Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - rusza preorder polskiej wersji!

29 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 14:49, jac22 napisał:

Może kupię gry gra będzie platynie i nie będzie abonamentu.

Ze co prosze? Cholerni spamerzy.


Tym lepiej, jednego nooba mniej będzie na Polskich serwerach;P jak tylko dowiem się jaka bedzie stawka abonamentu to zdecyduje czy kupię (poza tym muszę jeszcze wymienić kartę graficzną...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 14:47, Pawlo09 napisał:

Może kupię gry gra będzie platynie i nie będzie abonamentu.

Najlepiej niech Funcom wysyła graczom płyty z grą za darmo, i płaci każdemu 50zł miesięcznie za zaszczyt jaki mu czynią grając.

PS: Nie zamierzam używać pre-ordera, nie znając cen abonamentu. Jeśli mają go obniżyć o kilka zł, to wolę poczekać na Warhammera i dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i dokładnie tak samo jak mój poprzednik, nie zamierzam zamawiać pre-orderu bez wiedzy o wysokości abonamentu. Myślę że CPD wynegocjuje ''''fają'''' cenę dla Polskich graczy, ale tak jak pisałem za wcześnie póki co na zamawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem ile instaluje się angielska wersja gry (+ do tego ściąganie patchy) to już wiem, że dopóki nie będę miał łącza przynajmniej ze 2 megabity/s nie mam co do gry podchodzić. A szkoda, bo pograłem w nią trochę i podobała mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zdecyduję czy kupic czy nie, kiedy dowiem się jaki będzie ten negocjowany abonament. Jednak Conan coraz bardziej sie odemnie oddala. W najbliższym czasie jest sporo gier które chcę kupić, a na półce zalega jeszcze ok 15 pozycji które kupiłem i nawet nie zainstalowałem z braku czas. Moje postanowienie jest więc takie, że zanim kupię nową grę (tym bardziej MMO), muszę ukonczyć przynajmniej połowę tego co mi zalega. A dzisiaj dotarł jeszcze Mass Effect EK, a na horyzoncie DIABLO III i Clear Sky. Będzie ciężko, bo na Conana też czekałem dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając Polską wersje gry będę mógł grać na serwerach EU ?? bo nie chce od nowa robić postaci na serwerach Polskich ?? no chyba że moja gildia się przeniesie w co wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sashion

to obawiam się, że jeszcze poczekasz...
free trial "dla wszystkich" w WoWie pojawił się dopiero w zeszłym roku, łatwo policzy ile od premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że ten trial pojawi się trochę wcześniej... wiadomo ..są recki, gameplay''e itp. ale nie ma to jak samemu sprawdzić co się ma zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMORPG po polsku, z takimi dodatkami. Dodać jeszcze jakiś specjalny bajer jakąś rozbiórkę czy koszulkę i byłaby już kolekcjonerka. A tutaj 129zł. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smakowita ta polska wersja. Myślę, że kupie. Jak tylko kupie lepszego kompa. Używając w Wirtualnych pln zapłace 99 zł plus wysyłka. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już zamówiłem swój przydział ;) a że Polak, to niech gry też będą po Polsku, a zawsze będzie na pewno do wyboru Angielski, i na pewno nie widzę w tym komedii, czy żenady jak tu się pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:43, zawcia napisał:

@Sashion

to obawiam się, że jeszcze poczekasz...
free trial "dla wszystkich" w WoWie pojawił się dopiero w zeszłym roku, łatwo policzy
ile od premiery ;)

Nie powiedzialbym. Free Trial dla WoWa pojawil sie grubo przed TBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować