Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King's Bounty: The Legend! Kontynuacja gry-legendy, która inspirowała twórców serii Heroes of Might and Magic!

27 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa 09.07.2008 – Cenega Poland wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji ma przyjemność poinformować o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku – King’s Bounty: The Legend! Gra, która zainspirowała twórców serii Heroes of Might and Magic, teraz powraca w całkowicie nowej odsłonie.

Przeczytaj cały tekst "King's Bounty: The Legend! Kontynuacja gry-legendy, która inspirowała twórców serii Heroes of Might and Magic!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przekonany że od Heroesów gorsza nie będzie. Rosjanie ostatnio robią takie gierki że paluszki lizać! Zresztą ostatnie Hirołsy też są ruskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak Cię nie interesują Heroesy to ciężko będzie przekonać Cię do tego tytułu, no ale mimo wszystko zachęcam bo KB jest grą rewelacyjną, i jeśli chociaż trochę lubisz gry strategiczne to sprawdź ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam wszystkie strony na temat King''s Bounty: The Legend i muszę powiedzieć, że mnie się bardzo podoba, choć niekiedy odnoszę wrażenie że patrzę na HOMM (spójrzcie tylko na jednostki, mogli coś urozmaicić).
Czekam z niecierpliwością na ten tytuł, choć podejrzewam że Heroesów nie pobije, pomimo że to właśnie ta gra była pierwsza i prekursorem cyklu HOMM.
Myślę, że dla fanów gatunku, będzie to tytuł obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:47, crazyfox22 napisał:

y nie rozumiem z czego się cieszysz..


Może z tego, że spora część lokalizacji z dubbingiem to godne pożałowania tragedie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo HoMM inspirowała się na KB :] dlatego widac takie podobieństwo, ja wieże że King''s Bounty pobiję serię HoMM, graficznie wygląda bardzo dobrze, zobaczymy jak zostanie rozwiązania sprawa gameplay''u,

co do dubbingu, to prawda niektóre lokalizacje.. szkoda słów, ale np. taki Assassin wypadł na prawdę nieźle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham strategie, serię HoM&M bardzo szanuję, wiem że jej twórcy wzorowali się na King''s Bounty, ale za KB z pewnością nie przewyższało jakością pierwszych "hirołsów". Dlatego też myślę, że tej legendy nowy KB nie przebije, aczkolwiek sam pomysł na wskrzeszenie tak starego tytułu jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest lepsza od HoM&M. Mimo, że lubię serię Herosów, to pewnie i tak nie zagram w KB:tL. Powód: nie lubię jej aż tak, aby kupić oryginalną grę.

Mimo to gratuluję fanom serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie warto kupić grę, ale...

Boję się czy Rosjanie czegoś nie zepsują. Bo pomiomo tego, że w pierowzór nie grałem, to słyszłem, że gra była świetna i twórcy HoMM się nią zainspirowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 14:23, Aragloin napisał:

Myślę, że będzie warto kupić grę, ale...

Boję się czy Rosjanie czegoś nie zepsują. Bo pomiomo tego, że w pierowzór nie grałem,
to słyszłem, że gra była świetna i twórcy HoMM się nią zainspirowali.


Przecież gra już jest gotowa i zbiera nagrody w R.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:35, sergey napisał:

możecie wymienić te nagrody za co gra je otrzymała?


 nagrody: „zdobycie 4 nagród: "The adventure saga King''s Bounty: The Legend - the highly-anticipated new game from Katauri Interactive and 1C Company became the absolute winner at the Awards Ceremony during KRI 2008 (Russian Game Developer''s Conference) that was held in Moscow on April 18-20. The game has won the following prizes:
o KRI 2008: Best game,
o KRI 2008: Best role-playing game,
o KRI 2008: Best game design,
o KRI 2008: Audience choice award.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować