• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kajetan_Chrumps

Mass Effect - problemy i błędy

Pytanie

Witam.

1. Pomimo wyłączenia napisów (polski dubbing) napisy sporadycznie pojawiają się w różnych miejscach....
2. Wybrałem panią Sheppard. Na ekranie przydziału umiejętności pani Sheppard przenika się z panem Sheppardem!
3. Przy niektórych dialogach "przycięte" są początki wypowiedzi.

Proponuję aby w tym wątku umieszczać wszelkiego rodzaju problemy z tą grą. Będzie wszystko w jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1016 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.07.2008 o 12:51, Serlith napisał:

Oprócz wszelkich pytań o łatę do ME i pomoc przy sypaniu się gry i -czasem- systemu,
spytam- jak włączyć w tym cholerstwie AA? Bo te ząbkowane krawędzie potrafią doprowadzić
do szewskiej pasji...

Niestety rzekomo nie jest to możliwe. Tak jest zbudowany silnik Unreal Engine 3.0. Jeżeli ustawienie na sztywno w sterowniku nic nie pomaga, to jedynym sposobem likwidacji ząbków jest przeładowanie rozdzielczości (granie na rozdzielczości 4 razy wyższej). Na przykład zamiast 1024x768 -> 2048x1536. Chodzi o pomnożenie rozdzielczości pionowej i poziomej przez dwa i wymuszenie w grze takiej rozdzielczości. Wszystkie CRT oraz część LCD powinny sobie poradzić. Niestety, co oczywiste wybitnie spada liczba FPS bo grafika dostaje w tyłek (zresztą FSAAx2 robi dokładnie to samo - dwukrotnie podwyższa rozdzielczość, a potem ją redukuje z interpolacją przed wysłaniem na ekran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejność postępowania w razie problemów z grą Mass Effect:
1. Sprawdzenie minimalnych wymagań sprzętowych gry.
2. Zalecenia w dziale POMOC tego serwisu (aktualizacja systemu, instalacja nowych sterowników, wyłączenie antywirusa na czas instalacji, ewentualne dodanie wyjątku dla skanowania plików gry, defragmentacja dysku z plikami gry oraz zapisów)
3. Usunięcie lub wyłączenie niepotrzebnych programów działających w tle (najczęściej oznacza to programy znajdujące się w zasobniku systemowym (obok zegarka). W tym niezbędne wyłączenie dysków wirtualnych na czas działania gry.
4. Usunięcie wszelkich robaków i wirusów komputerowych. Ich obecność wybitnie przeszkadza zarówno w stabilności gry jak i na pewno powoduje koszmarne zacięcia. Szczególnie dotyczy to robaków typu flashdrive (karty, pendrive), które przenoszą się na wszystkie dyski za pomocą mechanizmu autostartu windows (autorun.inf).
5. Usunięcie nadmiernej liczby kodeków i filtrów, które mogą niestabilność gry podczas wczytywania (wtedy jest odtwarzany krótki film). Dotyczy to takich pakietów jak Nero, K-lite, ACE Mega, Gordian Knot, Nimo itp. Jeżeli ich deinstalacja pomogła uzyskać stabilność można je ponownie zainstalować w trybie instalacji wybiórczej (bez instalowania podejrzanych kodeków/filtrów).
6. Kontakt z pomocą techniczną wydawcy gry.
7. Przedstawienie problemu na forum

Efekty zabezpieczeń gry wynikające z używania cracków (np. brak działającej mapy galaktyki, brak możliwości zapisu poza cytadelą itd.) są dla nas bezpośrednią przesłanką do usunięcia z forum - czyli bana.
To forum istnieje w celu pomocy uczciwym graczom, a nie złodziejom.

Dodatek oraz patch do wersji wydanych poza Polską - nie działają z wersją wydaną w Polsce..
Wydawcą wszelkich wersji przeznaczonych na wschodnią Europę jest CD Projekt (dotyczy na pewno polskiej, czeskiej i węgierskiej). I to ta firma jest wyłącznie odpowiedzialna za poprawną i terminową produkcję patchów do gry (źródło: Bioware).

Wersje, które są na stronie Bioware - jeżeli wypisują, że nie obsługują polskiej wersji, to naprawdę nie obsługują. Nie ma najmniejszego sensu ich instalować.

Rozwiązanie notorycznie występujących problemów
=================================
1. Dla wszystkich którzy po zainstalowaniu patcha mają problemy z grafiką (czarne pola zamiast lawy) na Theyrum:
Aby rozwiązać ten problem należy w launcherze wybrać opcję "Configure" a następnie "Repair" i kliknąć na przycisk "Delete Local Shader Cache Files" - to powinno rozwiązać problem i przywrócić brakujące tekstury.

Jeżeli mimo powyższego działania czarne dziury tekstur po lawie nie zniknęły, to trzeba w pliku BaseEngine.INI (folder gry) lub BioEngine.ini (folder tymczasowych ustawień w Moich dokumentach) ustawić taką wartość:
[SystemSettings]
...
OnlyStreamInTextures=TRUE
...
A następnie ponownie usunąć cache shaderów.

Przy czym po zmianie tego pierwszego pliku zmiany będą zawsze trwałe (również dla wszystkich kont systemu) i zaskoczą dopiero po zmianie konfiguracji grafiki (wtedy przepisywany jest BaseEngine.ini do BioEngine.ini wraz ze zmianami ustawień). Zmiana BioEngine.ini dotyczy zawsze tylko bieżącego użytkownika (konta).

Jeżeli i to nie dało efektu należy zapisać stan gry na Therum widząc braki tekstur, a następnie powtórzyć powyższe działanie, ponownie uruchomić grę i wznowić grę (wczytać Therum).

2. Czasem po zmianie rozdzielczości nie można myszą wybrać żadnego przycisku. Najczęściej zdarza się to przy rozdzielczościach innych niż rozdzielczość matrycy LCD lub na monitorach CRT. Wtedy należy przesunąć kursor myszy w dół poniżej wybranego elementu, aż zostanie on podświetlony i wtedy można uaktywnić go przyciskiem myszy. W przypadku kontrolek położonych w pobliżu dolnej krawędzi może się to nie udać ponieważ wyliczone położenie kursora wypadnie poza ekranem. Rozwiązaniem jest wybranie innej rozdzielczości lub maksymalnej rozdzielczości panelu LCD.

3. Na słabszych procesorach jedno rdzeniowych w trakcie wczytywania poziomu (mapy) konkurują ze sobą procesy ładowania oraz animacji filmu ładowania, które mają ten sam priorytet (w ME 2 zostało to poprawione). W efekcie regularnie powoduje to coraz częstsze przerywanie dźwięku aż do całkowitego zakleszczenia gry. Nie można tego całkowicie wyeliminować, ale można zminimalizować negatywne skutki przez:
A. Wymuszenie wczytywania poziomu w tle eliminując w ten sposób proces odtwarzania filmu z przekaźnikiem (wtedy nie dostanie on zasobów systemu)
B. Siłowe przepchnięcie ładowania gry
Rozwiązanie:
1. Należy przekonfigurować grę tak aby przełączyć ustawienie obsługi dźwięku w tryb software'owy i ustawienie kursora gry w tryb software'owy.
2. Przed uruchomieniem gry należy podwyższyć priorytet wątku explorer.exe na "above normal" lub "high" (powyżej normalnego lub wysoki).
3. Tuż po rozpoczęciu wczytywania poziomu gry należy wcisnąć raz klawisz ESC, aby wymusić tuż po ładowaniu wejście do menu gry.
4. Jeżeli gra zacznie przerywać dźwięk, należy:

A. szybko *raz* nacisnąć Alt+Tab (lepsze efekty daje często klawisz "Windows"), aby zacząć przełączać się na pulpit Windows (czego nie będzie widać na ekranie). Kiedy już się on pojawi (kilkanaście sekund), należy odczekać jeszcze chwilę podczas którego nowa mapa wczyta się już bezproblemowo w tle. Pozostanie już tylko przełączyć się z powrotem do gry - należy wcisnąć myszą wybrać zminimalizowaną ikonę Mass Effect i poczekać kilka do kilkunastu sekund, aż gra z powrotem odzyska dostęp do zasobów graficznych od systemu. W tym czasie niestety ekran jest zamrożony i na ekranie nadal będzie widać pulpit Windows i nie będzie widać nawet ruchu kursora. Należy być cierpliwym - gra na pewno przełączy się na swój ekran, którym będzie menu zatrzymanej gry.

B. Nieregularnie wciskać klawisze Alt+F4. Kombinacja ta nie zamknie nigdy gry ME1, ale pozwala na krótkie momenty przekazywać sterowanie do systemu operacyjnego, co pozwala buforowi dźwiękowemu opróżnić się. Kiedy nie będzie już słychać w ogóle żadnego dźwięku należy nacisnąć klawisz "Windows" (lub Alt+F4). W efekcie gra najczęściej zamiast przełączyć się ruszy dalej i wejdzie do ekranu menu.

Ponowne wciśnięcie ESC pozwoli wyjść z menu i kontynuować grę po wczytaniu.

Optymalizacja dodatkowa:
Na komputerach z co najmniej 2 GB RAM pod XP lub 3 GB pod Vista 32-bit można zupełnie wyłączyć pliki wymiany (na wszystkich dyskach). Jest w nich symulowana brakująca część pamięci wirtualnej, ale dla komputerów z wystarczającą ilością pamięci fizycznej pliki te są całkowicie zbędne i mogą powodować niewielkie spowolnienia z powodu wielokrotnie wolniejszej obsługi pamięci na dysku.
Dotyczy to całości optymalizacji sytemu Windows - nie jest to związane z grą.
(Wymóg posiadania min. 2 MB pliku wymiany wymuszany jest przez ustawienie w panelu systemowym zezwalające na "zapisywanie informacji o debugowaniu" w postaci przynajmniej "zrzutu pamięci jądra" lub "małego zrzutu pamięci". Przełączenie tej opcji na "brak" wyeliminuje jakąkolwiek potrzebę systemu operacyjnego na posiadanie pliku wymiany.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam czasu i nerwów na przeczytanie wszystkich postów w tym temacie tak więc od razu napisze na czym polega mój problem.
Po kupieniu gry wystąpił błąd przy instalacji wersji z polskim dubbingiem,napisałem więc do pomocy technicznej gdzie zasugerowano mi by zainstalować gre z dysku(to też zrobiłem).Niestety tak samo jak w przypadku instalacji z napędu instalacją z dysku w tym samym miejscu padała. Wysłałem płytki do wymiany. Dzisiaj rano przyszły dwie nowe płyty niestety nic się nie zmieniło występuje ten sam błąd w tym samym miejscu i instalacja polskiego dubbingu nie jest możliwa. Dla ścisłości sprawdzałem i wersja z napisami instaluje się bez problemów tak w przypadku nowych płytek jak i tamtych starych.Nie oszukujmy się ale kupując grę liczę na w pełni działający produkt. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2008 o 16:20, wadim84 napisał:

Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?


Stad wniosek, ze plytki sa na 100% sprawne. Sprawdz zalecenia w dziale POMOC tego serwisu (aktualizacja systemu, instalacja nowych sterowników, wyłączenie antywirusa na czas instalacji, ewentualne dodanie wyjątku dla skanowania plików gry). Najpewniej cos z twoim napedem DVD jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2008 o 19:21, Wojman napisał:

> Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

Stad wniosek, ze plytki sa na 100% sprawne. Sprawdz zalecenia w dziale POMOC tego serwisu
(aktualizacja systemu, instalacja nowych sterowników, wyłączenie antywirusa na czas instalacji,
ewentualne dodanie wyjątku dla skanowania plików gry). Najpewniej cos z twoim napedem
DVD jest nie tak.

Przeinstalowywałem system...nie działa. Pisałem do pomocy technicznej....nie działa.Instalowałem grę z dysku....nie działa. Płytki wyglądają i zapewne są sprawne.Co do napędu nie wiem nie miał do tej pory problemu z żadną grą ani też z pierwsza płyta MS ale być może problem leży w tym więc spróbuje na innym napędzie. jak to nie pomoże to nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2008 o 19:21, Wojman napisał:

> Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

Stad wniosek, ze plytki sa na 100% sprawne. Sprawdz zalecenia w dziale POMOC tego serwisu
(aktualizacja systemu, instalacja nowych sterowników, wyłączenie antywirusa na czas instalacji,
ewentualne dodanie wyjątku dla skanowania plików gry). Najpewniej cos z twoim napedem
DVD jest nie tak.


HeHeHe podoba mi sie to stanowcze podejscie "najpewniej cos z twoim napedem DVD jest nie tak" no usmialem sie do lez - wszystko inne dziala a ME nie, ale to oczywiste ze to wina napedu DVD , sadzac po ilosci stron tutaj i ilosci postujacych sklonny jestem uwiezyc ze my wszyscy majacy problem z TA jedna jedyna gra powinnismy zmienic kompy na nowe bo napewno z nimi cos nie tak za to ME jest Suuuperowe i dopracowane do najdrobniejszych szczegolow :D Naprawde Pr0 podejscie do problemu - ja znam odpowiedz musisz kupic nowy super wypasiony czytnik ale za nie mniej jak 1tys zl wtedy na bank bedzie Ci gra dzialala :) bo ten co masz na 100% jest do bani choc wszystko inne Ci dziala. A swoja droga ciekawe co by bylo jakbysmy wszyscy zwrocili sie z naszym problemem zamias do POMOCY TECHNICZNE to do Urzedu ochrony praw konsumenta ? moze oni szybciej znajda rozwiazanie tego problemu ?? Jak dla mnie mam juz ta gre gleboko w d... i chcialbym dostac moje UTOPIONE pieniadze spowrotem - gdzie sie mam po nie zglosic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz dosc mam twoich dogryzkow. Wyzlosliwiasz sie na innych, ale samemu nie podasz jakiegos rozwiazania problemu. Nie wierze, zeby byl problem z dwoma nowymi kompletami plyt pod rzad. Skoro plyty sa sprawne oznacza to, ze ze sprzetem uzytkownika jest cos nie tak. A jesli nie wierzysz, ze smieci na kompie moga wplynac na dzialanie gry przeczytaj tego posta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39482&pid=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2008 o 22:01, wadim84 napisał:

jak to nie pomoże to nie mam pomysłów.


Sprawdz czy gra sie instaluje na innym komputerze (u kolegi na przyklad) jesli tak oznacza to, ze plyty sa sprawne. Jesli pomimo to nadal na twoim komputerze nie bedzie sie chciala zainstalowac gra to wrzuc wszystkie pliki na swoj komputer i stamtad sprobuj ponownie zainstalowac gre. Zaktualizuj tez firmware swojego odtwarzacza DVD. Jesli i to nie pomoze bedziemy szukac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2008 o 23:16, Wojman napisał:

> jak to nie pomoże to nie mam pomysłów.

Sprawdz czy gra sie instaluje na innym komputerze (u kolegi na przyklad) jesli tak oznacza
to, ze plyty sa sprawne. Jesli pomimo to nadal na twoim komputerze nie bedzie sie chciala
zainstalowac gra to wrzuc wszystkie pliki na swoj komputer i stamtad sprobuj ponownie
zainstalowac gre. Zaktualizuj tez firmware swojego odtwarzacza DVD. Jesli i to nie pomoze
bedziemy szukac dalej.


Mam problem ze znalezieniem firmware do swojego modelu (LG GSA-H54L) byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://pl.lge.com/ z listy wybierz nagrywarki DVD a nastepnie kliknij na odtwarzacze DVD. Pojawia sie jakies nagrywarki. Kliknij wtedy po prawej stronie na "oprogramowanie" i dopiero wtedy w polu produkt wybierz DVD-ROM/nagrywarka, w polu system - twoj system operacyjny a w polu produkt wpisz GSA-H54L(raaany, ale w tym LG jest poplatane z pomieszanym. Tak nieprzyjemnego w obsludze systemu jeszcze nie widzialem. Jak w wyszukiwarce wpiszesz od razu nazwe swojego napedu to ci strona go nie znajdzie.) Na czas instalacji gry wylacz programy anytwirusowe oraz programy emulujace napedy. Choc swoja droga LG slyna z tego, ze jak sie zapra to potrafia nie dzialac. Mam stacjonarna nagrywarke DVD tej firmy (podlacza sie ja do TV) i ciagle mam z nia problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 00:13, Wojman napisał:

... Choc swoja droga LG slyna z tego,
ze jak sie zapra to potrafia nie dzialac. Mam stacjonarna nagrywarke DVD tej firmy (podlacza
sie ja do TV) i ciagle mam z nia problemy.


Sa kłamstwa, kłamstewka i statystyki. Ja korzystam (od pierwszego PC) tylko z napędów LG. I nigdy nie miałem z nimi problemów. Bawiłem się również w zmianę firmware''u ale bardziej z ciekawości. W ME gram w wersję angielsko-angielską. Jeśli chodzi o problem wadim84, to może problemem są tu jakieś składniki OS (lub ich brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Witam. Hmm teraz przyszedł czas i na mnie. Wiadomo, że kazdy kto kupil ME w sklepie (100+ PLN) i nie poszedł na łatwiznę ściągając gierkę + cracka z Internetu, liczył właśnie na to, że ma przed sobą wiele ciekawie spędzonych godzin przy grze która będzie działać bez problemów. Dlatego nie dziwią mnie niektóre wypowiedzi w tym topicu ludzi zirytowanych, tym, że na razie glownie zajmują się rozwiązywaniem problemów ze zwisami gry, pixelowymi rozbłyskami albo nawet z samą instalacją itd. Zastanawiam sie tylko co zrobi jakiś dzieciak, któremu rodzice kupili taka gierkę... może mu rodzice kupią nowy komputer... a może o to właśnie w tym wszystkim chodzi... nowy odtwarzacz DVD, nowa grafa, dodatkowy RAM...

Ale do rzeczy. U mnie gra ogólnie chodzi w porządku, o ile uda mi sie ja wczytać :-) Nie wiem czy ktoś mial juz problem z sejwami, bo nie chciało mi sie czytać wszystkiego, ale u mnie po porostu wczytywanie sejwów to loteria. Albo sie wczyta albo nie. Czasami sie wczytuje bez problemu a czasami 10 razy z rzędu trzeba restartować kompa bo wiesza sie i na nic nie reaguje. Może jest ktos mądrzejszy i mi pomoże, bo zrobilem juz wszystko co było zalecane na forum, poza kontaktem z wydawcą... ale ich mam w d...

Reasumując grać się odechciewa^^ Nastepnym razem "pojdę na latwiznę", a dopiero po sprawdzeniu gierki kupie oryginał. Trzeba się jakoś zabezpieczać. 100 PLN piechotą nie chodzi, a jak na razie to ja dalem się wyrolować, bo chcialem być w porządku. Poza tym gdybym tylko ja mial jakies kłopoty to jeszcze bym jakoś to zdzierżył ale ilość problemow z tą grą jest przytlaczająca...

PS. z tego co czytałem regulamin uzywanie słowa crack nie jest zabronione więc prosze nie usuwać posta i nie banować, ja chce sobie tylko pograc w spokoju i po to kupilem oryginał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie,
Gralem w ME normalnie, mialem format dysku, zainstalowalem ponownie gram..i.. widzę, ze sie chyba coś zmieniło..a mianowicie:
widzę że jest nieco, kanciasto i kiepska grafika,albo tak bylo ale nie zauwazylem
Gram na max detalach, moj komputer:
grafa: GeForce 8800GT
procek: AMD Athlon 64 x2 dual core 5200+
ram: 4gb
system operacyjny: Vista 64 bit
DXDiag:
------------------
System Information
------------------
Time of this report: 7/28/2008, 22:41:04
Machine name: MARCIN-PC
Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.071023-1545)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: GBT___
System Model: NVDAACPI
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (2 CPUs), ~2.6GHz
Memory: 4094MB RAM
Page File: 1422MB used, 6922MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 10
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 6.00.6000.16386 32bit Unicode

------------
DxDiag Notes
------------
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Sound Tab 2: No problems found.
Input Tab: No problems found.

--------------------
DirectX Debug Levels
--------------------
Direct3D: 0/4 (retail)
DirectDraw: 0/4 (retail)
DirectInput: 0/5 (retail)
DirectMusic: 0/5 (retail)
DirectPlay: 0/9 (retail)
DirectSound: 0/5 (retail)
DirectShow: 0/6 (retail)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce 8600 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 8600 GT
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0402&SUBSYS_34521458&REV_A1
Display Memory: 2028 MB
Dedicated Memory: 237 MB
Shared Memory: 1791 MB
Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Rodzajowy monitor PnP
Driver Name: nvd3dum,nvd3dumx.dll,nvwgf2um,nvwgf2umx.dll
Driver Version: 7.15.0011.6925 (English)
DDI Version: 9Ex
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 12/11/2007 18:06:00, 5263360 bytes
WHQL Logo''d: Yes
WHQL Date Stamp:
Device Identifier: {D7B71E3E-4742-11CF-E56C-591401C2CA35}
Vendor ID: 0x10DE
Device ID: 0x0402
SubSys ID: 0x34521458
Revision ID: 0x00A1
Revision ID: 0x00A1
Video Accel: ModeMPEG2_A ModeMPEG2_C ModeVC1_C ModeWMV9_C ModeVC1_B ModeWMV9_B ModeVC1_A ModeWMV9_A
Deinterlace Caps: {6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{B338D50D-A64A-4790-AC01-475B64252A78}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
DDraw Status: Enabled
D3D Status: Enabled
AGP Status: Enabled

-------------
Sound Devices
-------------
Description: Głośniki (Realtek High Definition Audio)
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes
Hardware ID: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0888&SUBSYS_1458E601&REV_1000
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: RTKVHD64.sys
Driver Version: 6.00.0001.5449 (English)
Driver Attributes: Final Retail
WHQL Logo''d: Yes
Date and Size: 7/18/2007 13:33:10, 1164192 bytes
Other Files:
Driver Provider: Realtek Semiconductor Corp.
HW Accel Level: Basic
Cap Flags: 0xF1F
Min/Max Sample Rate: 100, 200000
Static/Strm HW Mix Bufs: 1, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: No, No
I3DL2(tm) Listen/Src: No, No
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): No

Description: Realtek Digital Output (Realtek High Definition Audio)
Default Sound Playback: No
Default Voice Playback: No
Hardware ID: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0888&SUBSYS_1458E601&REV_1000
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: RTKVHD64.sys
Driver Version: 6.00.0001.5449 (English)
Driver Attributes: Final Retail
WHQL Logo''d: Yes
Date and Size: 7/18/2007 13:33:10, 1164192 bytes
Other Files:
Driver Provider: Realtek Semiconductor Corp.
HW Accel Level: Basic
Cap Flags: 0xF1F
Min/Max Sample Rate: 100, 200000
Static/Strm HW Mix Bufs: 1, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: No, No
I3DL2(tm) Listen/Src: No, No
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): No

---------------------
Sound Capture Devices
---------------------
Description: Realtek Digital Input (Realtek High Definition Audio)
Default Sound Capture: Yes
Default Voice Capture: Yes
Driver Name: RTKVHD64.sys
Driver Version: 6.00.0001.5449 (English)
Driver Attributes: Final Retail
Date and Size: 7/18/2007 13:33:10, 1164192 bytes
Cap Flags: 0x1
Format Flags: 0xFFFFF

-------------------
DirectInput Devices
-------------------
Device Name: Mysz
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Device Name: Klawiatura
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Poll w/ Interrupt: No

-----------
USB Devices
-----------
+ Główny koncentrator USB
| Vendor/Product ID: 0x10DE, 0x036C
| Matching Device ID: usb\root_hub
| Service: usbhub
|
+-+ Urządzenie USB interfejsu HID
| | Vendor/Product ID: 0x09DA, 0x000A
| | Location: Port_#0007.Hub_#0001
| | Matching Device ID: usb\class_03&subclass_01
| | Service: HidUsb
| |
| +-+ Mysz zgodna z HID
| | | Vendor/Product ID: 0x09DA, 0x000A
| | | Matching Device ID: hid_device_system_mouse
| | | Service: mouhid

----------------
Gameport Devices
----------------

------------
PS/2 Devices
------------
+ Standardowa klawiatura PS/2
| Matching Device ID: *pnp0303
| Service: i8042prt
|
+ Sterownik klawiatury serwera terminali
| Matching Device ID: root\rdp_kbd
| Upper Filters: kbdclass
| Service: TermDD
|
+ Sterownik myszy serwera terminali
| Matching Device ID: root\rdp_mou
| Upper Filters: mouclass
| Service: TermDD

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 40.6 GB
Total Space: 76.3 GB
File System: NTFS
Model: ST316082 7AS SCSI Disk Device

Drive: D:
Free Space: 40.4 GB
Total Space: 76.3 GB
File System: NTFS
Model: ST316082 7AS SCSI Disk Device

Drive: E:
Model: TSSTcorp CD/DVDW SH-S182M ATA Device
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 6.00.6000.16386 (Polish), , 0 bytes

Drive: F:
Model: LITE-ON DVDRW SOHW-1633S ATA Device
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 6.00.6000.16386 (Polish), , 0 bytes

--------------
System Devices
--------------
Name: WinFast TV2000 XP Expert
Device ID: PCI\VEN_14F1&DEV_8800&SUBSYS_6611107D&REV_05\4&61D1BC4&0&4030
Driver: n/a

Name: NVIDIA GeForce 8600 GT
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0402&SUBSYS_34521458&REV_A1\4&3B84D1CA&0&0078
Driver: n/a

Name: NVIDIA nForce 590/570/550 Serial ATA Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_037F&SUBSYS_B0021458&REV_A3\3&2411E6FE&0&2A
Driver: n/a

Name: NVIDIA nForce 590/570/550 Serial ATA Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_037F&SUBSYS_B0021458&REV_A3\3&2411E6FE&0&29
Driver: n/a

Name: NVIDIA nForce 590/570/550 Serial ATA Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_037F&SUBSYS_B0021458&REV_A3\3&2411E6FE&0&28
Driver: n/a

Name: Mostek (bridge) standardu PCI do PCI-do-PCI
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0377&SUBSYS_000010DE&REV_A3\3&2411E6FE&0&78
Driver: n/a

Name: NVIDIA nForce Networking Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0373&SUBSYS_E0001458&REV_A3\3&2411E6FE&0&40
Driver: n/a

Name: Kontroler zgodny ze standardem High Definition Audio
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0371&SUBSYS_A0021458&REV_A2\3&2411E6FE&0&31
Driver: n/a

Name: Mostek (bridge) standardu PCI do PCI-do-PCI
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0370&SUBSYS_CB8410DE&REV_A2\3&2411E6FE&0&30
Driver: n/a

Name: Standardowy podwójny kontroler PCI IDE
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_036E&SUBSYS_50021458&REV_A1\3&2411E6FE&0&20
Driver: n/a

Name: Standardowy rozszerzony kontroler hosta PCI do USB
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_036D&SUBSYS_50041458&REV_A2\3&2411E6FE&0&11
Driver: n/a

Name: Standardowy kontroler OpenHCD hosta USB
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_036C&SUBSYS_50041458&REV_A1\3&2411E6FE&0&10
Driver: n/a

Name: Standardowy kontroler RAM PCI
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0369&SUBSYS_50011458&REV_A2\3&2411E6FE&0&00
Driver: n/a

Name: NVIDIA nForce System Management
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0368&SUBSYS_0C111458&REV_A3\3&2411E6FE&0&09
Driver: n/a

Name: Mostek (bridge) standardu PCI do ISA
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0360&SUBSYS_0C111458&REV_A3\3&2411E6FE&0&08
Driver: n/a

Name: Kontroler hosta Texas Instruments IEEE 1394 zgodny z OHCI
Device ID: PCI\VEN_104C&DEV_8024&SUBSYS_10001458&REV_00\4&61D1BC4&0&5030
Driver: n/a

Name: Różna konfiguracja AMD
Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1103&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C3
Driver: n/a

Name: Konfiguracja trybu śledzenia DRAM i HyperTransport(tm) AMD
Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1102&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C2
Driver: n/a

Name: Konfiguracja mapowania adresów AMD
Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1101&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C1
Driver: n/a

Name: Konfiguracja AMD HyperTransport(tm)
Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1100&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C0
Driver: n/a

------------------
DirectShow Filters
------------------

DirectShow Filters:
WMAudio Decoder DMO,0x00800800,1,1,,
WMAPro over S/PDIF DMO,0x00600800,1,1,,
WMSpeech Decoder DMO,0x00600800,1,1,,
MP3 Decoder DMO,0x00600800,1,1,,
Mpeg4s Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
WMV Screen decoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg43 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg4 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Full Screen Renderer,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
DV Muxer,0x00400000,0,0,,6.06.6000.16386
Color Space Converter,0x00400001,1,1,,6.06.6000.16681
WM ASF Reader,0x00400000,0,0,,11.00.6000.6324
Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmpsrcwp.dll,11.00.6000.6324
AVI Splitter,0x00600000,1,1,,6.06.6000.16681
VGA 16 Color Ditherer,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
Microsoft MPEG-2 Video Decoder,0x005fffff,2,4,msmpeg2vdec.dll,11.00.5840.6324
WinFast PSI Parser,0x00200000,0,0,WFPSI.ax,2.00.0002.0040
LeadTek Audio Decoder,0x00400000,1,1,WFDADC.ax,6.00.0000.3514
AC3 Parser Filter,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.6000.16386
StreamBufferSink,0x00200000,0,0,s be.dll,6.06.6000.16386
MJPEG Decompressor,0x00600000,1,1,,6.06.6000.16681
MPEG-I Stream Splitter,0x00600000,1,2,,6.06.6000.16681
SAMI (CC) Parser,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
Genesis VBI Sink,0x00800000,1,0,GdiVbi.ax,5.05.0000.0019
VBI Codec,0x00600000,1,4,VBICodec.ax,6.06.6000.16386
Leadtek Image Process Filter,0x00200000,1,1,WFVMSK.ax,1.00.0000.0004
MPEG-2 Splitter,0x005fffff,1,0,mpg2splt.ax,6.06.6000.16386
Leadtek Audio Decoder,0x00601000,1,1,WFADC.ax,3.05.0000.1501
Microsoft MPEG-2 Video Encoder,0x00200000,2,0,msmpeg2enc.dll,11.00.6000.6324
Internal Script Command Renderer,0x00800001,1,0,,6.06.6000.16681
MPEG Audio Decoder,0x03680001,1,1,,6.06.6000.16681
DV Splitter,0x00600000,1,2,,6.06.6000.16386
WinFast TeleText Decoder,0x00200000,1,0,TTXDecoder.dll,1.00.0000.0003
Video Mixing Renderer 9,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
LeadTek Demultiplexer,0x00200000,1,0,WFDDMUX.ax,1.00.0000.4801
LeadTek Audio Encoder,0x00200000,2,0,WFAENC.ax,2.00.0000.5101
Leadtek MPEG Muxer,0x00200000,2,1,WFDMUX.ax,5.00.0000.3602
Microsoft MPEG-2 Encoder,0x00200000,2,1,msmpeg2enc.dll,11.00.6000.6324
HP VTK MPEG-1 Encoder,0x00200000,3,3,hpqvtk01.dll,90.00.0146.0000
LeadTek DTV Video Decoder,0x00400000,2,3,WFDVSD.ax,6.00.0000.3431
ACM Wrapper,0x00600000,1,1,,6.06.6000.16681
Video Renderer,0x00800001,1,0,,6.06.6000.16681
MPEG-2 Video Stream Analyzer,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.6000.16386
Line 21 Decoder,0x00600000,1,1,,6.06.6000.16386
Video Port Manager,0x00600000,2,1,,6.06.6000.16681
Video Renderer,0x00400000,1,0,,6.06.6000.16681
HP VTK Rotate Filter,0x00200000,1,1,hpqvtk01.dll,90.00.0146.0000
WM ASF Writer,0x00400000,0,0,,11.00.6000.6324
VBI Surface Allocator,0x00600000,1,1,vbisurf.ax,6.00.6000.16386
File writer,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16386
WinFast Data Transform filter,0x00200000,0,0,WFDT.ax,5.13.0001.2003
DVD Navigator,0x00200000,0,3,,6.06.6000.16386
Overlay Mixer2,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Leadtek TS Writer,0x00200000,1,0,TSDMP.ax,2.00.0001.0056
AVI Draw,0x00600064,9,1,,6.06.6000.16681
Microsoft MPEG-2 Audio Encoder,0x00200000,2,0,msmpeg2enc.dll,11.00.6000.6324
WST Pager,0x00800000,1,1,WSTPager.ax,6.06.6000.16386
MPEG-2 Demultiplexer,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.6000.16386
DV Video Decoder,0x00800000,1,1,,6.06.6000.16386
HP VTK Frame Grabber Filter,0x00200000,1,1,hpqvtk01.dll,90.00.0146.0000
SampleGrabber,0x00200000,1,1,qed it.dll,6.06.6000.16386
Null Renderer,0x00200000,1,0,qedit.dll,6.06.6000.16386
WinFast Subtitle Decoder,0x00200000,1,0,DVBSbtle.ax,1.00.0000.0006
MPEG-2 Sections and Tables,0x005fffff,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.6000.16679
Microsoft AC3 Encoder,0x00200000,1,1,msac3enc.dll,11.00.6000.6324
StreamBufferSource,0x00200000,0 ,0,sbe.dll,6.06.6000.16386
Smart Tee,0x00200000,1,2,,6.06.6000.16386
Overlay Mixer,0x00200000,0,0,,6.06.6000.16386
AVI Decompressor,0x00600000,1,1,,6.06.6000.16681
AVI/WAV File Source,0x00400000,0,2,,6.06.6000.16681
Leadtek YUY2 DeInterlace,0x00200000,1,1,WFDIF.ax,3.00.0000.2207
Wave Parser,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
MIDI Parser,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
Multi-file Parser,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
File stream renderer,0x00400000,1,1,,6.06.6000.16681
HP VTK Resize Filter,0x00200000,1,1,hpqvtk01.dll,90.00.0146.0000
Microsoft MPEG-1/DD Audio Decoder,0x005fffff,1,1,msmpeg2adec.dll,11.00.5840.6324
AVI Mux,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16386
Line 21 Decoder 2,0x00600002,1,1,,6.06.6000.16681
File Source (Async.),0x00400000,0,1,,6.06.6000.16681
File Source (URL),0x00400000,0,1,,6.06.6000.16681
CyberLink MPEG Video Encoder(Leadtek),0x00200000,1,1,LeadtekVidEnc.ax,6.00.0001.3827
Infinite Pin Tee Filter,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Enhanced Video Renderer,0x00200000,1,0,evr.dll,5.00.0001.0001
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00200000,2,0,psisrndr.ax,6.06.6000.16679
MPEG Video Decoder,0x40000001,1,1,,6.06.6000.16681

WDM Streaming Tee/Splitter Devices:
Konwerter Tee/Sink-to-Sink,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386

WDM Streaming Data Transforms:
Microsoft Kernel DRM Audio Descrambler,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386

Video Compressors:
WMVideo8 Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo9 Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
MSScreen 9 encoder DMO,0x00600800,1,1,,
DV Video Encoder,0x00200000,0,0,,6.06.6000.16386
MJPEG Compressor,0x00200000,0,0,,6.06.6000.16681
Koder-dekoder Cinepak firmy Radius,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Koder-dekoder Intel IYUV,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Koder-dekoder Intel IYUV,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Microsoft RLE,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Microsoft Video 1,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386
Xfire Video Codec,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16386

Audio Compressors:
WM Speech Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMAudio Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
IMA ADPCM,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
PCM,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
Microsof t ADPCM,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
GSM 6.10,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
CCITT A-Law,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
CCITT u-Law,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681
MPEG Layer-3,0x00200000,1,1,,6.06.6000.16681

Audio Capture Sources:
Realtek Digital Input (Realtek ,0x00200000,0,0,,6.06.6000.16386

Midi Renderers:
Default MidiOut Device,0x00800000,1,0,,6.06.6000.16681
Microsoft GS Wavetable Synth,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681

WDM Streaming Capture Devices:
Realtek HD Digital input,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386
,0x00000000,0,0,,
,0x00000000,0,0,,
,0x0000 0000,0,0,,
,0x00000000,0,0,,
WinFast TV2000 XP Expert WDM Video Capture.,0x00200000,2,2,,6.00.6000.16386
SoC PC-Camera,0x00200000,0,2,,6.00.6000.16386

WDM Streaming Rendering Devices:
Realtek HD Audio output,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386
Realtek HDA SPDIF Out,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386

BDA Network Providers:
Microsoft ATSC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.6000.16679
Microsoft DVBC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.6000.16679
Microsoft DVBS Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.6000.16679
Microsoft DVBT Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.6000.16679
Microsoft Network Provider,0x00200000,0,1,MSNP.ax,6.06.6000.16679

Video Capture Sources:
WinFast TV2000 XP Expert WDM Video Capture.,0x00200000,2,2,,6.00.6000.16386
SoC PC-Camera,0x00200000,0,2,,6.00.6000.16386

Multi-Instance Capable VBI Codecs:
VBI Codec,0x00600000,1,4,VBICodec.ax,6.06.6000.16386

BDA Transport Information Renderers:
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00600000,2,0,psisrndr.ax,6.06.6000.16679
MPEG-2 Sections and Tables,0x00600000,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.6000.16679

WDM Streaming TV Tuners:
WinFast TV2000 XP Expert WDM TVTuner.,0x00200000,0,2,kstvtune.ax,6.00.6000.16386

WDM Streaming Crossbars:
WinFast TV2000 XP Expert WDM Crossbar.,0x00200000,5,2,ksxbar.ax,6.00.6000.16386

WDM Streaming TV Audio:
WinFast TV2000 XP Expert WDM TV Audio.,0x00200000,1,1,ksxbar.ax,6.00.6000.16386

BDA CP/CA Filters:
Decrypt/Tag,0x00600000,1,0,EncDec.dll,6.06.6000.16679
Encrypt/Tag,0x00200 000,0,0,EncDec.dll,6.06.6000.16679
XDS Codec,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.6000.16679

WDM Streaming Communication Transforms:
Konwerter Tee/Sink-to-Sink,0x00200000,1,1,,6.00.6000.16386

Audio Renderers:
Głośniki (Realtek High Definiti,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
Default DirectSound Device,0x00800000,1,0,,6.06.6000.16681
Default WaveOut Device,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
DirectSound: Głośniki (Realtek High Definition Audio),0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
DirectSound: Realtek Digital Output (Realtek High Definition Audio),0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681
Realtek Digital Output (Realtek,0x00200000,1,0,,6.06.6000.16681

Bardzo proszę o pomoc.

20080729143652

20080729143954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czesc jestem na forum pierwszy raz
mam taki problem w mass effect
instaluje sie normalnie wszystko pieknie chodzi ale po pierwszej misjii na eden prime czy jakos tak wywala mnie do windowsa stery najnowsze
probowalem wszystkiego i nie dziala
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 23:34, ktosiik napisał:

czesc jestem na forum pierwszy raz
mam taki problem w mass effect
instaluje sie normalnie wszystko pieknie chodzi ale po pierwszej misjii na eden prime
czy jakos tak wywala mnie do windowsa stery najnowsze
probowalem wszystkiego i nie dziala
pomocy

A gra oryginalna aby? Poza tym podaj jakiego masz kompa i wklej raport dxdiag. Bez tego to ci nikt nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../
Tak na moje oko, to wygląda normalnie. Ale może chodzi ci o to, że wygładzania krawędzi nie masz. Mass Effect go co prawda standardowo nie obsługuje, ale na kartach Nvidii włączasz tak:
Klikasz lewym przyciskiem myszy na znaczek Nvidii obok zegara -> ustawienia wydajności i jakości. Tam gdzieś masz wygładzanie krawędzi.
Może też chodzi ci o zbyt niską rozdzielczość - na takim sprzęcie pohulasz w 1280*1024, albo nawet w 1600*1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2008 o 00:00, ziptofaf napisał:

/.../
Tak na moje oko, to wygląda normalnie. Ale może chodzi ci o to, że wygładzania krawędzi
nie masz. Mass Effect go co prawda standardowo nie obsługuje, ale na kartach Nvidii włączasz
tak:
Klikasz lewym przyciskiem myszy na znaczek Nvidii obok zegara -> ustawienia wydajności
i jakości. Tam gdzieś masz wygładzanie krawędzi.
Może też chodzi ci o zbyt niską rozdzielczość - na takim sprzęcie pohulasz w 1280*1024,
albo nawet w 1600*1200.

Dziękuje, ale mi sie wydaje, że widac obraz jakby przez ,,mleko,, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2008 o 09:59, Xantor napisał:

czy jeżeli zainstalowałem bringing down the sky i teraz securom nie pozwala mi grać to
jedynym rozwiązaniem jest reinstalacja??


Niestety wyglada na to, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ME nie trzyma sejwów w Moje Dokumenty? Przjrzałbym sie temu dyskowi, zmniejszył na nim pamięć wirtualną, zdefragował, albo dla próby zmienił lokalizację folderu moje dokumenty na inny dysk logiczny albo i fizyczny. To bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować