Zaloguj się, aby obserwować  
tomato99

Multiplayer vs. Singel

71 postów w tym temacie

Jako że jestem fanem RPG oczywiście wole single dlaczego? Dlatego że w singlu mamy zazwyczaj o wiele ciekawszą i głębszą warstwę fabularną natomiast w RPG Multi (MMORPG) fabuła jest raczej słaba, tylko Guild Wars jakoś daje rade ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:58, Inki napisał:

> nieee ;] od kolegów pożyczam :D
>

taaaa ...


i tak tyle gier mozna miec za darmo... wiec nie musze kupywac.. szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co urozmaica gry MMORPG to questy (i to nie zawsze), lecz tak naprawde w singleplayerze możemy rozwiązywać zagadki które zadowolą nawet najwybredniejszych. Ja jednak wolę gry MMORPG, ponieważ lubię wykonywać questy z prawdziwymi ludźmi a za zagadkami nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych trybów ma swoje zalety, więc ciężko jest wybrać,
który jest tak na prawdę "lepszy".

Jeśli chcę pograć z ludźmi to gram na multi.
Jeśli chcę pograć samemu to gram na singlu.

Chociaż muszę przyznać, że ostatnimi czasy bardziej
ciągnie mnie do multi(mmorpg przede wszystkim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 13:46, Nvaier napisał:

Każdy z tych trybów ma swoje zalety, więc ciężko jest wybrać,
który jest tak na prawdę "lepszy".

Jeśli chcę pograć z ludźmi to gram na multi.
Jeśli chcę pograć samemu to gram na singlu.

Chociaż muszę przyznać, że ostatnimi czasy bardziej
ciągnie mnie do multi(mmorpg przede wszystkim).


ja też ostatnio coś do multi się skłaniam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram tryb multi lub singel w zależności w jaką grę gram.Ja na multi gram tylko w te popularne gry np.diablo,counter strike itp.Jak na przykład gram w jakąś mało popularną grę,a ma tryb multi to i tak gam na singlu bo wiem że to mało znana gra i mało osób będzie w nią grało.Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam single. Jak już gram w multi to zazwyczaj w jakiegoś shootera, ale rzadko gram. Kiedyś to więcej grałem przez neta, teraz to w prawie tylko RPGi gram. ;)
Co innego Age of Conan. To MMO zawiera klimat, jest na podstawie świata fantasy, który kocham no i ma również mnóstwo questów z tego, co czytałem. Och, nie mogę się doczekać! :>

btw. czy jak się gra przez multi czy w jakiś MMO to bez antywira może jakiś wirus na PC wtargnąć? jak gram to się tego boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie, przy okazji co za problem zainstalować antywirusa?

Co do tematu, w Singla gram w jakieś RPGi, Multi głownie MMO, jak teraz Guild Wars itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:19, PapaJaguar napisał:

Nie raczej nie, przy okazji co za problem zainstalować antywirusa?

Żaden, sam mam dobrą ochronę kompa, tylko się z ciekawości pytam, bo kiedyś czytałem, że w AoC mogą ludzie hackować konta, wysyłać linki, że przeglądarka się z nimi łączy czy coś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jak jesteś inteligentny, musisz myśleć też racjonalnie, z kimś jesteś w klanie np. on zdobędzie twoje zaufanie, wyślę Ci parę plików gdzie jest keylogger i pach, ma twoje passy itp. Trzeba po prostu myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:33, PapaJaguar napisał:

To wszystko zależy jak jesteś inteligentny, musisz myśleć też racjonalnie, z kimś jesteś
w klanie np. on zdobędzie twoje zaufanie, wyślę Ci parę plików gdzie jest keylogger i
pach, ma twoje passy itp. Trzeba po prostu myśleć.

Ja na żadne linki nie wchodzę.

Chodziło mi też o to, że w AoC też jest hiperłącze, jak ktoś linka da... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 06:48, kamciu609 napisał:

> > nieee ;] od kolegów pożyczam :D
> >
>
> taaaa ...

i tak tyle gier mozna miec za darmo... wiec nie musze kupywac.. szkoda kasy

A pożyczanie to czasami nie to samo co piractwo? Bo piractwo...bla, bla, bla, bla...

Co do grania w multi to nie mam nic przeciwko chociaż i tak wole singla.
W grach typu MMO jest dużo questów ale brakuje w nich jakiejkolwiek fabuły(wyjątkiem jest GW w którym i tak fabuła jest denna),klimatu(są podobno serwery RP ale założę się że żeby pobawić się tam jak w cRPG trzeba stracić połowę włosów z głowy) a zadania poboczne są powtarzalne.Poza tym co to za
RPG w którym decyzje gracza nie mają wpływu na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:40, PapaJaguar napisał:

No możliwe, tu tez wystarczy myśleć i nie klikać, nie uważasz? :)

Tak, ale to zbyt stresujące i waham się, czy kupić AoC, czy obejść się smakiem. Podobno do NWN 2, które zamierzam kupić sobie na Wielkanoc jest mod, który wprowadza świat Hyborii, czyli właśnie z opowiadań o Conanie z Cimmerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zasadniczo bawi głównie single player, w multi praktycznie nie gram, a jeśli gram/lub przymierzam się do gry, to są to pozycje dla ograniczonej liczby graczy (ciągle zbieram się do Close Combat i Combat Mission), masówek jakoś nie trawie. W single gram kiedy chcę, jak chcę, nie mam jakichkolwiek zobowiązań. Trochę naciągając to jedyne tytuły "multiplayerowe" w które aktualnie gram, to browserowe managery piłkarskie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...ja traktuje gry jako książki. Tak samo jak istnieją książki czytane, filmowe(mówione), audio, tak samo można i gry zaliczyć. Myślę tak, ponieważ jesli jest gra załóżmy Rpg, to poznaje się fabułę i historie bohatera. I to w singlu jest fajne, że możesz (jakby tu napisać) coś odkryć, czegoś się dowiedzieć. Natomiast tego w multiplayerze niema. Oczywiście lubię obydwa tryby gry ale zależy do jakiego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować