Zaloguj się, aby obserwować  
tomato99

Multiplayer vs. Singel

71 postów w tym temacie

Jakie wolicie gry nastawione na multi czy takie które sie skupiają na grze dla jednego gracza?

Ja tam wole singla :] ze względu na sentyment do starych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:01, tomato99 napisał:

Jakie wolicie gry nastawione na multi czy takie które sie skupiają na grze dla jednego
gracza?

Ja tam wole singla :] ze względu na sentyment do starych gier


A ja lubie i to i to:)Naprawde dla mnie singiel i multi są ważne,gdyż zazwyczaj uzupełniaja sie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od gry
np. Bf:bc wolę grać przez neta
tak samo z Halo 3 ;p

Jeżeli chodzi o Forze 2, naruto:rise of a ninja, to wolę singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawę ''single'' preferuję w grach cRPG (BG, P:T, ID) i strategiach czasu rzeczywistego. Tryb multiplayer jest bardzo mile widziany w FPS''ach i grach hack''n''slash. Lubię też pograć w dobrego MMORPG''a - tutaj tylko i wyłącznie World of Warcraft, który zamiata konkurencją od paru ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak jak dla rafekx 12 jedno uzupełnia drugie. Najpierw jak jest taka możliwość przechodzę tryb dla jednego gracz (zawsze mi się to podobało, tak fajnie brzmi :P), a dopiero później przerzucam się na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak graczem singlowym, sam nie wiem dlaczego, po prostu lubię działać samemu. Multi również lubię, ale nie gram za dużo w tym trybie. Jednakże jak już ostało to powiedziane, ob tryby się uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie pracujący nad grą skupiają sie nad multi wtedy traci dużo gra dla jednego racza i w efekcje dostajemy grę z dobrym multi ale słabym singel pleyem coraz częściej niestety tak jest . Zobaczcie na wiedźmina niema multi i gra dla jednego playera byla bardzo dopracowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole singla w każdej grze, nigdy nie kupiłem i nigdy nie kupie gry ze względu na multi, ważny jest tylko single, multi to taki dodatek, w który również można z przyjemnością pograć. Jedynie w FEAR, GoW i Codename Panzers: Phase One grałem dużo w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to i to ma swoje plusy i kreski poziome [minusy x]]. Zalety single: klimat, eee... cheaty wchodzą xD; zalety multi: podwyższanie swoich umiejętności w grze, ultra dynamiczna rozgrywka, może być kupa śmiechu [chociaż...] oraz największy plus - żywy człowiek jest nieprzewidywalny, a komp z singla - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo powstał do simsów jakiś mod czy dodatek umożliwiający to :0

Ja nie wiem co wolę, np: WoW''a single nie wyobrażam sobie, tak samo jak TES multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:09, kamciu609 napisał:

w singiel grają ludzie co nie dają sobie rady na multi :P ale też zależy o jaką gre chodzi
:) pzdr

Hehehehehe pierwsze zdanie mi się podoba:-) Czyli ty kupisz gre i najpierw grasz w multi a jak ci nie idzie odpalasz Single??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować