Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podróże w czasie właśnie stały się możliwe. GOG.com przywraca "Dobre Stare Gry" do życia!

13 postów w tym temacie

na zagranicznych forach bardzo spodobała się ta inicjatywa, oldschoolowy steam się szykuje ;) osobiście liczę na stare dobre hity od lucas arts :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa! Tylko czemu dziecko CD-Projektu ma mieć angielskie community? ;) W sumie to mi nie przeszkadza, jednakże intryguje.

Gdybym nie miał oryginalnego Fallouta, to teraz bym się zesrał. Tylko czekać na listę dystrybutowanych gier. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:17, LordYoghurt napisał:

Ciekawe toż to, ciekawe... I bardzo intrygujące zarazem. Byle tylko tytuły gier były
tak szlachetne jak sama inicjatywa... :-P


No i ceny żeby nie były "premierowe" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest super pomysł na który pewnie wiele ludzi czekało.. a w szczególności starzy wyjadacze marzą o kupnie starych oryginalnych gierek !!!! BG2 Rulezz :D:D na szczęście ja już mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Planescape: Torment raczej nie będzie a bardzo bym chciał, zresztą jak tysiące graczy w Polsce...
TOCA Race Driver 3 to stare? Sprzed dwóch lat?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z chęcią zobaczył w owym sklepiku stare przygodóweczki, tylko że spolszczone...

Już od dawna czekam na stare, spolszczone przygodóweczki... i nie moge sie doczekać... liczyłem, że tak będą robić w Cenega Kolekcja Klasyki...

Może wkącu ktoś pomyśli o pięknych czasach przygodówek oraz o graczach, którzy za mocno nie władają językiem angielskim... bo co to za przyjemność grać w przygodówkę kiedy się nie rozumie fabuły... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może kupie fallouta "jedynkę" bo płyta się gdzieś zawieruszyła, ale moim marzeniem jest by pojawiło się Jagged Alliance 2 ;) A poza tym to inicjatywa b.dobra i szansa na "reklamę" cdp na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować