Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

Ja konto założyłem stosunkowo niedawno, gdy do oferty dodali TA z dodatkami (fakt, było to jeszcze przed "zamknięciem" strony) i JA:DG u mnie się pojawiło. Miłe to, choć chyba nie każdemu taki gift przypadnie do gustu (ktoś może takich gier zwyczajnie nie lubić :)). No ale "darowanemu koniowi pod ogon się nie zagląda" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:25, Phobos_s napisał:

> zalozone ok. 9 miesiecy temu......)

Ja już mam dodaną :) Tyle, że ja konto założyłem uuu 670 dni temu :)

To akurat nie jest regułą, bo ja dołączyłem 727 dni temu i nadal nic nie mam. Tzn. poza grami, za które samemu zapłaciłem.

Swoją drogą szkoda, że nie możemy sobie samemu wybrać jakiegoś tytułu :] Ale fakt, nie ma na co narzekać. GOG mógł zarzucić jakimś niszowym tytułem, a jednak dostaliśmy Jagged Alliance. Nieźle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 20:22, Sandro napisał:

To akurat nie jest regułą, bo ja dołączyłem 727 dni temu i nadal nic nie mam. Tzn. poza
grami, za które samemu zapłaciłem.


A widzisz. To ciekawe jaki był klucz.

Dnia 20.10.2010 o 20:22, Sandro napisał:

Swoją drogą szkoda, że nie możemy sobie samemu wybrać jakiegoś tytułu :] Ale fakt, nie
ma na co narzekać. GOG mógł zarzucić jakimś niszowym tytułem, a jednak dostaliśmy Jagged
Alliance. Nieźle :]


W sumie to tytuł kultowy. Ale mnie akurat jakoś nigdy gry z serii JA nie kręciły. Mam za to kilka innych na Wishliście które chętnie bym przygarnął :)
Ale jak to mówią: darowanemu koniowi... ;) Fajne, że i tak dają taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to na GOGu pojawił się ostatnio Little Big Adventure w cenie $5.99. Jak dla mnie - must-have. A obecnie jest weekendowa promocja na gry Atari, każda pozycja -50% (Wiesiek za $4.99, Outcast za $2.99), pełna lista gier:
Alone in the Dark 1+2+3
Alone in the Dark: The New Nightmare
B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th
Blood (One Unit Whole Blood)
Blood 2: The Chosen + Expansion
Desperados: Wanted Dead or Alive
Independence War 2: Edge of Chaos
Independence War Deluxe
Locomotion, Chris Sawyer''s
Master of Magic
Master of Orion 1+2
Master of Orion 3
Outcast
RollerCoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack
RollerCoaster Tycoon: Deluxe
Star Control 1+2
Star Control 3
Total Annihilation: Commander Pack
Total Annihilation: Kingdoms + Expansion
Witcher: Enhanced Edition, The
Ja zaszalałem i kupiłem Bloody i oczywiście Outcasta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo na LBA2 czekać nie trzeba było, jest również dostępny za $5.99/150 CDPunktów. Nic, tylko brać (tak też uczyniłem, skutkiem tego na moim koncie zostało 6 CDPunktów :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 18:42, Blackhand napisał:

Długo na LBA2 czekać nie trzeba było, jest również dostępny za $5.99/150 CDPunktów. Nic,
tylko brać (tak też uczyniłem, skutkiem tego na moim koncie zostało 6 CDPunktów :D).


Mi zostały 3 punkty po kupieniu obu Ultima Underworld, gdy przypomniałem sobie o zaległych punktach, akurat stykło. Piękna gra.
Wcześniej kupiłem Sanitarium, za prawdziwą kasę nie kupiłbym, jedynie w przypadku nadmiaru kasy (w Polsce? Jest coś takiego?) albo super promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na promocjach -50% i większych można sobie zaszaleć, przynajmniej ja tak robię, po normalnych cenach ($5.99 i $9.99) nie kupuję :). I nie kupuję od razu 10 gier a zwykle jedną-dwie (no, ostatnio zdarzyło mi się trzy :)). W ten sposób wydaje się niewielkie kwoty na perełki niedostępne w normalnej sprzedaży i pozbawione szatańskiego DRMu :).
Poza tym wpadły mi też dwie gratisowe gierki - JA: Deadly Games i pierwszy Broken Sword (byłem we właściwym miejscu o właściwym czasie, rzadko bo rzadko, ale zdarza mi się coś takiego ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniłem zaległe punkty na NOX. Ostatni kontakt z tą grą miałem jakieś dziesięć lat temu. Dokładniej to będąc małym gówniarzem zagrywałem się w demo. Nie rozumiałem w tej grze niczego, ale sprawiała mi masę frajdy. Gdy ją wczoraj odpaliłem poczułem się jakbym cofnął się w czasie. Coś pięknego. :) I wiecie co? Nawet mnie wciągnęła. Od razu czuć tą dawną pasję jaką twórcy wkładali w swoje gry w przeciwieństwie do większości obecnych komercyjnych gniotów. Interesująca fabuła, fajna muzyka, ciekawe czary. Naprawdę gra się przyjemnie. I co mnie mocno zdziwiło, grafika nie wypala oczu. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak gram.pl odłączył się od CDP, wPLNy zostały przekształcone w CDPunkty, które można wydać tam u nich na stronie. Jeżeli zarejestrowałeś się na gram.pl przed schizmą, to zaloguj się podając te same dane co tutaj na stronie CDP i sprawdź o co biega.

A punkty zdobywasz oczywiście zakupując gry od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się na stronie CDP i po prawej stronie na dole masz banner CDPROgram.
Dalej już chyba sobie poradzisz...

Ilość aktualnych CDPunktów wyświetlana jest w prawym górnym rogu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, jak najbardziej mi się podoba. Ale nie rozumiem jednego. Jeśli GoG należy do CDP to nie może być strona po polsku i gry sprzedawane w złotówkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:33, kryst90 napisał:

Pomysł fajny, jak najbardziej mi się podoba. Ale nie rozumiem jednego. Jeśli GoG należy
do CDP to nie może być strona po polsku i gry sprzedawane w złotówkach ?


Ciesz się że nie w euro. Chociaż tyle dobrego.
Z angielskim to już trochę inaczej. Raz że te gry które powinny być po polsku są dostępne tanio w Polsce.
Reszta albo nie miała go nigdy albo nie wymaga kosmicznej znajomości angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:40, SpecShadow napisał:

> Pomysł fajny, jak najbardziej mi się podoba. Ale nie rozumiem jednego. Jeśli GoG
należy
> do CDP to nie może być strona po polsku i gry sprzedawane w złotówkach ?

Ciesz się że nie w euro. Chociaż tyle dobrego.
Z angielskim to już trochę inaczej. Raz że te gry które powinny być po polsku są dostępne
tanio w Polsce.
Reszta albo nie miała go nigdy albo nie wymaga kosmicznej znajomości angielskiego.


Angielski znam. Tylko najbardziej mnie boli ta waluta. Polska już tak bardzo się nie liczy że nawet strona rodzimej firmy musi być w innej walucie i po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:45, kryst90 napisał:

Angielski znam. Tylko najbardziej mnie boli ta waluta. Polska już tak bardzo się nie
liczy że nawet strona rodzimej firmy musi być w innej walucie i po angielsku ?


Pewnie ze 100 osób kupowałoby w złotówkach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:45, kryst90 napisał:

Angielski znam. Tylko najbardziej mnie boli ta waluta. Polska już tak bardzo się nie
liczy że nawet strona rodzimej firmy musi być w innej walucie i po angielsku ?


Trolololo

Przecież to serwis ukierunkowany na zachodniego odbiorcę, a nie Polaków.
Na serio ciężko się tego domyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 18:30, meryphillia napisał:

> Angielski znam. Tylko najbardziej mnie boli ta waluta. Polska już tak bardzo się
nie
> liczy że nawet strona rodzimej firmy musi być w innej walucie i po angielsku ?

Trolololo

Przecież to serwis ukierunkowany na zachodniego odbiorcę, a nie Polaków.
Na serio ciężko się tego domyśleć?


Uwierz mi. Domyśliłem się. Ale opcję w złotówkach też mogli by zrobić nie usuwając bieżącej. Na pewno to nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 18:46, kryst90 napisał:

Uwierz mi. Domyśliłem się. Ale opcję w złotówkach też mogli by zrobić nie usuwając bieżącej.
Na pewno to nie jest takie trudne.


A co za różnica, czy płacisz 6$ czy 18-20zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:20, Zb4wiciel napisał:

> Uwierz mi. Domyśliłem się. Ale opcję w złotówkach też mogli by zrobić nie usuwając
bieżącej.
> Na pewno to nie jest takie trudne.

A co za różnica, czy płacisz 6$ czy 18-20zł?


A taka, ze jak zaplacisz 6$ a nie 20zł to oszczedzasz 1zl* :P

*-przeliczalem przed chwila z aktualnym kursem USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować