Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - premiera jutro, odbiór już dziś!

136 postów w tym temacie

Cisnąmi sie na usta słowa naszego kadrowicza po mieczu z Austrią ; to jest kur** skandal. Ja myślałem że pre-ordera to sie zamawia żeby go dostac najszybciej jak sie da (przed innymi śmiertelnikami) a ja tu czekam i nic. Empik już gre sprzedaje a ja czekam na przygłupiego kuriera. A jak wpisuję nimer ID paczki na stonie DPD to wyskakuje mi błąd. A gram.pl tak sie zachwycało że jako pierwsi pokazali fotki edycji kolekcjonerskiej i że nawet poczta polska zdąży paczki dzisiaj rozesłac. Tylko po co zdjęcia edycji kolekcjonerskiej jak wszyscy już dawno wiedzą co w niej będzie. W tym wszyskim chyba ktoś tu zapomina o co chodzi. Nie chodzi o supersexi pudełko czy mega wypasiony długopisik z logiem jakieś gry tylko o samą gre. Gram.pl w dniu dzisiejszym straciło w moich oczach(i pewnie nie tylko) bardzo bardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mam szczęście że dzisiaj mi jeszcze dowieźli :>

Mam pytanko,wie ktoś ile kosztuję Edycja K. w Media Markt albo Empiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 11.07.2008 o 21:16, akne napisał:

Mnie też to smuci, ale trzymaliśmy się zasad podanych przez CDP. I wiem, ile tracimy.
EK dostaliśmy we wtorek, zwykłe w środę, ale wysłać obie mogliśmy dopiero w czwartek.
I tak też zrobiliśmy.
A to, że znowu "murowane" się wyłamały, to nawet CDP na to nie ma wpływu. Wiem, że były
punkty, które się zastosowały do rozpoczęcia sprzedaży dziś od 12:00, ale były też takie,
które sprzedawały już wczoraj.
(...)


Ale to żadna nowość, w naszej branży to normalka. Zastanawiam się, dlaczego, Wy jako córka CDP (a może syn) nie walczycie o pewne przywileje, dzięki, którym będzie mniej krytycznych uwag na temat wysyłek preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 21:25, Razofx napisał:

Widzę że mam szczęście że dzisiaj mi jeszcze dowieźli :>

Mam pytanko,wie ktoś ile kosztuję Edycja K. w Media Markt albo Empiku ?


199,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 21:26, natanadler napisał:

Ale to żadna nowość, w naszej branży to normalka. Zastanawiam się, dlaczego, Wy jako
córka CDP (a może syn) nie walczycie o pewne przywileje, dzięki, którym będzie mniej
krytycznych uwag na temat wysyłek preorderów.


natanadler przy całej mojej życzliwości do Ciebie (nie zachwianej trzytygodniowym czekaniem na preorder "Assassina" z sklepu Cenegi) twoje pytania w tym temacie to... bycie sędzią we własnej sprawie a raczej w sprawie konkurencji:)

Sorry ale to raczej tacy zwykli zjadacze chleba jak ja mogą mieć ew. pretensje i uwagi pod adresem CD Projektu (gram.pl) i Cenegi (sklepu) jeśli sobie zasłużycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm a więc Mass Effect był ostatnią moją przesyłką z gram.pl ! Daliście d*py , zamawiałem przed premierowo a dostane po premierowo ;] świetnie , tylko że nic bym sie nie wkurzył gdyby nie ten news . Jak się coś zapewnia to trzeba wiedzieć co się pisze . Ja bym zmienił nazwe newsa na "Mass Effect premiera jutro , wybrańcy odbiorą dziś!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 11.07.2008 o 21:32, strajker napisał:

natanadler przy całej mojej życzliwości do Ciebie (nie zachwianej trzytygodniowym czekaniem
na preorder "Assassina" z sklepu Cenegi) twoje pytania w tym temacie to... bycie sędzią
we własnej sprawie a raczej w sprawie konkurencji:)


Rozumiem Cię w tym temacie - wiem, żę a Assassinem z tymi nastoma przesyłkami był problem, wiem, że daliśmy ciała, (za co przepraszałem już wielokrotnie, a osoby poszkodowane dostały rekompensatę, jeśli w Twoim przypadku tak nie było daj znać) w przypadku GTA obeszło się już bez bólu, biorąc pod uwagę, iż tutaj wysyłka odbywała się pod wielką presją R*

Dnia 11.07.2008 o 21:32, strajker napisał:


Sorry ale to raczej tacy zwykli zjadacze chleba jak ja mogą mieć ew. pretensje i uwagi
pod adresem CD Projektu (gram.pl) i Cenegi (sklepu) jeśli sobie zasłużycie:)


Sory, ale jestem klientem tak samo jak Wy:P, nikt z Gram-u czy CDP nie wysyła mi gier za darmo, bo jestem z Cenegi. Wyraziłem swoją opinię na temat jak byś przeczytał nie gram, (choć im lekko sie oberwało) a firmy kurierskiej, podsumowałem, co mi się bardziej opłaca i nie jest to zamawianie na gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na szczegóły mojego zamówienia,to kurierzy dali d*py ,mój powinien być już przed południem a łaskawie przyszedł po 20,pewnie zrobił sobie małą drzemkę,co tam,szefowie się nie dowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPD w kulki poleciało-pisze w statusie zamówienia, że o 13 był kurier i zostawił AWIZO. Dzisiaj cały dzień byłem w domu i ani kuriera ani awizo nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 21:44, natanadler napisał:

Rozumiem Cię w tym temacie - wiem, żę a Assassinem z tymi nastoma przesyłkami był problem,
dostały
rekompensatę, jeśli w Twoim przypadku tak nie było daj znać)


Dzięki ale to jest niepotrzebne, będę dobrze jak EK "Fallouta 3" dostanę bez problemu (jeśli ew. zamówię u Was a nie kupię w Saturnie, - a wolałbym kupić w Satrunie bo mogę sobie sprawdzić płyty i ew. od razu wymienić:) )

Dnia 11.07.2008 o 21:44, natanadler napisał:

Sory, ale jestem klientem tak samo jak Wy:P, nikt z Gram-u czy CDP nie wysyła mi gier
za darmo, bo jestem z Cenegi. Wyraziłem swoją opinię na temat jak byś przeczytał nie
gram, (choć im lekko sie oberwało) a firmy kurierskiej, podsumowałem, co mi się bardziej
opłaca i nie jest to zamawianie na gram.


To prawda ale "sędzia we własnej sprawie nie zabiera głosu" - już tak to jest na tym „złym świecie”, to nie prawo i nie obowiązek - po prostu tak się przyjęło w oczach co niektórych Ciemnogrodzian (takich jak ja:))

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 11.07.2008 o 22:02, strajker napisał:

Dzięki ale to jest niepotrzebne, będę dobrze jak EK "Fallouta 3" dostanę bez problemu
(jeśli ew. zamówię u Was a nie kupię w Saturnie, - a wolałbym kupić w Satrunie bo mogę
sobie sprawdzić płyty i ew. od razu wymienić:) )


Hmmm EK F3 - pewnie zamówisz u nas ;)

Dnia 11.07.2008 o 22:02, strajker napisał:


To prawda ale "sędzia we własnej sprawie nie zabiera głosu" - już tak to jest na tym
„złym świecie”, to nie prawo i nie obowiązek - po prostu tak się przyjęło
w oczach co niektórych Ciemnogrodzian (takich jak ja:))

Pozdrowienia


Znowu Cię rozumiem. Wiem, że łatwo się krytykuje, ale wiem także jak chore są akcje z wysyłkami Preorderów sam to koordynuje. Dlatego nie piszę, że gram to (&$#@!*^^$**&). Moje przyzwyczajenie z kupowania w sieci wzięło się z tego, że w moim rodzinnym mieście nie było możliwości, aby gry były na premierę. Teraz mieszkając w Wawie mogę iść i kupić wszystko, w E lub MM czy Si sobie sam w brodę pluje że czasami coś z sieci zamawiam. Napaliłem sie na weekend z ME. Zawalił kurier i pogram dopiero za 2 tyg :/

też pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, naprawdę smutno mi, że nie wszyscy dostali grę. Ale powtarzam, przypisywanie tego sklepowi.gram.pl jest na wyrost.

PS.
Gra w końcu działa. Wystarczyło przeinstalować sterowniki do karty graficznej na nowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od momentu otwarcia dzisiaj oczu czekałem na kuriera z mass effectem.. nawet nie umyłem się konkretnie, żeby czasami kurier nie złapał mnie pod prysznicem, a i tak się nie doczekałem :/

godz 9:13 - Magazyn: wydanie kurierowi

godz 21:56 - Magazyn: przyjęcie od kuriera

WTF? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie katujcie się tak bardzo. Niektórzy mają grę od rana, a i tak nie mogą zainstalować to te głupie 12 GB trzeba z dysku jakoś odczyścić. ;) A i zdefragmentować dysk też jakby trzeba. Tak więc same porządki to bywa i dzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostałem dziś przesyłkę pocztą polską o godz 10:00 rano. Miałem Problemy z odpaleniem gry ale już sobie poradziłem. Warto było czekać na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurier dziś nie dotarł, sprawdzam na stronie DPD czy jest zarejestrowany zwrot przesyłki do sortowni tak jak u innych i przeżyłem szok większy niż Neo po łyknięciu niebieskiej pigułki ( a może to czerwona była?) - w każdym razie jest tam informacja że przesyłkę dostarczono o godz. 20.00!!!
Gdy wcześniej do nich dzwoniłem około 17 to Pani poprosiła abym zaczekał ona zadzwoni do kuriera i dowie się co i jak, po krótkim oczekiwaniu dowiedziałem się że kurier będzie po 18.
Po godz 19 znudziło mi się czekanie i znowu zadzwoniłem i znowu Pani poprosiła abym zaczekał ona zadzwoni do kuriera i dowie się co jak (deja vu jak w matrixie) no i dowiedziałem się że Pani jest bardzo przykro ale kurier już dzisiaj nie przyjedzie ale Pan Kurier postara się dostarczyć przesyłkę jutro z samego rana
Przypuszczam że kurier wykombinował sobie tak: zgłoszę dostarczenie przesyłki a z rana pojadę do tego natręta co wydzwania i wszystko będzie git.
Mam nadzieję że jutro z rana obudzi mnie dzwonek do drzwi a za nimi będzie stał Pan Kurier z ME w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie żartujcie jutro premiera ? a dziś kurier... Byłem w empiku i dziś już było O_o i w innym sklepie też :P nie czaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko miał tą forsę to sam bym już dzisiaj miał. Inną drogą, że sprzęt i tak by mi tego nie pociągnął więc co najwyżej mógłbym oczy nacieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ujme to tak... DPD daje ciala w calym kraju chyba-_- Wg slow kuriera "bedzie jaknajszybciej, czyli niedlugo", co mu zajelo ok 6h a 8h od odebrania z magazynu... A przyjechal tylko wylacznie dlatego ze dzwonilem juz x raz...

A co do gierki...
Genialna:] A najbardziej podoba mi sie jej optymalizacja. Oczekiwalem grania na minimalnych a tu takie mile zaskoczenie :
1280x1024, detale i szczegoly na wysokich, efekty wszystkie on, jedynie filtrownaie liniowe a nie aniztropowe i smiga bez wiekszego zajakniecia:)
A sprzet mam spred 2 lat (Pentium D930, 2GB Ram, GF 7600GT SPII) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować