Zaloguj się, aby obserwować  
tomato99

Multiplayer vs. Singel

71 postów w tym temacie

Jaki tryb dla jednego gracza wam ostatnio sie spodobał? i w jakiej grze tryb multiplayer was wciągnął?
Bo niestety nie odnajduje takich tytułów(no może poza singlem w GoW''ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za MMO, ale w dobrą strzelankę (jutro kupuję L4D), czy RTS''a lubię pociupać przez internet. Co do singla, preferuje wszystkie rodzaje :P.

EDIT:
PS: Co do singla, który mi się ostatnio bardzo spodobał, zdecydowanie Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zdecydowanie wolalem singla, dzisaij to roznie bywa. Na singlu gralem przewaznie w Fallouta3 ostatnimi czasy, ale ten jakos szybko mnie znudzil. Po necie Entropia Universe, CoH, DoW, Battlefield2. Ale gram raczej z kumplami niz na publicznych serwerach, gdzie ludzie mnie denerwuja, pelno szczeniakow wyzywajacych sie od noobow, cheaterow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, singiel oznacza dla mnie prawie zawsze rozwiniętą fabułę, mnóstwo lokacji, różnorakie misje. (mówie głównie o RPG, ale zdażają się perełki w stylu GoW, itp.) Ale z drugiej - multi! Dynamiczna gra z zespołem! Potem podliczanie twoich statystyk i szpan... A co najwaniejsze - gra z kumplami ze szkoły/podwórka/netu... W sumie trudno wybrać, chociaż jednak troszeczke bardziej jestem za singlem (kocham RPG, itp...) Ale jeszcze z innej strony teraz robi się gry, w których łączy się Multi z siinglem(znaczy kampania, ale z kumplami) - coś a''la Gow2, Halo 3. Hmm... Trudne pytanie, ale jak już mam odpowiadać to niech będzie : SINGIEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multiplayer, to prawdziwy jest w Tribes: Zemsta! Po prostu wymiata! Team Fortress 2, Zombie Panic! Source, Crysis, Angels vs Devils czy UT3. To są gry, które pokazują co to znaczy prawdziwy multiplayer. Ale w multi nie zagramy w takie gry jak wspaniałe RPG, również w sieci zabawę psują cheaterzy, bociarze. Jeśli mam wybrać to: MULTI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:01, tomato99 napisał:

Jakie wolicie gry nastawione na multi czy takie które sie skupiają na grze dla jednego
gracza?

Ja tam wole singla :] ze względu na sentyment do starych gier


W moim przypadku jest to trudne do określenia. podpierając się aspektem historycznym , wybieram Singla. Powodem jest sentyment do starszych tytułów, oraz notoryczne braki internetu. Obecnie zwaracam się jednak w stronę multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Battlefield2. Ale gram raczej z kumplami niz na publicznych serwerach, gdzie

Dnia 27.12.2008 o 02:40, Astmatyk napisał:

ludzie mnie denerwuja, pelno szczeniakow wyzywajacych sie od noobow, cheaterow itp.

to zależy jeszcze od gry rozumiem? bo jak ja gram w B2 na sieci to takich rzeczy nie ma... :)
Co do tematu... hmm jeśli chodzi o MMO to niestety mnie takie gry nudzą po góra 1 miesiącu, ale za to lubię popykać w Battlefileda 2 na sieci, albo jak teraz zakupie NWN2 na własność to pogram po necie w sesje:D
Ale tak normalnie wole singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o wiele bardziej lubię tryb dla jednego gracza. Po prostu lubię kiedy w grze jest jakaś historia i wiemy po co walczymy, dokąd idziemy itp. W multi gram bardzo rzadko, ale ostatnimi czasy coraz częściej. Przeważnie są to zwykłe tryby multiplayer w grach. Na MMO na pewno w najbliższym czasie się nie przerzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja częściej gram w singla. Lubię pograć w multi, ale jednak rzadko gram w necie. Jak mam jakąś dobrą grę w którą można pograć w internecie, to oczywiście! Ale mam takich niewiele. Miło jest grać z jakąś fabułą i w ogóle, a nie z wyklinającymi wszystko graczami na necie... Więc tym razem wygrywa singiel, ale kto wie: może zmienię swoje przyzwyczajenie i będę grywał w sieci. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować