Zaloguj się, aby obserwować  
Dejred

Combat Arms - Temat ogólny

68 postów w tym temacie

Jest to gra FPS online ,coś w po dobie Counter Strike i War Rock.Jest 100% darmowa.Na razie jest tylko wersja beta dostępna tylko dla Ameryki i Australii ,pełna wersja już w sierpniu.Już teraz zapowiada się bardzo dobrze...Zapraszam do tego wątku wszystkich fanów darmowych strzelanek online ,i nie tylko...

Link do pierwszej oficjalnej polskiej strony Combat Arms:

http://www.combatarms.eu/news.php

A tu oficjalna strona gry:
http://combatarms.nexon.net/

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP.

20080710193649

20080710193700

20080710193715

20080710193722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz europejski adres IP.
Też inna ich gra ma podobną informację o blokadzie na pozostałe kraje poza wymienionymi.
http://forum.nexon.net/CombatArms/forums/thread/1247490.aspx
http://forum.nexon.net/Mabinogi/forums/thread/953858.aspx

Więc dopóki oficjalnie nie napiszą, że gra została udostępniona też innym to raczej nie ma sensu jej ściągać. Niektórzy podawali sposoby ze zmianą adresu IP, ale podobno wiele tych sposobów już nie działa (zresztą i tak pewnie gra by przycinała grając przez serwer proxy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ściagnieciem zaczekam kiedy oglosza że gra jest dostepna dla wszystkich krajow. Jesli to zrobią to na pewno sobie sciagne, bo lubie sobie pograc w darmowe strzelanki online. Na obraazkach prezentuje sie niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem, zarejestrowałem sie i niby wszytko pięknie ale podczas logowania wyskakuje mi błąd że :
"Failed to verifty user. Please retry. [Invalid Passport]"
i gdy klikam OK to wywala mnie z gry. Pomóżcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:51, ziomal1234 napisał:

Ściągnąłem, zainstalowałem, zarejestrowałem sie i niby wszytko pięknie ale podczas logowania
wyskakuje mi błąd że :
"Failed to verifty user. Please retry. [Invalid Passport]"
i gdy klikam OK to wywala mnie z gry. Pomóżcie ;/


kilka postów wyżej jest napisane, że nie działa jeszcze w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:57, Vesania666 napisał:

> Ściągnąłem, zainstalowałem, zarejestrowałem sie i niby wszytko pięknie ale podczas
logowania
> wyskakuje mi błąd że :
> "Failed to verifty user. Please retry. [Invalid Passport]"
> i gdy klikam OK to wywala mnie z gry. Pomóżcie ;/

kilka postów wyżej jest napisane, że nie działa jeszcze w europie

A sorki nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnołem sobie gre, założyłem konto ale podczas logowania pisze że jest jakiś błąd, żeby spróbować w innym momencie i wywala mnie do windy. Mam już tak od 3 dni. O co chodzi? Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:38, Grizzly. napisał:

Sciągnołem sobie gre, założyłem konto ale podczas logowania pisze że jest jakiś błąd,
żeby spróbować w innym momencie i wywala mnie do windy. Mam już tak od 3 dni. O co chodzi?
Też tak macie ?


Przeczytaj parę postów wcześniej jest odpowiedź.

I nadal nie wiadomo kiedy wreszcie Europa sobie zagra? Qrde nie ma takich gierek gdzie można tyle modyfikacji z bronią robić, czekam z niecierpliwością na komentarze ale nie ma skąd. W statystykach xfire zajmuje całkiem niezłe miejsce więc chyba gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest tylko wersja dla Ameryki ,Europa musi poczekać do końca sierpnia na swoją wersję.Można już grać w Amerykańską wersje ,ale zrobienie tego jest dosyć trudne ,nawet z poradnikiem zamieszczonym na stronie combatarms.eu (trzeba zmieniać server proxy itp.).Pozostaje czekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dlaczego Europa musi być zawsze poszkodowana. ;]

Nie wiadomo kiedy będzie dokładna data tej wersji Europejskiej? Bo już jest koniec sierpnia, a nadal ten głupi błąd wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 08:55, trutututu napisał:

Ech, dlaczego Europa musi być zawsze poszkodowana. ;]

Nie wiadomo kiedy będzie dokładna data tej wersji Europejskiej? Bo już jest koniec sierpnia,
a nadal ten głupi błąd wywala.


Stary news z polskiej strony CA (choć i tak fani już to czytali, ale to dla nowych):

"To chyba najszczęśliwsza wiadomość, jaką dane nam było usłyszeć od ładnych paru tygodni! Combat Arms wyrusza na podbój Europy!

Nexon America, oficjalnie potwierdził iż trwają pracę nad Europejskim starterem gry, co za tym idzie każdy Europejczyk, będzie mógł zagrać!

Tak więc wiemy, że będzie, nie wiemy tylko kiedy i to jest trochę gorsza wiadomość w tym newsie. Lecz nie ma się co przejmować, nie będziemy przecież czekać całe wieki (liczymy, że w przeciągu miesiąca sprawa się rozwiąże), a nasz poradnik już teraz pozwala zaznajomić się z grą.

Zaczynajmy chłodzić szampana i ładować broń, już niedługo Europa wybiera się na front!"

Źródło: http://www.combatarms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto jest powód aby odkopać ten zapomniany temat :D

We wtorek tj. 28 października br. oficjalnie startują zamknięte Beta-Testy europejskiej wersji Combat Arms! Potrwają one 14 dni licząc od dnia rozpoczęcia. Aby wziąć udział w testach należy zdobyć specjalny key pozwalający nam na testowanie, na ten moment zostało ich jeszcze około 7 tysięcy. Aby zdobyć klucz należy postępować zgodnie z instrukcją zawartą w tym newsie na Polskiej stronie Combat Arms:

http://combatarms.pl/ (news na samej górze)

Osobiście już nie mogę doczekać sie wtorku. Instalka wersji EU już się ściąga ale i tak serwery startują dopiero we wtorek ;/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest świetna moim zdaniem lepsza niż warrock pojazdów nie ma ale wszytkie bronie są dostępne a niektóre dostępne od wyzszych poziomów.
Można dodawa tłumiki celowniki powiększa magazynki ubiera w nowe hełmy posta ale szytko jest na dni :/ polecam gierke bo po otwarciu open bety wszyscy mogą grac ja czekałem na nią od wakcji .


Pozdrawiam i zachęcam do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować