Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 16:53, SpecShadow napisał:

@ww3pl: dziwnie, myślałem że gry są tak przygotowane aby nie wymagały DOSBoxa. Problem
na Win7?

Żadnych, sam na win7 niedawno przechodziłem Sanitarium a teraz młucę w Blooda (odpalanego właśnie przez dosboxa) bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z GOG Duke Nukem 3D Atomic Edition i gra nie działa. Odpala się gra, widać logo DN i wyskakuje błąd DosBoxa a potem nie da się już właczyć po raz drugi. Ktos mógłby coś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:46, kaczek93 napisał:

Pobrałem z GOG Duke Nukem 3D Atomic Edition i gra nie działa. Odpala się gra, widać logo
DN i wyskakuje błąd DosBoxa a potem nie da się już właczyć po raz drugi. Ktos mógłby
coś zaradzić?


Jak masz Windowsa 7 to chyba Ci nie ruszy, bo DosBox nie jest kompatybilny z tym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:46, kaczek93 napisał:

Pobrałem z GOG Duke Nukem 3D Atomic Edition i gra nie działa. Odpala się gra, widać logo
DN i wyskakuje błąd DosBoxa a potem nie da się już właczyć po raz drugi. Ktos mógłby
coś zaradzić?


Spróbuj zmienić w setupie grafikę na OpenGL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:14, Kraju napisał:

Jak masz Windowsa 7 to chyba Ci nie ruszy, bo DosBox nie jest kompatybilny z tym systemem.


Mam XP SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:46, kaczek93 napisał:

Pobrałem z GOG Duke Nukem 3D Atomic Edition i gra nie działa. Odpala się gra, widać logo
DN i wyskakuje błąd DosBoxa a potem nie da się już właczyć po raz drugi. Ktos mógłby
coś zaradzić?


Ściągnij High Resolution Pack, będziesz wtedy ładnie odpalał przed EDuke32, w wyższej rozdzielczości, z normalną klawiszologią - same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 05.05.2010 o 11:36, tykus napisał:

Ściągnij High Resolution Pack, będziesz wtedy ładnie odpalał przed EDuke32, w wyższej
rozdzielczości, z normalną klawiszologią - same plusy ;)

OK, spróbuje chyba nawet go mam gdzieś na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zarejestrowaliście sie na GOG-u przed ostatnim "zamknięciem" strony to macie szczęście. Na Wasze konto trafi Jagged Alliance: Dangerous Games za darmo! A jeżeli dołączyliście później to otrzymacie 50% zniżki na gry :) Podoba mi się ta akcja, bo jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać w JA, a zawsze chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 16:28, Sandro napisał:

Jeżeli zarejestrowaliście sie na GOG-u przed ostatnim "zamknięciem" strony to macie szczęście.
Na Wasze konto trafi Jagged Alliance: Dangerous Games za darmo!


A jesli ktos kupil te gre, a mial konto przed "zamknieciem" to dostanie jakas inna w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 16:58, luzac napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja się z tego upominku bardzo cieszę... :D


Fajny prezent, bo gry nie posiadam w swojej kolekcji i będzie fajnie móc zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:07, kuba9876543210 napisał:

Ja poki co czekam az dodadza mi ta gre do konta, bo na razie nic nie mam :P (a konto
zalozone ok. 9 miesiecy temu......)


Ja już mam dodaną :) Tyle, że ja konto założyłem uuu 670 dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować