• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kajetan_Chrumps

Mass Effect - problemy i błędy

Pytanie

Witam.

1. Pomimo wyłączenia napisów (polski dubbing) napisy sporadycznie pojawiają się w różnych miejscach....
2. Wybrałem panią Sheppard. Na ekranie przydziału umiejętności pani Sheppard przenika się z panem Sheppardem!
3. Przy niektórych dialogach "przycięte" są początki wypowiedzi.

Proponuję aby w tym wątku umieszczać wszelkiego rodzaju problemy z tą grą. Będzie wszystko w jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1016 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czytalem o problemach z gra Mass Effect. Dzis te gre kupilem i u mnie nie ma zadnych problemow. Gram na takim sprzecie:

AMD Athlon 64 X2 5200 2.71 GHz, GeForce 8800 GT Galaxy 512 mb, 2 GB RAM, Asus M2N-SLI nForce 560 SLI MPC

Wszystkie sterowniki mam zainstalowane najnowsze, po za tym na czas gry wylaczam antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A u mnie nic nie pomaga :-( Zainstalowałem najnowsze stery do grafiki/płyty/dźwięku w sposób opisany w poradniku - reset pojawia się nie po 5 a po 15 minutach. Przełączyłem w tryb selektywnego uruchamiania i wyłączyłem Kaspersky''ego, czas się wydłużył z 15 do 20 minut i zamiast BSOD ze zrzucaniem pamięci komp się teraz po prostu wiesza, pojawia się czarny ekran i tyle. Ale grać się dalej porządnie nie da !!. Zastanawia mnie jedno, masa ludzi ma koszmarne problemy z grą, nie tyko w Polsce, mało kto sobie z tym poradził a reakcji wydawcy/producenta jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.07.2008 o 23:26, Traen111 napisał:

A u mnie nic nie pomaga :-( Zainstalowałem najnowsze stery do grafiki/płyty/dźwięku w
sposób opisany w poradniku - reset pojawia się nie po 5 a po 15 minutach. Przełączyłem
w tryb selektywnego uruchamiania i wyłączyłem Kaspersky''ego, czas się wydłużył z 15
do 20 minut i zamiast BSOD ze zrzucaniem pamięci komp się teraz po prostu wiesza

Prawdopodobnie za słaby zasilacz. Być może nadmierny pobór prądu przez jedną z części.
W każdym razie kończy się albo przegrzaniem, albo nieakceptowalnym spadkiem mocy. Efektem jest właśnie reset, wyłączenie lub zawiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.07.2008 o 10:44, Perun92 napisał:

Kupiłem Mass Effect (Edycja Specjalna) ,gdy wkładam płytę (Dysk1) wyskakuje
błąd "Włóż Dysk1" ,daje ponów próbę i wyskakuje auto-run ,ale to "pikuś".Gdy instaluje
wyskakuje "Błąd danych"

Błąd danych oznacza awarię sprzętową czytnika lub kontrolera. Może być jeszcze uszkodzony kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 01:15, Olamagato napisał:

> Kupiłem Mass Effect (Edycja Specjalna) ,gdy wkładam płytę (Dysk1) wyskakuje
> błąd "Włóż Dysk1" ,daje ponów próbę i wyskakuje auto-run ,ale to "pikuś".Gdy instaluje

> wyskakuje "Błąd danych"
Błąd danych oznacza awarię sprzętową czytnika lub kontrolera. Może być jeszcze uszkodzony
kabel.


Ale wszystko inne (gry ,filmy) działają poprawnie ;/ Wiec myślę ,że to wina Płyty z grą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 12:03, Perun92 napisał:

Ale wszystko inne (gry ,filmy) działają poprawnie ;/ Wiec myślę ,że to wina Płyty z grą ;/

W grę jeszcze wchodzi napęd DVD, który nie jest zgodny z zabezpieczeniem gry. Pewniakiem jest tu napęd Samsunga lub dowolny inny typu SATA podpięty do starego typu kontrolera.

Błąd danych polega na niezgodności bufora odczytu z sumą kontrolną. Może więc to też być efekt nowoczesnego "prawdziwego" wirusa. Niektóre z nich gnieżdżą się w buforach wejścia/wyjścia systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 12:10, Olamagato napisał:

> Ale wszystko inne (gry ,filmy) działają poprawnie ;/ Wiec myślę ,że to wina Płyty
z grą ;/
W grę jeszcze wchodzi napęd DVD, który nie jest zgodny z zabezpieczeniem gry. Pewniakiem
jest tu napęd Samsunga lub dowolny inny typu SATA podpięty do starego typu kontrolera.

Błąd danych polega na niezgodności bufora odczytu z sumą kontrolną. Może więc to też
być efekt nowoczesnego "prawdziwego" wirusa. Niektóre z nich gnieżdżą się w buforach
wejścia/wyjścia systemu.


Pewne jest to ze ME jest SKOPANA a panowie z pom.technicznej tylko pisza odinstaluj to odinstaluj tamto i na tym koncza sie ich porady ktore w dodatku i tak nic nie pomagaja bo dalej jest to samo - czyli gra sie non stop zawiesza i trzeba resetowac kompa. Nie poto wydalem 100zl zeby sie tak wnerwiac i najchetniej chcialbym dostac moja kase spowrotem a ta gre to sobie wsadzcie wiecie gdzie. Nie po to kupowalem PC zeby wszystko odinstalowywac bo moze akurat wtedy ME mi pojdzie bez problemow, zgodnie z poradami to teraz nawet filmow nie moge poogladac bo nie mam GLUPICH KODEKOW!!!!! co to ma byc ??? nie moge miec antywira ,kodekow,virtual CD ?? co jeszcze ?? dziwne ze wszystko inne dziala bez zazutow gdy mialem to wszystko na kopie a ME z wszystkim ma problemy ?? gdzie byly jakies betatesty ? jesli jakiekolwiek byly co? kiedy bedzie jakas latka do ME ktora naprawi babole ? mam teraz czekac pol roku az mozna bedzie pograc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

Pewne jest to ze ME jest SKOPANA


Gra na pewno nie jest skopana. Wczoraj instalowalem na moim komputerze. Zainstalowala i dziala bez zadnych problemow.

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

a panowie z pom.technicznej tylko pisza odinstaluj to
odinstaluj tamto i na tym koncza sie ich porady ktore w dodatku i tak nic nie pomagaja


Niestety tak czasem jest, ze na sprzecie uzytkownika cos jest nie tak. Roznego typu kodeki, wirtualne napedy, antywirusy czy programy sluzace do nagrywania plyt moge wplynac na dzialanie gier.

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

zgodnie z poradami to teraz nawet filmow
nie moge poogladac bo nie mam GLUPICH KODEKOW!!!!!


W wiekszosci filmy na DVD nie wymagaja instalacji dodatkowych kodekow, wole sie wiec nie zastanawiac jakie filmy i skad masz masz je na kompie.

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

gdzie byly jakies betatesty


Betatesty z tego co wiem byly i gra dziala na sprzecie, ktory spelnia minimalne wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 12:45, Wojman napisał:

> Pewne jest to ze ME jest SKOPANA

Gra na pewno nie jest skopana. Wczoraj instalowalem na moim komputerze. Zainstalowala
i dziala bez zadnych problemow.

> a panowie z pom.technicznej tylko pisza odinstaluj to
> odinstaluj tamto i na tym koncza sie ich porady ktore w dodatku i tak nic nie pomagaja


Niestety tak czasem jest, ze na sprzecie uzytkownika cos jest nie tak. Roznego typu kodeki,
wirtualne napedy, antywirusy czy programy sluzace do nagrywania plyt moge wplynac na
dzialanie gier.

> zgodnie z poradami to teraz nawet filmow
> nie moge poogladac bo nie mam GLUPICH KODEKOW!!!!!

W wiekszosci filmy na DVD nie wymagaja instalacji dodatkowych kodekow, wole sie wiec
nie zastanawiac jakie filmy i skad masz masz je na kompie.

> gdzie byly jakies betatesty

Betatesty z tego co wiem byly i gra dziala na sprzecie, ktory spelnia minimalne wymagania
gry.


skoro gra dziala tak wspaniale to ciekawe dlaczego az tylu uzytkownikow zglasza problemy z jej dzialaniem ?? dlaczego zawsze ze sprzetem uzytkownika cos jest nie tak?? MI WSZYSTKO INNE DZIALA NORMALNIE ZA WYJATKIEM MASS EFFECT jak mam to inaczej napisac zeby dotarlo ? ale wiadomo mam cos skopane na kompie :)
co do filmow to PRZERABIAM moje DVD na DIVIX zeby sie plyty nie rysowaly bo mi szkoda :) a divixow juz nie moge ogladac bo sie pyta o kodeki. No to betatesterow bym zmienil bo sie nie spisali skoro taka duza ilosc graczy ma z ta gra problemy chyba ze byl 1 tester i testowal na 1 komputerze tylko tą gre i wyszlo ze dzialala, a wogole to jest pelno baboli tekstowych itd. w samej grze wiec tak czy siak slabo sie panowie spisali.

P.S. a moj komp az nadto spelnia minimalne wymagania gry, i momo ze wykonalem wszystkie zalecenia pomocy technicznej problem nadal wystepuje, wiec nadal jest to wina mojego PC? skoro mam wszystko tak jak byc powinno to chyba juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram postawę 23Slawek. Wszystko zawsze działa na moim sprzęcie bez problemów. Kupiłem ME aby sobie w niego pograć! I co? grać nie mogę bo mam problemy techniczne , których nie idzie rozwiązać. Pierwsze co robię to zaglądam do pomocy technicznej na stronie gram.pl bo wiem, że udzielane tam wskazówki zawsze są pomocne i pomogły już nie jednemu mojemu koledze. Jednak nie znajduję tam odpowiedzi na mój problem. Zaglądam więc do tego tematu i jestem zaskoczony tym ile osób ma różnorodne problemy z grą, a pomoc z gram.pl jest mało precyzyjna i w większości przypadków nie przynosi pożądanych skutków. Ciągle podajecie jeden sposób, aby odinstalować większość "rzeczy" z komputera i zainstalować najnowsze sterowniki. Wszyscy tak robią i dalej NIC!. Panowie, mogę zrobić format komputera zainstalować wszystko od początku a gra i tak nie będzie działać i co, dalej mam robić reinstalki? Jesteście specjalistami w tych sprawach więc zwracamy się do was jednak wy nie bardzo chyba rozumiecie problemy graczy. Nie mam tu do Was pretensji, tylko chodzi mi o to abyście zabrali się do solidnej pracy i postarali się nam pomóc. Bo po to tu piszemy i Wy od tego jesteście. Przecież za grę zapłaciliśmy i chcemy w nią zagrać. Beta testy przeszły bez problemów a jednak gra sprawia problemy, które trzeba rozwiązać. Liczymy na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

Pewne jest to ze ME jest SKOPANA a panowie z pom.technicznej tylko pisza odinstaluj to
odinstaluj tamto i na tym koncza sie ich porady

Nie jest nikogo winą poza Twoją jeżeli masz w komputerze jeden wielki śmietnik.

Chcesz się przekonać jak jest naprawdę, to odłącz kompa od netu, zainstaluj sobie na jakimkolwiek innym dysku wprost z oryginalnych płyt system na nowo, zainstaluj tylko nowe, certyfikowane drivery i wtedy odpal grę. Mam 90% pewności, że wszystkie problemy z grą znikną. Trochę się na tym znam i kilkanaście tysięcy komputerów różnych użytkowników widziałem i "naprawiałem". Moja ocena jest taka, że większość ludzi sama prosi się o kłopoty - z głupoty, albo ignorancji. A ja bardzo nisko cenię śmieciarzy (nie chodzi o zawód bo tych cenię dość wysoko).

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

bo dalej jest to samo - czyli gra sie non stop zawiesza i trzeba resetowac kompa.

Gra jest naprawdę dobrze zoptymalizowana i chodzi wyjątkowo dobrze na nawet archaicznym sprzęcie (poza grafiką). Zawieszanie, to zazwyczaj stado kilkunastu robali i nieświadome uczestnictwo w programie rozwoju sieci hakerskich. ;)

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

Nie poto wydalem 100zl zeby sie tak wnerwiac

Kup konsolę, jak sobie z pecetem nie radzisz. To naprawdę pomaga. ;)

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

teraz nawet filmow nie moge poogladac bo nie mam GLUPICH KODEKOW!!!!!

Szanse na kolizję z pirackimi kodekami nie są aż takie duże. Poza tym gdybym był w stanie sprawdzić, to z pewnością za pirackie filmy mógłbym zbanować 4/5 tego forum.

Bo w to, że choćby połowa osób tutaj nigdy nie użyła czegoś lewego zwyczajnie nie wierzę.
Nawet ja kilkanaście lat temu gdy nic legalnie nie można było kupić, coś tam ściągałem.

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

co to ma byc ??? nie moge miec antywira, kodekow,virtual CD ?? co jeszcze??

Jeszcze możesz przeinstalować system. Moim zdaniem 99% komputerów pod Windows z problemami, to jeden wielki śmierdzący śmietnik. I mam w tym doświadczenie 20 lat pracy.

Dnia 23.07.2008 o 12:36, 23Slawek napisał:

to wszystko na kopie a ME z wszystkim ma problemy??

Jak chcesz mieć grę zaawansowaną technicznie - a taką jest ME - to środowisko programowe musi spełniać pewne wymogi. Twój komputer jest zapewne źle skonfigurowany lub zabagniony. Sytuacje w których na czystym systemie, który jest obsługiwany i przetestowany pada gra z powodu rzeczywistego buga w grze, to naprawdę unikaty.

Wiem, że instalacja wymaga drugiej partycji, ale kosztuje to zaledwie 2 godziny pracy. Nie desperuj więc, tylko sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zaczyna mnie denerwowac postawa moderatorow
a ich pewnie mardzenie userow ;)

???
>> teraz nawet filmow nie moge poogladac bo nie mam GLUPICH KODEKOW!!!!!
>Szanse na kolizję z pirackimi kodekami nie są aż takie duże. Poza tym gdybym był w stanie sprawdzić, to z pewnością za pirackie filmy mógłbym zbanować 4/5 tego forum.

jakimi pirackimi kodekami ?? po co pirackie jak wszystkie kodeki sa za free ??

>> co to ma byc ??? nie moge miec antywira, kodekow,virtual CD ?? co jeszcze??
>Jeszcze możesz przeinstalować system. Moim zdaniem 99% komputerów pod Windows z problemami, to jeden >wielki śmierdzący śmietnik. I mam w tym doświadczenie 20 lat pracy.

mam mniejszy staz bo tylko 18 lat na servisie i ogolnie przy kompach. pozadek w kompie. powylaczane wszystkie pierdoly co nie sa potrzebne (nawet kompozycje bo nie uzywam) brak tapet upiekszaczy i innych takich pierdol bo nie lubie. winamp na trayu , a po jaki ch... .

I co najwazniejsze inne gry dzialaja dobrze. Crisis smiga, wiesmak smiga, nwn2 smiga, Bioshock smiga, Assasin smiga, pasians pewnie tez. a ME sie kur..... tnie. wszystko inne od crisisa w rozdzialkach 1600x1200 albo wyzej. a ME 1280x1024 nie moge pograc bo sie ciagle haczy. inne gry na engine Unreala 3.0 zapier...ja az milo. wiec o co chodzi ? nie gryza sie z zainstalowanym softem i hardwarem. pasuja im sterowniki. generalnie wszystko gra.

co do grania to mam mniejszy problem niz ci co im sie nie instaluje wcale. jakos sie da grac. ale tez mnie krew zalewa bo wydalem kase na produkt z ktorego nie mam prawdziwej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram przedmówcę, wszystkie inne gry, programy chodzą, ME za Boga Ojca nie chce, nie mówiąc już o jakości samych płyt które nie chcą się nawet instalować, zgrywać, nówki z tłoczni.

A moderatorzy zapomionają o jeszcze jednej możliwej przyczynie złego funkcjonowania ME, zły układ gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0



Nie widziales mojego PC to nie wmawiaj mi ze mam smietnik - mam komputer juz kilkanascie lat (sam mam 29) i juz dawno wyroslem z instalowania wszystkiego co popadnie, mam czysty system wolny od wirusow nie mam robali, a zainstalowane mam AZ 2 gry CoD4 - o dziwo zaawansowana technicznie gra smiga jak zloto na 125+ FPS-ow ( mowa o multi) i teraz zainstalowalem ME- o dziwo zaawansowana technicznie gra co sie sypie co 5 minut i nic jej nie pasuje ( najlepiej jakbym mial czysty od zera postawiony system) co i tak watpie zeby pomoglo, bo skoro inne gry dzialaja i nie przeszkadza im an i sterownok grafiki ani dzwieku ani DX to dlaczego ME to przeszkadza ?
Odpowiedz doroslego czlowieka i moda - "Kup konsolę, jak sobie z pecetem nie radzisz. To naprawdę pomaga. ;) "
to wejdz sobie na forum bioware do dzialu pomocy technicznej tem gdzie wypowiadaja sie posiadacze XBOXowej wersji ME i zobacz czy im tak ladnie wszystko smiga a potem pisz glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panie i Panowie moderatorzy, oraz wszyscy tu obecni...

ME sprawia problemy dużo większej liczbie osób niż by się mogło wydawać. Odpowiedzi w stylu zabagniony komputer i pirackie kodeki są poprostu śmieszne. Poucinane dialogi, blokowanie sie postaci w ścianach, brak tłumaczeń w niektórych miejscach, pozamieniane miejscami odpowiedzi..... Można wyliczać jeszcze dłuuugo.

Do tego problemy z instalacją (gra nie lubi się ewidentnie z niektórymi napędami/kontrolerami/firmware) a potem z uruchomieniem. Blokowanie się samej gry z nieznanych powodów etc, etc.....

Co do pirackich kodeków.... No nie, tekst poniżej krytyki. Proszę sobie wyobrazić, że nie tylko pirackie filmy są nimi kodowane (poza tym ciekawe pojęcie - piracki kodek).Świat nie kończy się na kodekach Microsoftu, a jak widzę ze wszystkimi innymi ME ma problemy. Na staż pracy w branży tutaj nie będę się licytował, bo i po co (ale powiem że jest dłuższy niż tutaj podawane).

Dla przykładu (pominę ewidentne byki opisane we wcześniejszych moich postach, i wyżej):

Czysta instalacjia systemu (tylko system + łaty), najnowsze sterowniki, firmware itd itp. Gra chodziła dobrze (?) do wczoraj, po czym przestała się uruchamiać. Uruchamia się dokładnie ZA TRZECIM RAZEM. W międzyczasie nic nie było instalowane/zmieniane, NIC. I co też mam zabagniony komputer, pirackie kodeki i co jeszcze? Opryszczkę na dysku?

Dla porównania inna kowersja z konsoli Gears of War. Od początku do końca, ani jednego problemu/zwisu/restartu. NA TEJ SAMEJ KONFIGURACJI. Crysis to samo (oj tutaj to był hardcore, prawie pokaz slajdów, ale ukończyłem).

Ale.... gram. Pomimo przeciwności gram dalej ! Zbyt długo na nią czekałem żeby teraz czekać do wydania łaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

Nie widziales mojego PC to nie wmawiaj mi ze mam smietnik - mam komputer juz kilkanascie
lat (sam mam 29) i juz dawno wyroslem z instalowania wszystkiego co popadnie, mam czysty
system wolny od wirusow nie mam robali, a zainstalowane mam AZ 2 gry CoD4 - o dziwo zaawansowana
technicznie gra smiga jak zloto na 125+ FPS-ow ( mowa o multi) i teraz zainstalowalem
ME- o dziwo zaawansowana technicznie gra co sie sypie co 5 minut i nic jej nie pasuje
( najlepiej jakbym mial czysty od zera postawiony system) co i tak watpie zeby pomoglo,
bo skoro inne gry dzialaja i nie przeszkadza im an i sterownok grafiki ani dzwieku ani
DX to dlaczego ME to przeszkadza ?
Odpowiedz doroslego czlowieka i moda - "Kup konsolę, jak sobie z pecetem nie radzisz.
To naprawdę pomaga. ;) "
to wejdz sobie na forum bioware do dzialu pomocy technicznej tem gdzie wypowiadaja sie
posiadacze XBOXowej wersji ME i zobacz czy im tak ladnie wszystko smiga a potem pisz
glupoty. "> Bo w to, że choćby połowa osób tutaj nigdy nie użyła czegoś lewego zwyczajnie
nie wierzę.


Spokojnie, moderator pisze z pozycji siły, zaraz zaczną się degradacje i cenzurowanie. Jak brakuje argumentów, to najlepiej napisać cos w stylu "Kup se konsole", albo nie działa "bo masz/używasz piraty" To jest naprościej odpisać. Poziom takich wypowiedzi jest delikatnie mówiąc dziecięcy, a już kompletnie nie przystoi moderatorom czy innym adminom którzy działają tutaj niejako z pozycji siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 16:24, Hocum napisał:

a wystarczylo by
"Problemyprzekazane do Bioware/CPD, czekamy na odpowiedz ..... itp"


No wlasnie zamias kazac wszystkim wszystko zmieniac na kompie moze jakas informacja na temat kiedy pojawi sie patch do ME - bo nie ukrywajmy w ME oprocz bledow oczywistych ktore uniemozliwiaja komfortowe granie sa takze inne mniejsze literowki,wklejanie sie w sciany, zle dobrane odpowiedzi. Wiadomo juz cos na temat patcha?
Z jednej strony rozumiem modow - bo co oni moga oprocz dania kilku porad z drugiej strony patrze na to z punktu widzenia kolesia ktory wydal 100zl zeby zagrac i nie moze :P wiec zamiast sie "wyzywac" to moze jakies info bardziej oficjalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

Nie widziales mojego PC to nie wmawiaj mi ze mam smietnik

Nie wmawiam. Po prostu wiele widziałem.
Ba, powiem więcej po zainstalowaniu ME sam sobie przy okazji czyszczenia pewnego laptopa ze śmierdzieli swojego kompa zawirusowałem na kilka godzin (pomyłeczka przy sprzętowym blokowaniu karty SD przed zapisem). I też gra zaczęła mi się zawieszać oraz wyprawiać cuda na kiju. Zresztą tylko dzięki tym efektom na ME tak szybko dorwałem drania. Tak więc przekonałem się, że nawet niespecjalnie szkodliwy kod może piekielnie zaburzyć działanie tej gry.

Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

mam czysty system wolny od wirusow nie mam robali

I oby tak było. Jednak ta gra, to niezły miernik "czystości". Przekonałem się o tym 3 razy (bo jeszcze dwóm znajomym gra też z tego powodu nie biegała.

Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

ME- o dziwo zaawansowana technicznie gra co sie sypie co 5 minut i nic jej nie pasuje

Na pewno podejrzany jest system dźwięku lub zabezpieczenie antypirackie. Gra włącza 2 procesy (nie wątki). Jedn to Mass Effect, a drugi, to ~e5000001 - czy coś w tym stylu. Jak gra się sypie, to potrafią takie być dwa, które zapewne konkurując o zasoby nawzajem się zakleszczają. W każdym razie takie mam podejrzenia. Jak do tego dochodzi jeszcze jakiś śmierdzący w systemie kod, to padaka jest pewna.

Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

to dlaczego ME to przeszkadza?

To właśnie należy zbadać instalując grę na czystym systemie. Nie ma lepszego miernika "czy coś z grą nie tak". wiem, że to boli i kosztuje trochę czasu. Ale więcej nerwów i czasu zmarnujesz jak tego nie zrobisz. A co do Windows - to ten system jest głównym winowajcą większości problemów w grze. Jego budowa jest taka, że wszystko dąży do upadku. Szczególnie jak często się w nim miesza. XP czy Vista mają o niebo większą stabilność, ale nadal określenie to dotyczy systemu, w którym się zwykle nie grzebie i zachowuje najbardziej restrykcyjne zasady bezpieczeństwa.

Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

to wejdz sobie na forum bioware do dzialu pomocy technicznej tem gdzie wypowiadaja sie
posiadacze XBOXowej wersji ME i zobacz czy im tak ladnie wszystko smiga

Hehehe tego nie sprawdzałem. Naprawdę się im sypie? Miód dla uszu pecetowca, któremu wszystko chodzi. ;)

Dnia 23.07.2008 o 15:43, 23Slawek napisał:

" wiec nie rob sie swietym napewno tez masz filmy DIVIX na dysku jak 99.9% ludzi w polsce ktorzy maja komputery.

A wyobraź sobie, że nie. Filmy przestały mnie cieszyć już dobre 8 lat temu. Jeszcze szarpnąłem się na kolekcje takich filmików jak LOTR, Indiana czy Star Wars, ale to oczywiście oryginały. Wiesz - znowu mogę się cieszyć gdy w telewizji u znajomych oglądnę jakiś ciekawy film, którego nie znam. A który oni olewają bo "mają go" lub widzieli już 5 razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z dźwiękiem w Mass Effekcie.

Dźwięk jest podczas początkowych reklam Biowaru itp. Dźwięk jest także podczas ekranu z ładowaniem.
Natomiast dźwięku, muzyki, dialogów, nie mam w trakcie gry, oraz w menu. Po prostu nic nie słychać.
Dodam że w innych grach nie mam tego problemu, wszystko działa jak należy.


Raport z DxDiag

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 7/31/2008, 17:01:53
Machine name: S-HYA53CEZFCSSP
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack. 1 (2600.xpsp1.020828-1920)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: To Be Filled By O.E.M.
System Model: To Be Filled By O.E.M.
BIOS: BIOS Date: 05/29/03 12:13:14 Ver: 08.00.09
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz (2 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 1022MB RAM
Page File: 416MB used, 2044MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.0001.0904 32bit Unicode

------------
DxDiag Notes
------------
DirectX Files Tab: No problems found.
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Sound Tab 2: No problems found.
Sound Tab 3: No problems found.
Music Tab: No problems found.
Input Tab: No problems found.
Network Tab: The registry information for the DirectPlay application ''Heroes of Might and Magic III'' is missing or damaged. You should reinstall that application. The registry information for the DirectPlay application ''Heroes of Might and Magic III: Armageddons Blade'' is missing or damaged. You should reinstall that application.

--------------------
DirectX Debug Levels
--------------------
Direct3D: 0/4 (n/a)
DirectDraw: 0/4 (retail)
DirectInput: 0/5 (n/a)
DirectMusic: 0/5 (n/a)
DirectPlay: 0/9 (retail)
DirectSound: 0/5 (retail)
DirectShow: 0/6 (retail)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: ASUS AH3650 Series
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: ATI display adapter AGP (0x9596)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_9596&SUBSYS_00281043&REV_00
Display Memory: 512.0 MB
Current Mode: 1680 x 1050 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Monitor Plug and Play
Monitor Max Res: 1600,1200
Driver Name: ati2dvag.dll
Driver Version: 6.14.0010.6764 (English)
DDI Version: 9 (or higher)
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 1/9/2008 16:06:19, 272384 bytes
WHQL Logo''d: n/a
WHQL Date Stamp: n/a
VDD: n/d
Mini VDD: ati2mtag.sys
Mini VDD Date: 1/9/2008 18:40:39, 2846720 bytes
Device Identifier: {D7B71EE2-D6D6-11CF-9F69-2220A1C2CB35}
Vendor ID: 0x1002
Device ID: 0x9596
SubSys ID: 0x00281043
Revision ID: 0x0000
Revision ID: 0x0000
Video Accel:
Deinterlace Caps: n/a
Registry: OK
DDraw Status: Enabled
D3D Status: Enabled
AGP Status: Enabled
DDraw Test Result: Not run
D3D7 Test Result: Not run
D3D8 Test Result: Not run
D3D9 Test Result: Not run

-------------
Sound Devices
-------------
Description: C-Media Wave Device
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes
Hardware ID: PCI\VEN_13F6&DEV_0111&SUBSYS_011113F6&REV_10
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: cmaudio.sys
Driver Version: 5.12.0001.0639 (English)
Driver Attributes: Final Debug
WHQL Logo''d: n/a
Date and Size: 7/16/2002 12:58:12, 379726 bytes
Other Files:
Driver Provider: C-Media
HW Accel Level: Full
Cap Flags: 0x0
Min/Max Sample Rate: 0, 0
Static/Strm HW Mix Bufs: 0, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: Yes, Yes
I3DL2(tm) Listen/Src: Yes, Yes
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): Yes
Registry: OK
Sound Test Result: Not run

Description: ATI HD Audio rear output
Default Sound Playback: No
Default Voice Playback: No
Hardware ID: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1000
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: AtiHdAud.sys
Driver Version: 5.00.40001.0008 (English)
Driver Attributes: Final Retail
WHQL Logo''d: n/a
Date and Size: 12/28/2006 05:44:44, 84992 bytes
Other Files:
Driver Provider: ATI
HW Accel Level: Full
Cap Flags: 0x0
Min/Max Sample Rate: 0, 0
Static/Strm HW Mix Bufs: 0, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: No, No
I3DL2(tm) Listen/Src: No, No
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): No
Registry: OK
Sound Test Result: Not run

Description: SoundMAX Digital Audio
Default Sound Playback: No
Default Voice Playback: No
Hardware ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D5&SUBSYS_80F31043&REV_02
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: smwdm.sys
Driver Version: 5.12.0001.3583 (English)
Driver Attributes: Final Retail
WHQL Logo''d: n/a
Date and Size: 4/24/2003 10:06:34, 555648 bytes
Other Files:
Driver Provider: Analog Devices
HW Accel Level: Full
Cap Flags: 0x0
Min/Max Sample Rate: 0, 0
Static/Strm HW Mix Bufs: 0, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: Yes
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: Yes, Yes
I3DL2(tm) Listen/Src: Yes, Yes
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): Yes
Registry: OK
Sound Test Result: Not run

---------------------
Sound Capture Devices
---------------------
Description: C-Media Wave Device
Default Sound Capture: Yes
Default Voice Capture: Yes
Driver Name: cmaudio.sys
Driver Version: 5.12.0001.0639 (English)
Driver Attributes: Final Debug
Date and Size: 7/16/2002 12:58:12, 379726 bytes
Cap Flags: 0x0
Format Flags: 0x0

Description: SoundMAX Digital Audio
Default Sound Capture: No
Default Voice Capture: No
Driver Name: smwdm.sys
Driver Version: 5.12.0001.3583 (English)
Driver Attributes: Final Retail
Date and Size: 4/24/2003 10:06:34, 555648 bytes
Cap Flags: 0x0
Format Flags: 0x0

-----------
DirectMusic
-----------
DLS Path: C:\WINDOWS\SYSTEM32\drivers\GM.DLS
DLS Version:
Acceleration: n/a
Ports: Microsoft Synthesizer, Software (Not Kernel Mode), Output, DLS, Internal, Default Port
MPU-401, Hardware (Kernel Mode), Input, No DLS, External
MPU-401, Hardware (Kernel Mode), Output, No DLS, External
C-Media Wave Device, Software (Kernel Mode), Output, DLS, Internal
SoundMAX Digital Audio, Software (Kernel Mode), Output, DLS, Internal
Mapowanie MIDI [Emulowany], Hardware (Not Kernel Mode), Output, No DLS, Internal
Microsoft GS Wavetable SW Synth [Emulowany], Hardware (Not Kernel Mode), Output, No DLS, Internal
MPU-401 [Emulowany], Hardware (Not Kernel Mode), Output, No DLS, External
MPU-401 [Emulowany], Hardware (Not Kernel Mode), Input, No DLS, External
Registry: OK
Test Result: Not run

-------------------
DirectInput Devices
-------------------
Device Name: Mysz
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Device Name: Klawiatura
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Poll w/ Interrupt: No
Registry: OK

-----------
USB Devices
-----------
+ G| Vendor/Product ID: 0x8086, 0x24D4
| Matching Device ID: usb\root_hub
| Service: usbhub
| Driver: usbhub.sys, 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
| Driver: usbd.sys, 8/18/2001 00:03:00, 4736 bytes
|
+-+ Urz| | Vendor/Product ID: 0x046D, 0xC01F
| | Location: USB-PS/2 Optical Mouse
| | Matching Device ID: usb\class_03&subclass_01
| | Service: HidUsb
| | OEMData: 00 00 00 00 00 00 00 00
| | Driver: hidusb.sys, 8/18/2001 00:02:18, 9600 bytes
| | Driver: hidparse.sys, 8/18/2001 00:02:06, 23680 bytes
| | Driver: hid.dll, 10/26/2001 20:03:24, 22528 bytes
| | Driver: hidclass.sys, 8/29/2002 01:32:42, 34560 bytes
| |
| +-+ Mysz zgodna z HID
| | | Vendor/Product ID: 0x046D, 0xC01F
| | | Matching Device ID: hid_device_system_mouse
| | | Service: mouhid
| | | OEMData: 00 00 00 00 00 00 00 00
| | | Driver: mouhid.sys, 10/26/2001 20:03:24, 12160 bytes
| | | Driver: mouclass.sys, 9/20/2002 17:48:08, 22272 bytes

----------------
Gameport Devices
----------------
+ CMI8738/C3DX PCI Audio Device
| Location: Magistrala PCI 2, urz| Matching Device ID: pci\ven_13f6&dev_0111&subsys_011113f6&rev_10
| Service: cmpci
|
+-+ Standardowy port gier
| | Matching Device ID: *pnpb02f
| | Service: gameenum
| | Driver: gameenum.sys, 8/29/2002 02:32:44, 9856 bytes

------------
PS/2 Devices
------------
+ Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
| Matching Device ID: *pnp0303
| Service: i8042prt
| Driver: i8042prt.sys, 9/20/2002 17:35:52, 51840 bytes
| Driver: kbdclass.sys, 9/20/2002 17:40:30, 23808 bytes
|
+ Sterownik klawiatury serwera terminali
| Matching Device ID: root\rdp_kbd
| Upper Filters: kbdclass
| Service: TermDD
| Driver: termdd.sys, 9/20/2002 18:06:06, 38024 bytes
| Driver: kbdclass.sys, 9/20/2002 17:40:30, 23808 bytes
|
+ Sterownik myszy serwera terminali
| Matching Device ID: root\rdp_mou
| Upper Filters: mouclass
| Service: TermDD
| Driver: termdd.sys, 9/20/2002 18:06:06, 38024 bytes
| Driver: mouclass.sys, 9/20/2002 17:48:08, 22272 bytes

----------------------------
DirectPlay Service Providers
----------------------------
DirectPlay8 Modem Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.0000.0900)
DirectPlay8 Serial Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.0000.0900)
DirectPlay8 IPX Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.0000.0900)
DirectPlay8 TCP/IP Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.0000.0900)
Internet TCP/IP Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpwsockx.dll (5.03.0001.0904)
IPX Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpwsockx.dll (5.03.0001.0904)
Modem Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpmodemx.dll (5.03.0000.0900)
Serial Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpmodemx.dll (5.03.0000.0900)

DirectPlay Voice Wizard Tests: Full Duplex: Not run, Half Duplex: Not run, Mic: Not run
DirectPlay Test Result: Not run
Registry: OK

-------------------
DirectPlay Adapters
-------------------
DirectPlay8 Serial Service Provider: COM1
DirectPlay8 Serial Service Provider: COM2
DirectPlay8 TCP/IP Service Provider: PoDirectPlay8 TCP/IP Service Provider: Hamachi - IPv4 -

-----------------------
DirectPlay Voice Codecs
-----------------------
Voxware VR12 1.4kbit/s
Voxware SC06 6.4kbit/s
Voxware SC03 3.2kbit/s
MS-PCM 64 kbit/s
MS-ADPCM 32.8 kbit/s
Microsoft GSM 6.10 13 kbit/s
TrueSpeech(TM) 8.6 kbit/s

-------------------------
DirectPlay Lobbyable Apps
-------------------------
Heroes of Might and Magic III (DX7) - Registry: Error, ExeFile: ()
Heroes of Might and Magic III: Armageddons Blade (DX7) - Registry: Error, ExeFile: ()
Re-Volt (DX7) - Registry: OK, ExeFile: revolt.exe (<Brak pliku>)

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 1.0 GB
Total Space: 28.6 GB
File System: NTFS
Model: WDC WD800JB-00ETA0

Drive: D:
Free Space: 0.7 GB
Total Space: 4.1 GB
File System: FAT32
Model: ST34321A

Drive: E:
Free Space: 2.1 GB
Total Space: 47.7 GB
File System: NTFS
Model: WDC WD800JB-00ETA0

--------------
System Devices
--------------
Name: Intel(R) 82865G\PE\P Processor to AGP Controller - 2571
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_2571&SUBSYS_00000000&REV_02\3&267A616A&0&08
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\AGP440.SYS, 5.01.2600.0000 (English), 8/17/2001 21:58:00, 25472 bytes

Name: Intel(R) 82865G\PE\P Processor to I/O Controller - 2570
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_2570&SUBSYS_00000000&REV_02\3&267A616A&0&00
Driver: n/a

Name: Intel(R) 82801EB USB Universal Host Controller - 24DE
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24DE&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&EB
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbuhci.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 19328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:52, 135552 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\usbui.dll, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 17:29:46, 70144 bytes

Name: Standardowy rozszerzony kontroler hosta PCI to USB
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24DD&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&EF
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbehci.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 19328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:52, 135552 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\hccoin.dll, 5.01.2600.1106 (English), 9/20/2002 18:03:54, 5120 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\usbui.dll, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 17:29:46, 70144 bytes

Name: Intel(R) 82801EB Ultra ATA Storage Controllers
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24DB&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&F9
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\pciide.sys, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 16:56:44, 3456 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\pciidex.sys, 5.01.2600.1106 (Polish), 8/29/2002 01:27:48, 23680 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\atapi.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:27:50, 86912 bytes

Name: Intel(R) 82801EB USB Universal Host Controller - 24D7
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D7&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&EA
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbuhci.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 19328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:52, 135552 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\usbui.dll, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 17:29:46, 70144 bytes

Name: SoundMAX Integrated Digital Audio
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D5&SUBSYS_80F31043&REV_02\3&267A616A&0&FD
Driver: n/a

Name: Intel(R) 82801EB USB Universal Host Controller - 24D4
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D4&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&E9
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbuhci.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 19328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:52, 135552 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\usbui.dll, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 17:29:46, 70144 bytes

Name: Intel(R) 82801EB SMBus Controller - 24D3
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D3&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&FB
Driver: n/a

Name: Intel(R) 82801EB USB Universal Host Controller - 24D2
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D2&SUBSYS_80A61043&REV_02\3&267A616A&0&E8
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbuhci.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 19328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:52, 135552 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.1106 (English), 8/29/2002 01:32:50, 51968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\usbui.dll, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 17:29:46, 70144 bytes

Name: Intel(R) 82801EB LPC Interface Controller - 24D0
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_24D0&SUBSYS_00000000&REV_02\3&267A616A&0&F8
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\isapnp.sys, 5.01.2600.0000 (Polish), 10/26/2001 16:47:28, 36224 bytes

Name: Intel(R) 82801EB PCI Bridge - 244E
Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_244E&SUBSYS_00000000&REV_C2\3&267A616A&0&F0
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\pci.sys, 5.01.2600.1106 (Polish), 9/20/2002 17:15:50, 63360 bytes

Name: CMI8738/C3DX PCI Audio Device
Device ID: PCI\VEN_13F6&DEV_0111&SUBSYS_011113F6&REV_10\4&2E98101C&0&50F0
Driver: n/a

Name: 3Com Gigabit LOM (3C940)
Device ID: PCI\VEN_10B7&DEV_1700&SUBSYS_80EB1043&REV_12\4&2E98101C&0&28F0
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EL2K_XP.sys, 1.00.0000.0042 (English), 4/17/2003 10:15:22, 147328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\EL2K_CPP.dll, 1.00.0000.0003 (English), 4/15/2003 03:44:50, 61440 bytes

Name: Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio
Device ID: PCI\VEN_1002&DEV_AA20&SUBSYS_AA201043&REV_00\4&38B71F77&0&0108
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\hdaudbus.sys, 5.10.0001.5012 (English), 10/27/2004 16:21:36, 138240 bytes

Name: ASUS AH3650 Series
Device ID: PCI\VEN_1002&DEV_9596&SUBSYS_00281043&REV_00\4&38B71F77&0&0008
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ati2mtag.sys, 6.14.0010.6764 (Polish), 1/9/2008 18:40:39, 2846720 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\ati2erec.dll, 1.00.0000.0012 (English), 1/9/2008 15:17:54, 49152 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati2dvag.dll, 6.14.0010.6764 (English), 1/9/2008 16:06:19, 272384 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati2cqag.dll, 6.14.0010.0361 (English), 1/9/2008 15:12:35, 499712 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\Ati2mdxx.exe, 6.14.0010.2495 (English), 1/9/2008 15:57:48, 26112 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati3duag.dll, 6.14.0010.0555 (English), 1/9/2008 15:46:42, 3121888 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ativvaxx.dll, 6.14.0010.0178 (English), 1/9/2008 15:35:34, 1664384 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atiicdxx.dat, 1/7/2008 03:43:26, 165782 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ativvaxx.dat, 1/9/2008 15:35:14, 3107788 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ativva5x.dat, 1/9/2008 15:35:14, 3107788 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ativva6x.dat, 1/9/2008 15:35:14, 887724 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\amdpcom32.dll, 6.14.0010.0001 (English), 1/9/2008 15:24:13, 46080 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ATIDDC.DLL, 6.14.0010.0008 (English), 1/9/2008 15:55:07, 53248 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atitvo32.dll, 6.14.0010.4200 (English), 1/9/2008 15:18:38, 17408 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ativcoxx.dll, 6.13.0010.0005 (English), 11/9/2001 05:01:04, 24064 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati2evxx.exe, 6.14.0010.4188 (English), 1/9/2008 15:56:03, 512000 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati2evxx.dll, 6.14.0010.4176 (English), 1/9/2008 15:57:28, 122880 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atipdlxx.dll, 6.14.0010.2527 (English), 1/9/2008 15:58:08, 147456 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\Oemdspif.dll, 6.15.0002.0001 (English), 1/9/2008 15:57:56, 122880 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ati2edxx.dll, 6.14.0010.2513 (English), 1/9/2008 15:57:40, 43520 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atikvmag.dll, 6.14.0010.0070 (Polish), 1/9/2008 15:20:35, 385024 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atifglpf.xml, 8/31/2007 03:20:49, 7167 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ATIDEMGX.dll, 2.00.2930.39824 (Polish), 1/9/2008 16:07:30, 368640 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atiok3x2.dll, 6.14.0010.7276 (Polish), 1/9/2008 15:15:41, 159744 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atioglx2.dll, 6.14.0010.7276 (English), 1/9/2008 15:54:02, 9826304 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\atiiiexx.dll, 6.14.0010.4005 (English), 1/9/2008 15:58:51, 307200 bytes
Driver: C:\WINDOWS\atiogl.xml, 11/19/2007 21:23:41, 11874 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ATIODCLI.exe, 8/21/2007 09:36:12, 40960 bytes
Driver: C:\WINDOWS\System32\ATIODE.exe, 8/21/2007 11:51:16, 81920 bytes

------------------
DirectX Components
------------------
ddraw.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 04:27:28 292864 bytes
ddrawex.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 24064 bytes
dxapi.sys: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 10496 bytes
d3d8.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 1201152 bytes
d3d8thk.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 8192 bytes
d3d9.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 1703936 bytes
d3dim.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 436224 bytes
d3dim700.dll: 5.03.0001.0902 English Final Retail 5/30/2003 10:00:02 797184 bytes
d3dramp.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 590336 bytes
d3drm.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 350208 bytes
d3dxof.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 47616 bytes
d3dpmesh.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 34816 bytes
dplay.dll: 5.00.2134.0001 Polish Final Retail 10/26/2001 19:29:28 33040 bytes
dplayx.dll: 5.03.0001.0904 English Final Retail 7/9/2004 05:27:28 230400 bytes
dpmodemx.dll: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 77824 bytes
dpwsock.dll: 5.00.2134.0001 English Final Retail 10/26/2001 19:29:28 42768 bytes
dpwsockx.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 79360 bytes
dplaysvr.exe: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 28160 bytes
dpnsvr.exe: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 16896 bytes
dpnet.dll: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 723968 bytes
dpnlobby.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 3072 bytes
dpnaddr.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 3072 bytes
dpvoice.dll: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 381952 bytes
dpvsetup.exe: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 80896 bytes
dpvvox.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 112128 bytes
dpvacm.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 19968 bytes
dpnhpast.dll: 5.03.0000.0901 English Final Retail 3/24/2003 10:00:02 32768 bytes
dpnhupnp.dll: 5.03.0000.0901 English Final Retail 3/24/2003 09:00:02 68096 bytes
dpserial.dll: 5.00.2134.0001 Polish Final Retail 10/26/2001 19:29:28 54032 bytes
dinput.dll: 5.01.2600.1106 Polish Final Retail 9/20/2002 18:03:40 156160 bytes
dinput8.dll: 5.01.2600.1106 Polish Final Retail 9/20/2002 18:03:40 173056 bytes
dimap.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 8/23/2001 06:00:00 44032 bytes
diactfrm.dll: 5.01.2600.0000 Polish Final Retail 8/23/2001 06:00:00 467968 bytes
joy.cpl: 5.01.2600.1106 Polish Final Retail 9/20/2002 18:05:54 66048 bytes
gcdef.dll: 5.01.2600.0000 Polish Final Retail 8/23/2001 06:00:00 223232 bytes
pid.dll: 5.01.2600.1106 English Final Retail 9/20/2002 18:04:38 31744 bytes
gameenum.sys: 5.01.2600.1106 English Final Retail 8/29/2002 02:32:44 9856 bytes
dsound.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 04:27:28 381952 bytes
dsound3d.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 1294336 bytes
dswave.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 18432 bytes
dsdmo.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 186880 bytes
dsdmoprp.dll: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 491520 bytes
dmusic.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 122880 bytes
dmband.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 27136 bytes
dmcompos.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 58368 bytes
dmime.dll: 5.03.0001.0904 English Final Retail 7/9/2004 05:27:28 181248 bytes
dmloader.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 33280 bytes
dmstyle.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 98816 bytes
dmsynth.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 100864 bytes
dmscript.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 76800 bytes
system.dll: 1.01.4322.0573 English Final Retail 6/15/2005 11:27:16 1216512 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3D.dll: 9.05.0132.0000 English Final Retail 7/5/2008 19:46:56 473600 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3D.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 274432 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 5.04.0000.3900 English Final Retail 7/5/2008 13:28:16 2676224 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.04.0091.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:20 2846720 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.05.0132.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:21 563712 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.06.0168.0000 English Final Retail 7/5/2008 19:46:57 567296 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.07.0239.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:22 576000 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.08.0299.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:23 577024 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.09.0376.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:23 577536 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.10.0455.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:24 577536 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.11.0519.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:24 578560 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.12.0589.0000 English Final Retail 7/5/2008 13:28:27 578560 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 1701376 bytes
Microsoft.DirectX.DirectDraw.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:57 145920 bytes
Microsoft.DirectX.DirectDraw.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 133120 bytes
Microsoft.DirectX.DirectInput.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:57 159232 bytes
Microsoft.DirectX.DirectInput.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 141824 bytes
Microsoft.DirectX.DirectPlay.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:58 364544 bytes
Microsoft.DirectX.DirectPlay.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 237056 bytes
Microsoft.DirectX.DirectSound.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:58 178176 bytes
Microsoft.DirectX.DirectSound.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 138752 bytes
Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:55 53248 bytes
Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 43520 bytes
Microsoft.DirectX.Diagnostics.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:56 12800 bytes
Microsoft.DirectX.Diagnostics.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 13824 bytes
Microsoft.DirectX.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 7/5/2008 19:46:55 223232 bytes
Microsoft.DirectX.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 9/2/2005 10:32:32 202752 bytes
dx7vb.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 602624 bytes
dx8vb.dll: 5.03.0001.0902 English Final Retail 5/30/2003 10:00:02 1189888 bytes
dxdiagn.dll: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 1769472 bytes
mfc40.dll: 4.01.0000.6140 English Final Retail 10/26/2001 19:29:34 924432 bytes
mfc42.dll: 6.00.8665.0000 English Beta Retail 10/26/2001 19:29:34 995383 bytes
wsock32.dll: 5.01.2600.0000 Polish Final Retail 10/26/2001 19:29:46 23040 bytes
amstream.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 64512 bytes
devenum.dll: 6.05.0001.0902 Polish Final Retail 5/30/2003 09:00:02 132608 bytes
dxmasf.dll: 6.04.0009.1125 Polish Final Retail 9/20/2002 18:03:42 499229 bytes
mciqtz.drv: 4.00.0096.0729 English Final Retail 8/17/1998 11:21:54 11776 bytes
mciqtz32.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 34304 bytes
mpg2splt.ax: 6.05.0001.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 136192 bytes
msdmo.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 12/12/2002 00:14:32 13312 bytes
encapi.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 18944 bytes
qasf.dll: 10.00.0000.3802 English Final Retail 1/28/2005 13:44:28 221184 bytes
qcap.dll: 6.05.0001.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 257024 bytes
qdv.dll: 6.05.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 316928 bytes
qdvd.dll: 6.05.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 470528 bytes
qedit.dll: 6.05.0001.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 1798144 bytes
qedwipes.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 12/12/2002 01:14:32 733184 bytes
quartz.dll: 6.05.0001.0902 Polish Final Retail 5/30/2003 09:00:02 1962496 bytes
quartz.vxd: Final Retail 8/17/1998 11:21:56 5672 bytes
strmdll.dll: 4.01.0000.3928 Polish Final Retail 9/20/2002 18:04:54 251904 bytes
vidx16.dll: 0.00.0000.0000 English Final Retail 8/17/1998 11:21:56 10240 bytes
iac25_32.ax: 2.00.0005.0053 English Final Retail 10/26/2001 19:30:06 199680 bytes
ir41_32.ax: 4.51.0016.0003 English Final Retail 10/26/2001 19:30:06 848384 bytes
ir41_qc.dll: 4.30.0062.0002 English Final Retail 10/26/2001 19:28:12 120320 bytes
ir41_qcx.dll: 4.30.0064.0001 English Final Retail 10/26/2001 19:27:04 338432 bytes
ir50_32.dll: 5.2562.0015.0055 English Final Retail 10/26/2001 19:29:32 755200 bytes
ir50_qc.dll: 5.00.0063.0048 English Final Retail 10/26/2001 19:28:12 200192 bytes
ir50_qcx.dll: 5.00.0064.0048 English Final Retail 10/26/2001 19:27:04 183808 bytes
ivfsrc.ax: 5.10.0002.0051 English Final Retail 10/26/2001 19:30:06 154624 bytes
mswebdvd.dll: 6.05.0001.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 324096 bytes
ks.sys: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 130304 bytes
ksproxy.ax: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 117248 bytes
ksuser.dll: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 4096 bytes
stream.sys: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/9/2004 05:27:28 48512 bytes
mspclock.sys: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 5248 bytes
mspqm.sys: 5.01.2600.0000 Polish Final Retail 8/23/2001 06:00:00 4608 bytes
mskssrv.sys: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 7424 bytes
swenum.sys: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 4096 bytes
mstee.sys: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 12/12/2002 01:14:32 5504 bytes
bdaplgin.ax: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 7/9/2004 05:26:38 16896 bytes
bdasup.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 11392 bytes
msdvbnp.ax: 6.05.0001.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 52224 bytes
psisdecd.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 354816 bytes
psisrndr.ax: 6.05.0001.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 30208 bytes
ipsink.ax: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 7/9/2004 05:26:38 14848 bytes
mpeg2data.ax: 6.05.0001.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 57856 bytes
ndisip.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 10112 bytes
mpe.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 15104 bytes
streamip.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 14976 bytes
msvidctl.dll: 6.05.0001.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 1230336 bytes
slip.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 10880 bytes
nabtsfec.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 83968 bytes
ccdecode.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 16384 bytes
vbisurf.ax: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 27648 bytes
msyuv.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 16896 bytes
kstvtune.ax: 5.03.0001.0904 Polish Final Retail 7/19/2004 17:19:30 285696 bytes
ksxbar.ax: 5.03.0001.0902 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 39424 bytes
kswdmcap.ax: 5.03.0000.0900 Polish Final Retail 7/9/2004 05:26:40 226304 bytes
wstcodec.sys: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 18688 bytes
wstdecod.dll: 5.03.0000.0900 English Final Retail 7/9/2004 05:26:40 47104 bytes
msdv.sys: 5.01.2600.0000 English Final Retail 7/9/2004 05:26:38 52096 bytes

------------------
DirectShow Filters
------------------

DirectShow Filters:
WMAudio Decoder DMO,0x00800800,1,1,,
WMAPro over S/PDIF DMO,0x00600800,1,1,,
WMSpeech Decoder DMO,0x00600800,1,1,,
Canon G.726 DMO Decoder,0x00000000,1,1,,
WMVideo Advanced Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
WMVideo 9 Decoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMV Screen decoder DMO,0x00800001,1,1,,
WMVideo Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg43 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg4 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
DivX Decoder Filter,0x00800000,1,1,divxdec.ax,5.02.0001.1335
InterVideo Video Decoder,0x00700000,2,4,ivivideo.ax,4.00.0011.0391
ATI Media Center Video Encoder,0x00600000,1,1,atimcenc.dll,9.15.0000.20713
ffdshow Video Decoder,0xff800001,2,1,ffdshow.ax,1.00.0003.1352
Full Screen Renderer,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
ATI MPEG Audio Decoder,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ffdshow raw video filter,0x00200000,2,1,ffdshow.ax,1.00.0003.1352
InterVideo Audio Processor,0x00200000,1,1,IviAudioProcess.ax,
ffdshow Audio Decoder,0x3fffffff,1,1,ffdshow.ax,1.00.0003.1352
DV Muxer,0x00400000,0,0,qdv.dll,6.05.0001.0904
Color Space Converter,0x00400001,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
ATI EZShare Server,0x00200000,1,0,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
WM ASF Reader,0x00400000,0,0,qasf.dll,10.00.0000.3802
Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmpsrcwp.dll,10.00.0000.3802
AVI Splitter,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
VGA 16 Color Ditherer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Indeo® video 5.10 Compression Filter,0x00200000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
Windows Media Audio Decoder,0x00800001,1,1,msadds32.ax,8.00.0000.4487
AC3 Parser Filter,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.05.0001.0900
StreamBufferSink,0x00200000,0,0,sb e.dll,
MJPEG Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Indeo® video 5.10 Decompression Filter,0x00640000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
DivX for Blizzard Decoder Filter,0x00800000,1,1,blizzard.ax,5.00.0002.0000
Microsoft Screen Video Decompressor,0x00800000,1,1,msscds32.ax,8.00.0000.4487
MPEG-I Stream Splitter,0x00600000,1,2,quartz.dll,6.05.0001.0902
SAMI (CC) Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
ATI EZShare Client,0x00200000,0,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI Time Shift Splitter,0x00600000,1,2,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI Time Shift Reader,0x00600000,0,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI MPEG File Writer,0x00200000,1,0,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI MPEG Video Decoder,0x005fffff,1,2,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
MPEG Layer-3 Decoder,0x00810000,1,1,l3codecx.ax,1.05.0000.0050
MPV Decoder Filter,0x00500001,1,1,Mpeg2DecFilter.ax,1.00.0000.0003
MPEG-2 Splitter,0x005fffff,1,0,mpg2splt.ax,6.05.0001.0900
Internal LMRT Renderer,0x00800001,1,0,LMRTREND.dll,6.00.0004.0827
ACELP.net Sipro Lab Audio Decoder,0x00800001,1,1,acelpdec.ax,1.04.0000.0000
ATI VCR Video Converter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ZJSoft RealMedia Splitter,0x00200000,1,1,RealMediaSplitter.ax,1.00.0001.0000
ZJSoft RealMedia Source,0x00200000,0,0,RealMediaSplitter.ax,1.00.0001.0000
ZJSoft RealVideo Decoder,0x00200000,1,1,RealMediaSplitter.ax,1.00.0001.0000
ZJSoft RealAudio Decoder,0x00200000,1,1,RealMediaSplitter.ax,1.00.0001.0000
FLV Splitter,0x00600000,1,1,FLVSplitter.ax,1.00.0000.0001
Internal Script Command Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
MPEG Audio Decoder,0x03680001,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
WavPack Audio Decoder,0x00600000,1,1,WavPackDSDecoder.ax,1.01.0000.0482
File Source (Netshow URL),0x00400000,0,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ATI Video Format Converter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
TrueMotion 2.0 Decompressor,0x00600001,1,1,tm20dec.ax,1.00.0000.0001
DV Splitter,0x00600000,1,2,qdv.dll,6.05.0001.0904
Windows Media Video Decoder,0x00800000,1,1,wmvds32.ax,8.00.0000.4487
Canon Actual Data Length Setter,0x00200000,1,1,CanonActualDataLengthSetter.ax,
Video Mixing Renderer 9,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
Windows Media Video Decoder,0x00800000,1,1,wmv8ds32.ax,8.00.0000.4000
Haali Media Splitter,0x00800001,0,1,splitter.ax,1.07.0189.0011
Haali Media Splitter (AR),0x00400000,1,1,splitter.ax,1.07.0189.0011
Canon Resizer,0x00200000,1,1,CanonResizer.ax,
ATI Media Center Audio Encoder,0x00600000,1,1,atimcenc.dll,9.15.0000.20713
ATI CC Multiplexer,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
Windows Media Multiplexer,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASX file Parser,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASX v.2 file Parser,0x00600000,1,0,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
NSC file Parser,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ATI MPEG Audio Encoder,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI VCR Stream Sink,0x00200000,0,0,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ACM Wrapper,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Windows Media source filter,0x00600000,0,2,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
Video Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
MPEG-2 Video Stream Analyzer,0x00200000,0,0,sbe.dll,
ATI Media Center Multiplexer,0x00400000,2,1,atimcenc.dll,9.15.0000.20713
Line 21 Decoder,0x00600000,1,1,qdvd.dll,6.05.0001.0904
Video Port Manager,0x00600000,2,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
WST Decoder,0x00600000,1,1,wstdecod.dll,5.03.0000.0900
Video Renderer,0x00400000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
ATI MPEG Video Encoder,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
Haali Video Renderer,0x00200000,1,0,dxr.dll,
DivX Decoder Filter,0xff800000,1,1,divxdec.ax,5.02.0001.1335
ATI MPEG Multiplexer,0x00200000,2,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
ATI Audio Delay Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
WM ASF Writer,0x00400000,0,0,qasf.dll,10.00.0000.3802
InterVideo Audio Decoder,0x00700000,1,1,iviaudio.ax,4.00.0011.0391
VBI Surface Allocator,0x00600000,1,1,vbisurf.ax,5.03.0000.0900
Microsoft MPEG-4 Video Decompressor,0x00800000,1,1,mpg4ds32.ax,8.00.0000.4487
File writer,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.05.0001.0900
ATI Video Scaler Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
Haali Simple Media Splitter,0x00200000,0,1,splitter.ax,1.07.0189.0011
Canon G.726 Decoder,0x00800000,1,1,CanonG726Decoder.ax,
DirectVobSub,0x00200000,2,1,VSFilter.dl l,1.00.0001.0003
DirectVobSub (auto-loading version),0x00800002,2,1,VSFilter.dll,1.00.0001.0003
DVD Navigator,0x00200000,0,2,qdvd.dll,6.05.0001.0904
Overlay Mixer2,0x00400000,1,1,qdvd.dll,6.05.0001.0904
Canon Motion-JPEG Decoder,0x00200001,1,1,CanonMJPEGDecoder.ax,
Haali Matroska Muxer,0x00200000,1,0,splitter.ax,1.07.0189.0011
Cutlist File Source,0x00200000,0,1,qcut.dll,6.00.0002.0902
AVI Draw,0x00600064,9,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
.RAM file Parser,0x00600000,1,0,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ATI CC Splitter Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
InterVideo Navigator,0x00190000,0,3,ivinav.ax,4.00.0011.0391
Canon Text Source Filter,0x00200000,0,1,CanonTextSourceFilter.ax,
G.711 Codec,0x00200000,1,1,g711codc.ax,5.01.2600.0000
MPEG-2 Demultiplexer,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.05.0001.0900
DV Video Decoder,0x00800000,1,1,qdv.dll,6.05.0001.0904
Indeo® audio software,0x00500000,1,1,iac25_32.ax,2.00.0005.0053
Windows Media Update Filter,0x00400000,1,0,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ffdshow Audio Processor,0x00200000,1,1,ffdshow.ax,1.00.0003.1352
ASF DIB Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF ACM Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF ICM Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF URL Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF JPEG Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF DJPEG Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ASF embedded stuff Handler,0x00600000,1,1,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
ATI Noise Reduction Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
WIA Stream Snapshot Filter,0x00200000,1,1,wiasf.ax,1.00.0000.0000
URL StreamRenderer,0x00600000,1,0,LMRTREND.dll,6.00.0004.0827
SampleGrabber,0x00200000, 1,1,qedit.dll,6.05.0001.0900
Null Renderer,0x00200000,1,0,qedit.dll,6.05.0001.0900
MPEG-2 Sections and Tables,0x005fffff,1,0,mpeg2data.ax,6.05.0001.0900
IVF source filter,0x00600000,0,1,ivfsrc.ax,5.10.0002.0051
FLV Source,0x00600000,0,0,FLVSplitter.ax,1.00.0000.0001
StreamBufferSource,0x00200000,0 ,0,sbe.dll,
ATI Audio Pitch Correction Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
Smart Tee,0x00200000,1,2,qcap.dll,6.05.0001.0900
Overlay Mixer,0x00200000,0,0,qdvd.dll,6.05.0001.0904
RealPlayer Audio Filter,0x00200000,1,1,rdsf3260.dll,6.00.0012.1208
AVI Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
AVI/WAV File Source,0x00400000,0,2,quartz.dll,6.05.0001.0902
QuickTime Movie Parser,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Wave Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
MIDI Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Multi-file Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Lyric Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
File stream renderer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
XML Playlist,0x00400000,1,0,dxmasf.dll,6.04.0009.1125
WavPack Audio Splitter,0x00600000,1,1,WavPackDSSplitter.ax,1.01.0000.0319
ATI Video Rotation Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
AVI Mux,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.05.0001.0900
Line 21 Decoder 2,0x00600002,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
File Source (Async.),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
File Source (URL),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Canon Motion-JPEG Encoder,0x00200000,1,1,CanonMJPEGEncoder.ax,
Haali Video Sink,0x00200000,1,0,splitter.ax,1.07.0189.0011
ATI VCR Stream Source,0x00600000,0,0,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
NVVPE,0x00600000,1,1,FILTER.AX,
Windows Media Pad VU Data Grabber,0x00600000,1,0,wmmfilt.dll,1.01.2427.0001
Infinite Pin Tee Filter,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00200000,1,0,psisrndr.ax,6.05.0001.0900
QT Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
ShotBoundaryDet,0x00200000,1, 1,wmmfilt.dll,1.01.2427.0001
ATI FM-On-Demand Filter,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
MPEG Video Decoder,0x40000001,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
psWav Dest,0x00200000,0,0,psWavDes.ax,
Indeo® video 4.4 Decompression Filter,0x00640000,1,1,ir41_32.ax,4.51.0016.0003
Indeo® video 4.4 Compression Filter,0x00200000,1,1,ir41_32.ax,4.51.0016.0003

WDM Streaming Data Transforms:
Microsoft Kernel Acoustic Echo Canceller,0x00000000,0,0,,
Syntezator tablicy d0x00200000,1,1,,5.03.0000.0900
Microsoft Kernel DLS Synthesizer,0x00200000,1,1,,5.03.0000.0900
Microsoft Kernel DRM Audio Descrambler,0x00200000,1,1,,5.03.0000.0900

Video Compressors:
WMVideo Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
MSScreen encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo9 Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo Advanced Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
MSScreen 9 encoder DMO,0x00600800,1,1,,
DV Video Encoder,0x00200000,0,0,qdv.dll,6.05.0001.0904
ffdshow video encoder,0x00100000,1,1,ffdshow.ax,1.00.0003.1352
Indeo® video 5.10 Compression Filter,0x00100000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
MJPEG Compressor,0x00200000,0,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
Cinepak Codec by Radius,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
DivX® 5.2.1 Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
ffdshow Video Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Intel 4:2:0 Video V2.50,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Intel Indeo(R) Video R3.2,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Intel Indeo® Video 4.5,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Indeo® video 5.10,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
UV,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.09 00
Microsoft H.261 Video Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Microsoft H.263 Video Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Microsoft RLE,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Microsoft Video 1,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900
Microsoft Windows Media Video 9,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.0001.0900

Audio Compressors:
WM Speech Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMAudio Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
ATI MPEG Audio Encoder,0x00200000,1,1,atidvcr.dll,9.15.0000.20713
IAC2,0x00200000,1,1,quartz.dll,6 .05.0001.0902
Lernout & Hauspie CELP 4.8kbit/s,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Lernout & Hauspie SBC 8kbit/s,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Lernout & Hauspie SBC 12kbit/s,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Lernout & Hauspie SBC 16kbit/s,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
IMA ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
PCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0 001.0902
Microsoft ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
ACELP.net,0x00200000,1,1,quartz.dll, 6.05.0001.0902
DSP Group TrueSpeech(TM),0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Windows Media Audio V1,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Windows Media Audio V2,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
GSM 6.10,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
Microsoft G.723.1,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
CCITT A-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
CCITT u-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902
MPEG Layer-3,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.0001.0902

Audio Capture Sources:
C-Media Wave Device,0x00200000,0,0,qcap.dll,6.05.0001.0900
SoundMAX Digital Audio,0x00200000,0,0,qcap.dll,6.05.0001.0900

Midi Renderers:
Default MidiOut Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
Microsoft GS Wavetable SW Synth,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
MPU-401,0x00200000,1,0,quartz.dll,6. 05.0001.0902

WDM Streaming Capture Devices:
,0x00000000,0,0,,
MPU-401,0x00200000,3,2,,5.03.0000.0900
C-Media Wave Device,0x00200000,3,3,,5.03.0000.0900
SoundMAX Digital Audio,0x00200000,3,2,,5.03.0000.0900

WDM Streaming Rendering Devices:
ATI HD Audio rear output,0x00200000,1,1,,5.03.0000.0900
MPU-401,0x00200000,3,2,,5.03.0000.0900
C-Med ia Wave Device,0x00200000,3,3,,5.03.0000.0900
SoundMAX Digital Audio,0x00200000,3,2,,5.03.0000.0900

BDA Network Providers:
Microsoft ATSC Network Provider,0x00200000,0,1,msdvbnp.ax,6.05.0001.0900
Microsoft DVBC Network Provider,0x00200000,0,1,msdvbnp.ax,6.05.0001.0900
Microsoft DVBS Network Provider,0x00200000,0,1,msdvbnp.ax,6.05.0001.0900
Microsoft DVBT Network Provider,0x00200000,0,1,msdvbnp.ax,6.05.0001.0900

BDA Transport Information Renderers:
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00600000,1,0,psisrndr.ax,6.05.0001.0900
MPEG-2 Sections and Tables,0x00600000,1,0,mpeg2data.ax,6.05.0001.0900

WDM Streaming Mixer Devices:
Microsoft Kernel Wave Audio Mixer,0x00000000,0,0,,

BDA CP/CA Filters:
Decrypt/Tag,0x00200000,0,0,encdec.dll,
Encrypt/Tag,0x00200000,0,0,encdec. dll,
XDS Codec,0x00200000,0,0,encdec.dll,

Audio Renderers:
C-Media Wave Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
ATI HD Audio rear output,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
Default DirectSound Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
Default WaveOut Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
DirectSound: ATI HD Audio rear output,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
DirectSound: C-Media Wave Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
DirectSound: SoundMAX Digital Audio,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902
SoundMAX Digital Audio,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.0001.0902

WDM Streaming System Devices:
ATI HD Audio rear output,0x00200000,3,2,,5.03.0000.0900
MPU-401,0x00200000,9,2,,5.03.0000.0900
C-Med ia Wave Device,0x00200000,16,2,,5.03.0000.0900
SoundMAX Digital Audio,0x00200000,16,2,,5.03.0000.0900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować