Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

Kupiłem dzisiaj grę przez tę platformę korzystając z karty Visa. W miejscu "card name" wpisałem swoje imię i nazwisko, a nie nazwę figurującą w banku (śpieszyłem się), tj. karta wirtualna [nazwa banku].

Transakcja została przyjęta, wszystkie dane były poprawne i ręcznie wpisane przeze mnie, czyli przez właściciela karty. Czy jednak błędne podanie nazwy karty może mieć konsekwencje np. w zablokowaniu konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 01:33, Kirabaxior napisał:

Nope. Gdyby coś się nie zgadzało, to by zwyczajnie odrzuciło transakcję.

O, to fajnie. Nigdy mnie nie proszono o nazwę karty, stąd moje pytanie. Jak już to podaję adres, imię i nazwisko, numer karty i 3-cyfrowy kod, ale nie proszono mnie nigdy o nazwę karty. :P Stąd wpisałem imię i nazwisko.
Dzięki za odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają zakupy na GOG.com? Czy jak zakupię u nich grę to będę ją mógł zainstalować gdzie chcę, czy tylko na dysku C? Czy przed instalacją trzeba pobrać grę na dysk C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 21:28, lis_23 napisał:

Jak wyglądają zakupy na GOG.com? Czy jak zakupię u nich grę to będę ją mógł zainstalować
gdzie chcę, czy tylko na dysku C? Czy przed instalacją trzeba pobrać grę na dysk C?


Instalujesz gdzie chcesz, pliki instalacyjne pobierasz też gdzie tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2016 o 10:46, ziptofaf napisał:


Instalujesz gdzie chcesz, pliki instalacyjne pobierasz też gdzie tylko chcesz.


Jednak Steam wydawał mi się pewniejszy i zakupiłem gry na tej platformie.
Pytanie teraz, czy po zakupie pierwszego epizodu tego Batmana kolejne mam już w cenie, czy będę je musiał zakupić osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2016 o 09:38, lis_23 napisał:

Jednak Steam wydawał mi się pewniejszy i zakupiłem gry na tej platformie.


Aż dziwne bo jeśli chodzi o pewność to właśnie GoG przoduje - nie chcesz to nie używasz ich klienta, nie potrzebujesz internetu, twoja gra jest twoja na zawsze - bez ograniczeń regionalnych, zbanowania ci konta itp. Jeśli chodzi o "pewność" dystrybucji cyfrowej to właśnie Steam/Origin/Uplay są miejscami bardzo NIEpewnymi bo płacisz za "dostęp do gry" który można ci uciąć w dowolnym momencie a nie za grę która staje się twoja.

Dnia 10.08.2016 o 09:38, lis_23 napisał:

Pytanie teraz, czy po zakupie pierwszego epizodu tego Batmana kolejne mam już w cenie,
czy będę je musiał zakupić osobno?

Pewnie osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować