Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram - Ultima Nova Unlimited

6 postów w tym temacie

gram.pl

Zanim rozwikłamy tajemnice Citadel Station i poznamy koleje losu Mistrza Garretta, czas na kilka mniej znanych produkcji Lokking Glass Studios. Dlatego tez dziś zapraszamy na wycieczkę do podziemi Britannii, walki z piratami w układzie Alpha Centauri oraz efektowny pokaz podniebnych akrobacji.

Przeczytaj cały tekst "Retrogram - Ultima Nova Unlimited" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam Alphę Centauri. Grałem najpierw w demo a póxniej udało mi sie dorwać pełną wersję. Faktycznie gra robiła wrażenie. Zwłaszcza możliwość dojścia do każdego miejsca, które mieliśmy w zasięgu wzroku. Trzeba pamiętać, że ówcześnie to co obserwowaliśmy na horyzoncie było tłem, do którego nie można było dotrzeć. Tutaj każda górka na horyzoncie było miejscem, gdzie można było wejść.

Swój krótki epizod miałem także z pierwszym Flight Unlimited, acz głównie pamiętam z niej rewelacyjną, jak na owe czasy, grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alpha Centauri... Coś mi ta nazwa mówi. A Looking Glass Studio tym bardziej... Ale kurcze w nic nie grałem. Mam nowe rzeczy do upolowania w moich oldskulowych łowach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima Underworld kopała zadek - do dzisiaj pamiętam całe fragmenty z II-ki (jedynkę tylko liznąłem)
Jeden z tytułów które do dzisiaj pokazują że odwalona grafika nie jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pominąłem ten komentarz? Nieważne. Hmmm niestety o studiu nie słyszałem. W większość gier nie grałem co najwyżej obiły mi się ich nazwy o uszy ale Flight Unlimited miałem okazje podziwiać na żywo. Ba nawet raz sobie poleciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować