Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SoulCalibur IV - legenda bijatyk powraca

13 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa 11.07.2008 – Cenega Poland partner firmy Ubisoft w Polsce, Czechach i na Słowacji ma przyjemność poinformować o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym jednej z najbardziej oczekiwanych gier na konsole nowej generacji w 2008 roku – SoulCalibur™ IV! Gra, która przez lata wyznaczała standardy walk na białą broń, powraca teraz w całkowicie nowej odsłonie i z nowymi postaciami. Wreszcie możesz pomóc Lordowi Vaderowi zapanować nad światem lub dzięki Yodzie przywrócić chwałę rycerzom Jedi.

Przeczytaj cały tekst "SoulCalibur IV - legenda bijatyk powraca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Polska cena 229zł/199zł co jest za przeproszeniem rozbojem w biały dzień....Pre Order z Angli 120-130zł + 25zł do 35zł przesyłka ....No ale pewnie w Angli takie tanie bo tam zarabiają 20 razy mniej niż my burżuje w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest bijatyka. Nie jakieś Tekken 10... SC, tak samo jak poprzednie części, zmiecie całą konkurencję (jest w ogóle jakaś? xD) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zmieńcie:

*Wybierz jedną ze specjalnych postaci: Lorda Vadera oraz Mistrza Yodę!
na
*Wybierz jedną ze specjalnych postaci: Lorda Vadera w wersji na PS3 oraz Mistrza Yodę w wersji na x360!

Takie coś wprowadza ludzi w błąd :) bo Vader jest na PS3 a Yoda na klocku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze Soul Blade na PSXa :) Intro do niego miażdżyło wykonaniem i swoim klimatem. Ile to czasu minęło... Trzeba będzie się zaopatrzyć w czwórkę i przypomnieć sobie, jak to szlachtuje się przeciwników mieczem Mitsurugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójkę na PS2 mam od niedawna i powiem tylko tyle: Tekkena, jak dla mnie, zjada na śniadanie ;) Po prostu miód, malina palce lizać... Pre-order na Ultimie już złożony xD Super bijatyka i tyle ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jesteś jedyną osobą której pomysł się nie podoba..
przecież jak nie chcesz postaciami nie musisz grać... w VF5 czy w poprzednich częściach SC lubiłeś wszystkie charaktery ?
bo ja nie - i nie przeszkadza mi to że Vader będzie w czwórce, a do fanów SW nie należę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprócz Yody w x360 i Vadera w PS3 (Ps3 wymiata x360 w tym miejscu lol) :) bo Vader do badass....obie gry będą miały jeszcze jedną postać z Gwiezdych Wojen....będzie to bohater SW the force unleashed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować