Zaloguj się, aby obserwować  
Dejred

Combat Arms - Temat ogólny

68 postów w tym temacie

No to trzeba temat odświeżyć :D Właśnie zasysam clienta, jestem już zarejestrowany. mam pytanie, jak konkretnie wygląda to kupowanie broni i jakie są właściwie strony konfliktu? Bo tu się coś przewijało "grupa alpha". Więc domyślam się, że jest też i beta ^^. To są te dwie strony? Nie ma czegoś na kształt BF że są USA, MEC lub chińczyki lub jak cs gdzie są ter i anty-tero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:19, KuroNeko napisał:

No to trzeba temat odświeżyć :D Właśnie zasysam clienta, jestem już zarejestrowany. mam
pytanie, jak konkretnie wygląda to kupowanie broni i jakie są właściwie strony konfliktu?
Bo tu się coś przewijało "grupa alpha". Więc domyślam się, że jest też i beta ^^. To
są te dwie strony? Nie ma czegoś na kształt BF że są USA, MEC lub chińczyki lub jak cs
gdzie są ter i anty-tero?


Bronie się kupuje na 1,7....dni do większość można dokupić magazynek lunetę i tłumik pieniądze zdobywa się z zabijanie przeciwników wygrane zdobywanie flag itp im większy masz stopień tym możesz lepsze bronie kupować exp zdobywa się podobnie jak kasę obie drużyny się niczym nie różnią poza nazwą chyba że w rodzaju rozgrywki jak podkładanie bomby czy spy hunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 18:00, kanaka_zabijaka napisał:

Bronie się kupuje na 1,7....dni do większość można dokupić magazynek lunetę i tłumik
pieniądze zdobywa się z zabijanie przeciwników wygrane zdobywanie flag itp im większy
masz stopień tym możesz lepsze bronie kupować exp zdobywa się podobnie jak kasę obie
drużyny się niczym nie różnią poza nazwą chyba że w rodzaju rozgrywki jak podkładanie
bomby czy spy hunt


Trochę się spóźniłeś, bo już od dawna to wszystko wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co pobrałem grę i gdy próbuję się zalogować wyskakuje mi ,,You Have Lost Connection with the Server.Please Try Again A Moment (Error Code=PI,jakieś liczby).Próbowałem chwilę odczekać ale dalej to samo.O co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:40, Darnok_Rukia napisał:

Dopiero co pobrałem grę i gdy próbuję się zalogować wyskakuje mi ,,You Have Lost Connection
with the Server.Please Try Again A Moment (Error Code=PI,jakieś liczby).Próbowałem chwilę
odczekać ale dalej to samo.O co kaman ?



Pobrałeś aby na pewno Europejską wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:55, Darnok_Rukia napisał:

Nie wiem czy europejska pobrałem stąd http://combatarms.nexon.net/Download/ClientPatches.aspx


No właśnie, pobrałeś Amerykańską wersję z której nie możemy korzystać ;)
Oto link do Europejskiej wersji: http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to grałem i właśnie powracam do tej gry. Opłaca się ściągać. Bardzo fajna gra w CDA dostało 8/10 czyli warto :) Jest lepsza niż niektóre tytuły za które trzeba płacić. Do tego spory wybór ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam że na niektórych serwerach wo gule niema dźwięku, lub tylko częściowy np. że tylko granaty słychać, da sie to jakoś rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba dzisiejsza akualizacja? Ten tryb oceniam w "stanach średni-słaby" z przewagą tego drugiego. 300HP to trochę za wiele... O dziwo gracza z ochraniaczami mającego 100hp zdjęcie zajmuje mniej niż sekundę.
Ten G36e jest fajny, szkoda że tylko na 1h :/
Aktualizacje Black Market olewam bo póki nie ma płatności SMSem dla mnie ten dział nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Quarantine Mode bardzo mi się podoba, ale jednak czuć ten niesmak z nierealnym ubiciem zombie :/
Natomiast co do Black Market to radzę spróbować skorzystać np. z ludzi którzy NX sprzedają na aukcjach bo naprawdę warto. SG556 i dzisiejsza Saiga 20K CQB są po prostu rewelacyjne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Na stronie XEXON''A normalnie mogę się zalogować nie występują żądne problemy. Lecz w przypadku wpisywania identyfikatora i hasła w CA występuje błąd informujący mnie o nieprawidłowości hasła. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła nowa aktualizacja i od razu zrobiło się inaczej. Więcej zmian iż gdy doszedł tryb Quarantine.

Co nowego?
Dwa dodatkowe serwery dla lepszych graczy. "Seregaant" cechuje zwiększony przyrost XP o 10%, całkiem miłe. "Grunt" ma to samo + 10% przyrost GP. Z tym że jest wymagane ratio k/d na 0.80 czyli trzeba być naprawdę dobrym graczem.
Kolejna nowość to zrzucane co jakiś czas skrzynki - Czarne i Szare. Różnią się zawartością jak i kluczami jednorazowymi jakie trzeba kupić (1.900!) aby je otworzyć. Gdyby nie cena kluczy jak i fakt, że Czarne klucze są tylko na Black Market byłoby super.

A ochrony przed cheaterami i hackerami jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować