Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row 2 - zapowiedź

19 postów w tym temacie

No gra może i będzie dobra ale po tych screenach grafika nie zachwyca jak na nową generację.
Ale nie mam zamiaru kupić tej gry bo już mam GTA IV.

A Saint Row 2 daleko do GTA IV nawet jeśli ta gra jeszcze nie wyszła to już można na przód powiedzieć.

Jedynym godnym konkurentem GTA IV może być tylko Mafia II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie daję tej grze dużych szans, że dorówna GTA. Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to, że to będzie kolejny shit, po prostu ideał jest tylko jeden.

Apropo więzień, jest w nich osadzonych 80 tys osób a miejsca jest dla 70 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu dobra recka. Ale jakie to ma teraz szanse z GTA4? Wyjdzie pogramy a jak nadejdzie GTA wszyscy o niej zapomną. Chociaż dobrze, że coś zajmie czas w oczekiwaniu na GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO AUTORA TEKSTU:
>Przez wiele wieków więzienia były formą "poczekalni" dla osób, które oczekiwały na kary cielesne lub wyrok śmieci;

Ostatnie słowo w zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre kupie na 1000000%. Pod wzgledem fabularnym GTA4 nieprzebije ale pod wzgledem mozliwosci, napewno. W GTA 4 brakowalo mi paru elementow, tuningu aut, jezdzenia z gangiem, rabowania sklepow (Vice City) i wiekszej dawki durnej zabawy :).
PS: Sorki za brak PL znakow, Irlandia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na screenie z samolotem widać wieżowiec ULTOR. Jeśli ktoś grał w Red Faction może się uśmiechnąc, bo to własnie korporacja zarządzajaca kopaniami na Marsie heeeeej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować