Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

DK1 z goga ma polski(audio chyba tez), gog kolejny sklep, gdzie nie podaja wszystkich dostepnych jezykow. Byl za darmo pare miesiecy temu u nich :P DK2 to trzeba pobrac spolszczenie, ale czytalem tez info, ze niby pliki sa, ale trzeba samemu cos podmienic-albo wszystko mi sie miesza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 17:44, Sarinew napisał:

Bo chyba trzeba to zmienic po instalacji? Sugerowalem sie tym http://arhn.eu/forum/Temat-Jak-uruchomi%C4%87-Dungeon-Keeper-1-i-Dungeon-Keeper-2-po-polsku-gog-com?pid=51846#pid51846
oraz komentarzami o PL, gdy DK1 byl za darmo.


:O

Nie wiedziałem o tym, chyba sobie zainstaluję DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 23:41, meryphillia napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział przez 24 godziny za free można zgarnąć jakiegoś klona
Portala, zwanego Magrunner: Dark Pulse.

;]

A zgarnąłem sobie, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GoGiem, a mianowicie - nie mogę się zalogować. Podczas próby logowania i POPRAWNEGO podania loginu (czyli mojego meila). wyskakuje mi powiadomienie iż moje konto nie istnieje (user not found). Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:41, Shinigami napisał:

Euro też?


Możesz zmienić z powrotem na USD, na dole strony. Zresztą ceny, w przeliczeniu na złotówki, są bardzo zbliżone do siebie zarówno w dolarach, jak i w Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 11:30, seroero napisał:

Dostałem ostatnio kod na wiedźmina 2 na gogu i nie mam pojęcia gdzie go wpisać. Pomoże
ktoś?

Dobra już wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak luzac ci podał - zamiast nazwy użytkownika wpisz swój mail - powinno zaskoczyć [właśnie sprawdziłem swoje konto]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 22:25, Pietro87 napisał:

Tak jak luzac ci podał - zamiast nazwy użytkownika wpisz swój mail - powinno zaskoczyć
[właśnie sprawdziłem swoje konto]


Sprawdziłem - nie działa. Mam nawet maila rejestracyjnego na skrzynce, ale z bety jeszcze. To może mieć znaczenie?? Chyba pozostaje już tylko napisać do nich maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować