuścili grę a ludzie muszą płacić za to "coś". Co robili beta testerzy?? 30 zł to na chwilę obecną i tak za dużo. Może za pół roku, jak wyjdzie 3 gb patchy do gry będzie warto wrócić, teraz nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat co jak co, ale community w AoC jest na tak zalosnym poziomie ze gromadka dzieci neostrady czy tibijczykow z naszego kraju nie powinna za wiele w tej kwestii zmienic
Mimo to sadze ze wyolbrzymiacie, na serio myslicie ze byle dzieciak bedzie wydawał 30zł miesiecznie na MMO dluzej niz 2-3 miesiace ? ;)
Na pewno sie tacy trafią, ale nie przesadzajcie od razu ze 3/4 polskich graczy beda stanowic gracze 10-16 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było 30 zł byłoby super, choć i dziś pre-paid online do WoW to akceptowalna (dla mnie) kwota. Nie zapominajmy jednak o tym, że obniżony abonament może dotyczyć tylko polskich serwerów, a gdyby tak było faktycznie, to ja jednak zdecyduję się na wyższy abonament z możliwością grania z osobami z całego świata (bądź europy - bo nie wiem AoC jest taka regionalizaja jak w WoW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie zamierzam wkładać ani złotówki w żadne MMO. Nie dość, ze gry z tego gatunku zżerają masę czasu, to jeszcze trzeba regularnie opłacać abonament, co dla mnie (w wieku uczniowskim) nie jest zbyt proste... Ale ogólnie popieram CD Projekt i bardzo podoba mi się to, że chcą dla polskich graczy jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli abonament będzie oscylował (nie mniej i nie więcej niż 30 zł) myślę że wielu graczy w tym ja zagramy w Age of Conana. Niech CDP negocjuje dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trochę im się nie udało, że po premierze jeszcze się chrzanią z negocjacjami. Ale jeśli dzięki temu abonament będzie śmieszny w porównaniu do WoW''owego, to może się to odbije z nawiązką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda że wogólę jest ten abonament mnie nie stać na takie coś bo nie pracuje, a rodziców nie będę naciągał na to żeby miesięcznie płacić kasę za granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:52, Lee1234 napisał:

Eh szkoda że wogólę jest ten abonament mnie nie stać na takie coś bo nie pracuje, a rodziców
nie będę naciągał na to żeby miesięcznie płacić kasę za granie.


No to pójdz do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jakby na to nie patrzeć, sensowną taktyką byłoby puszczenie w eter plotki o abonamencie wynoszącym 30 zł, a później ogłoszenie że udało się wynegocjować "ku chwale mmo" 20-25, nie uważacie ? Więcej osób by się na to rzuciło :).

Chociaż w sumie to by była całkiem fajna oferta... i raczej nie realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że ludzie piszący takie "konstruktywne" komentarze nie mają zamiaru grać na europejskich serwerach. Powiem Wam jako ciekawostkę, że jest naprawdę sporo polaków w świecie AoC, którzy nie mają zamiaru grać na polskich serwerach. Z resztą nie wiadomo, czy mają taką możliwość, posiadając angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować