Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!

136 postów w tym temacie

fett

Premiera Mass Effecta w pecetowej polskiej wersji językowej odbędzie się już jutro, tymczasem śpieszymy z informacją, że wszystkie zamówienia na grę, jakie zostały złożone, zostały już zrealizowane! W związku z tym każdy, kto wybrał przesyłkę kurierem, powinien otrzymać swoją paczkę jeszcze dziś! To jednak nie koniec dobrych wieści!

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie. Kurier już dostarczył mi paczkę. ;]
Instalacja trochę przydługa, ale mina, jaką miałem przy odbiorze - bezcenne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:41, rafekx 12 napisał:

No ja jeszcze na przesyłke czekam ale powinna niedługo dojść:)


Ja też ciągle czekam, ale jestem dobrej myśli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pięknie. A ja właśnie się dowiedziałem, że firma kurierska dała d..py. Paczkę wywieźli do Rzeszowa:/ a nie do Warszawy. Brawo!!!! Może dostanę ją na poniedziałek.

Prawie na dzień premiery:/ brawo jasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj.. znowu włożyliście kij w mrowisko. Zaraz się zacznie to tradycyjne polskie narzekanie na Was/kurierów/polityke/pogode/Bógjedenwiecojeszcze...

Ja jakoś ciągle czekam i nie robię z tego tragedii narodowej jak paru EMO z poprzedniej edycji newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:51, Pelax napisał:

Oj.. znowu włożyliście kij w mrowisko. Zaraz się zacznie to tradycyjne polskie narzekanie
na Was/kurierów/polityke/pogode/Bógjedenwiecojeszcze...

Ja jakoś ciągle czekam i nie robię z tego tragedii narodowej jak paru EMO z poprzedniej
edycji newsa.



Miusiu kolorowy. Nie jestem EMO i myślę że inni "userzy" też nie, jesteśmy klientami i wymagamy bo płacimy ciężką kaskę za EK. Jeśli ktoś mi coś da za free nie mam zamiaru mówić nic złego, jeśli zaś płacę wymagam. Ciekawe jak zaczniesz kląc jak Twój ME nie przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja już około godziny 10-tej dostałem mail z możliwością odbioru paczki ze sklepu w którym zamówiłem. Niestety jestem w pracy i odbiorę ją dopiero po 18 :(. Nie mogę się doczekać choć zwykle tego typu gry obchodzę szerokim łukiem to ostatnio coś jakby się zmieniło.. ;) Tak czy siak hit murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować