Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

Fallout..? Kupiony i zaliczony dawno, dawno temu.
Ech, a miałem nadzieję że sobie pogram w coś na PC przez te parę dni, które dzielą od Legend of Grimrock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, bo o ile Fallouta zaliczyłem już z cztery razy to nigdy po angielsku. Także liczyłem właśnie na Fallouta albo Planescape.
Miły gest i tyle. Szczególnie jeśli ktoś nie miał okazji grać wcześniej.

Lubię GoGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jakby nie było wiadomo , że za darmo do pobrania będzie udostępniony jakiś klasyk , który i tak większość ma ;) Mi akurat fallout pasuje. Swój egzemplarz pożyczyłem kiedyś znajomemu i nigdy więcej już go nie zobaczyłem . Teraz mam okazję przypomnieć sobie te świetna grę i to w dodatku za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry prezent dla niezdecydowanych.

Lepszy taki prezent niż np. część druga. Albo Planescape:Torment. Tak, już widzę tą radość ludzi z darmowej gry, która atakuje ich ścianami tekstu. Teksty. W grze. Dużo tekstu... w grze...

Co ja widzę, Ubisoft daje gry DRM free, te nowsze? To ja poproszę nowsze części Anno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja na gry Ubisofu i polecam szczerze za 12 zł Settlers II działające pod Win7. Nie ma chyba klasyka, który by równie mocno wciągał po tylu latach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gog.com/forum/general/help_us_improve_your_download_speeds

Bierzta udział w badaniu prędkości łącza a dostaniecie szansę na wygranie Realms of Arkania III. Idealna okazja zwłaszcza dla tych, którzy zdobyli jedynkę i dwójkę dzięki bodajże ankiecie.

P.S. - Jeśli wam się nie powiedzie za pierwszym razem, możecie wrócić do strony po pewnym czasie i znów przeprowadzić diagnostykę. Mnie się udało za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, wygrałem :). Gra wygląda całkiem ciekawie, ale pewnie zabiorę się za nią kiedy skończę ogrywać Giants: Citizen Kabuto(fajna gra btw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zdobyłem za pierwszym razem.
Podejrzewam, że wszyscy dostają (?).

P.S. A jaka to była ankieta, w której było można zdobyć I i II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 11:55, erwins napisał:

Podejrzewam, że wszyscy dostają (?).


O ile chce im się tyle testów, jak za pierwszym razem nie pójdzie.
Ja byłem upierdliwy i żądza darmowego crapa była tak wielka, że w końcu powiedzieli "a masz go w końcu" i dopiero za piątym testem dostałem kod. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 11:58, meryphillia napisał:

> Podejrzewam, że wszyscy dostają (?).

O ile chce im się tyle testów, jak za pierwszym razem nie pójdzie.
Ja byłem upierdliwy i żądza darmowego crapa była tak wielka, że w końcu powiedzieli "a
masz go w końcu" i dopiero za piątym testem dostałem kod. ;D

Podejrzewam, że podczas testów oglądałeś coś na YT albo ściągałeś cosik z gog''a i nie dałeś tym testom za dużo transferu :P Dopiero za piątym razem wysłałeś im odpowiednią ilość BibaGajtów :D

@luzac
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować