Zaloguj się, aby obserwować  
tomato99

Multiplayer vs. Singel

71 postów w tym temacie

Wolę gry Multiplayer, ale w Single''a też czasem pogram... Chociaż wiadomo, Multi = większa adrenalina + rywalizacja i ogrom zabawy. Ostatnio Single mnie po prostu nudzi, dlatego rozglądam się bardziej za grami z ciekawym trybem Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:18, kamciu609 napisał:

nie ;p
zawsze wale multi single jest nudny, zawsze jakos idzie :P moze tobie nie idzie? :>

Czyli gry kupujesz tylko dla multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadeklarowanym singlem ;)
Po pierwsze nie lubię rywalizacji.
Po drugie, nie cierpię znacznej większości graczy internetowych (zwłaszcza, o dziwo, tych z Polski) za chamskość w rozmowach, bluzganie i zachowywanie się jak Giga Master of Everything.
Po trzecie, dla mnie każda gra jest osobnym przeżyciem. Nie szukam w niej przede wszystkim adrenaliny czy szybkiej akcji (chociaż lubię obydwa te elementy) - ja chcę dobrej fabuły, ciekawego świata i bohaterów.
Po czwarte, cenię SP za znacznie większą przyswajalność i przyjazność...
Jakoś tak nie lubię multi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:44, Tajemnic napisał:

Po drugie, nie cierpię znacznej większości graczy internetowych (zwłaszcza, o dziwo,
tych z Polski) za chamskość w rozmowach, bluzganie i zachowywanie się jak Giga Master
of Everything.


Wiesz, zależy od serwera i graczy - nie tylko z Polski są chamy. Grałem w StarCraft''a z jakimś typem zza granicy i na koniec, kiedy siły wroga rozbiły się o moją obronę, byłem mocno osłabiony, ale zadanie spełniłem - mój sojusznik [gra 2v2] falą zmiótł wrogów z moim wsparciem... A na koniec wziął mnie zabił, bo stwierdził, że nie zasłużyłem na zwycięstwo ;P Nienawidzę teamkillerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Single jest lepszy, chociaż to też zależy głownie od gry i ludzi. Np może być genialna kampania a np. multi zniechęca nas zachowanie graczy, Ja tak miałem jak grałem w Empire at War kiedy praktycznie wygrywałem gość wyszedł z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single... w multi przeszkadza mi chamstwo i zazdrość, szczególnie od Polaków. Nie chodzi tutaj o moją osobę, ale również o inne.
A SP jest lepszy fabularnie i ogólnie dobry.
Nie powiem, w shooterach fajnie się robi z innymi graczami akcję i rozwalenie czegoś, ale wolę SP.

Szczerze to gardzę ludźmi, którzy uważają grę za debilną za to, że nie ma multi... no cóż, ja tam wolę single, a multi to drugorzędna rzecz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:44, Tajemnic napisał:

Po drugie, nie cierpię znacznej większości graczy internetowych (zwłaszcza, o dziwo,
tych z Polski) za chamskość w rozmowach, bluzganie i zachowywanie się jak Giga Master
of Everything.

Potwierdzam. Niestety dzieci neo jest po prostu PLAGA i to wszędzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą SP rządzi tylko gdyby było dłuższe chociaż w multi też się fajnie gra np. w Warcrafta 3 czy tym podobne ale w CoD nieporównywalnie lepszy jest single od multi przynajmniej w pierszych 2 częściach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istnieje jeden tytuł, który przemawia za tym że to właśnie multi góruje :P Neverwinter Nights - i wszystko w tym temacie :D Odgrywanie ról na różnorakich modułach jest wyśmienite. Istny rarytas dla miłośników gier rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:35, Patryk Mogilno napisał:

Czyli gry kupujesz tylko dla multi?


jak by Ci to powiedzieć... nie kupuje gier... tylko GW kupiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:49, kamciu609 napisał:

> Czyli gry kupujesz tylko dla multi?

jak by Ci to powiedzieć... nie kupuje gier... tylko GW kupiłem ...


Pirat ? Bez obrazy ale tak to zrozumiałem .


A dla mnie nie ma nic ponad single . Multi tylko w niektórych tytułach w multi dłużej grałem tylko w Gears of War , Jedi Academy , AA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubię pograć na singlu ale to mi się szybko nudzi, wolę walić multi ograć, zabić człowieka bezcenne ;]
dlatego kupuję gry, żeby pograć sobie na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować