Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Good Old Games - nowa inicjatywa CD Projektu

195 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 15:41, Michaelius napisał:

To ja zamawiam Tie-Fightera jak beda uzupelniac oferte :)
A i kolekcje panzer, allied, fantasy, etc. general.


TIE Fighter to LucasArts, a więc psy ogrodnika - poza tym można kupić TF Collectors Series na Allegro, a w serii LA Classics, ktorą sprzedaje LEM, wciąż dostępny jest X-Wing Alliance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosko! Oby tylko znalazły się tam takie cudeńka jak Planescape Torment!

Pomysł rewelacyjny, konkurencja dla STEAM rodem z Polski - jestem za! Jestem dużym zwolennikiem płacenia za grę mniej, nawet jeśli bez pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, styl graficzny jakby znajomy... wygląda na tego samego grafika co na gram.pl (dość charakterystyczna grafika, ale uważam, że fajna).
Sam projekt - świetny pomysł na dobry interes. No i przy okazji sposób na zaopatrzenie się w starsze gry, których brak już w sklepach.

Ciekawi mnie tylko jedno: DRMFree wygląda na furtkę do legalnego udostępniania gier innym. Wystarczy podać kumplom swój login i hasło ... i mamy współdzielone konto, gdzie każdy kupuje po jednej grze a reszta korzysta.
Raj na ziemi? Niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:31, hans olo napisał:

> to są dość nowe tytuły ;)
Chyba sobie żartujesz. W takim UK sklepy są usłane od ziemi po sufit starociami. Nie
problem kupić tam zafoliowany hit sprzed kilkunastu lat. Myślisz, że skąd biorą sie na
allegro takie aukcje jak Jedi Knight nówka nierdzewka z dodatkiem? Przecież nie z Polski.
Wszystko import, a kosztuje grosze (tzn w UK, nie na allegro). W Extra klasyce tak na
prawdę nie ma wielu naprawdę starych gier.


fakt, sam kupiłem na angielskim ebayu zafoliowane "Impossible Creatures"
cena gry 2,20 funta plus przesyłka pocztowa 2,45 funta :P
a na polskim allegro chcieli za tą gre 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:05, gnysek napisał:

Ciekawi mnie tylko jedno: DRMFree wygląda na furtkę do legalnego udostępniania gier innym.
Wystarczy podać kumplom swój login i hasło ... i mamy współdzielone konto, gdzie każdy
kupuje po jednej grze a reszta korzysta.
Raj na ziemi? Niemożliwe...


Hmm no popatrz to zupelnie jak na steamie :) Wiec zapewne bedzie to samo ograniczenie 1 osoba zalogowana na raz.

Zreszta komu by sie chcialo za takie grosze tak sie bawic ? To i tak jest adresowane do osob w wieku 20+ ktore nie musza sie tak bawic by pograc w gry po 15 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk ja bym się cieszył jakby te gry jeszcze pod linuxem działały :) albo żeby WINE bez problemu je mogło obsługiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że jakoś nie lubię takich wersji gier. Steam... EA Store... teraz GOG...
Jak udowodnię, w razie potrzeby, że to co mam na HDD jest legalne?
Pokażę mail od CDP? lol

Poza tym oczywiście idea "drugiego życia" dla starszych (naprawdę starszych - nie ToCA RD3) produkcji jest dobra, ale jak dla mnie nie w tej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie idea całkiem ciekawa, co prawda nie odpowiada mi dystrybucja przez sieć, ale o ile będzie możliwość zakupu w polskiej walucie, po niskich cenach, ciekawych tytułów, których nie można dostać gdzie indziej to ok. Choć podejrzewam, że częściej będę jednak odwiedzał Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I <serduszko> CD Projekt. Na prawdę chłopaki się postarały.

btw. Angielska wersja strony a tam wchodzimy w kod i bach:
"
<!-- koniec górnego menu -->

<!-- pasek ponizej gornej belki -->

"

HURREJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powszechna znajomość języka Szekspira nie jest taka powszechna według dzisiejszego Dziennika. Piszą o tym na pierwszej stronie.Wracając do tematu. Pomysł fajny. Czytałem chyba o tym w jakimś czasopiśmie o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy. Ale i tak zapewne większość z tych gier jest albo będzie dostępna w Polsce w różnych tanich seriach wydawniczych za 20-25 zł. A ja jakoś jestem przywiązany do wydań pudełkowych, przez co dystrybucja elektroniczna mnie nie kręci. Wolę starą dobrą płytkę DVD (lub CD), instrukcję i inne dodatki. Jakoś ładniej się prezentują na półce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować