Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko na temat Diablo III

46 postów w tym temacie

pepsi

Diablo III to główny obiekt zainteresowania większości graczy w ostatnich tygodniach. Choć o nowym dziele Blizzarda nie wiadomo jeszcze wielu rzeczy, część z nich zdążyła już ujrzeć światło dzienne. Po chwili oddechu od tego gorącego tematu zapraszamy więc do lektury podsumowania informacji, które znamy już teraz.

Przeczytaj cały tekst "Wszystko na temat Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale pewnie kazdy fan diablo wie juz wszystko co tylko sie ukazało ^^
BTW mały błąd " znakomicie znanego z poprzednich części barbarzyńcę" poprawcie na "z poprzedniej części", bo o ile sie orientuje (a orientuje bo tydzien temu d1 przechodziłem ^^) barb jest tylko w d2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III zmiecie wszystko - nie ma bata. Jest to seria wprost genialna, można powiedzieć, że legendarna. Trzecia część Diabełka jest najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą - już widzę te kolejne lata spędzone na Battle.necie (na swój chory sposób bardzo atrakcyjne ;)... Grafika jest bardzo dobra, więc nie wiem czego fanatycy tej serii się czepiają. Poza tym, jak to było z pierwszym StarCraft''em, może ona się całkowicie zmienić. Jeśli natomiast tak nie będzie, nic nie stoi na przeszkodzie w pobawieniu się jasnością i kontrastem w menu - dla chcącego nic trudnego. Gra już emanuje klimatem, który starczyłby na parę tytułów. Teraz więc należy jeno czekać na premierę!

@Zmija Z lasu
Jaka 'wowowa' grafika? Czy widzisz tam gnomy przechadzające się na Eye of the Storm? Czy widzisz maga zbierającego kwiatki na swoją miksturę? Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej ze ten news będzie updatowany ;-) wg. mogliby już sobie darować i zapowiedzieć grę na 2 tyg przed wydaniem... a teraz trzeba się męczyć czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde.... azsobie ponownie zakupiłem D2 :) tym razem już nie zgubię ... strzecie się trzej bracia Ciemnośći.. nadchodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Witch Doctor, to przeróbka nekromanty. Przyzywa sobie
''minionów'' do pomocy, ma klątwy, zapewne słabo walczy wręcz, więc
to nie jest taka nowa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na mapce Lut Gholen, grafika... no kolorowa jest ale porównywanie jej do tej z World of Warcraft jest sporą przesadą. D2 jest bardziej kolorowe od D1 i nikt nie płakał. Zresztą jest czas i sporo do zrobienia.
@MetalHead86: tu chodzi też o kwerstię widoczności, trudno będzie ustawić kontrast aby jednocześnie była dobra widoczność. Tu już trzeba interwencji w pliki gry.

@maggit: a czy nekro brał prochy i wbijał szpilki w lalki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic nowego sie nie dowiedzialem :) ale jak dla mnie grafika za kolorowa. Blizej jej do Titan Questa niz WoW-a ale to moje zdanie. Poczekamy zobaczymy jaka ta gierka bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu wszystko w jednym ;). Moim zdaniem trzema pozostałymi klasami będą: Paladyn, Czarodziejka i Druid.
Nekromanty moim zdaniem nie będzie bo Witch Doctor dysponuje podobnymi umiejętnościami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer, że klasa jest nienaruszalna i można zmienić płeć. Mapa... Hmm, będzie dobrze. ;) Płaczą, że kolorowa... A jaka ma być w dzisiejszych czasach... ? IMO trochę szkoda, że grafa nie będzie mroczniejsza, ale ta i tak jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bajta2: Nie do końca się z Tobą zgodzę. Co do Czarodziejki to masz racje bo musi być jakaś postać posługująca się magia, ale wątpię żeby był druid, sadzę że będzie to jakaś postać specjalizująca się w atakowaniu na dystans typu Amazonka z d2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca był w Diablo Hellfire tyle, że był postacią ukrytą - zhackowaną, tak samo występował tam również Bard. W każdym razie co do klas w D3, to Necro raczej odpadnie. Klasa Czarodziejki.. No i tu mam jako-taki problem, ponieważ witch doctor jest jak gdyby druido-nekromantą; takim szamanem i jako, że każda z klas teraz będzie obu-płciowa to nie ma mowy o Amazonce, bo w końcu były to kobiety wojowniczki. Ewentualnie łotrzyk/łotrzyca czy coś w tym stylu ;b Paladyn, humph.. Czemu nie, mnie by to nie przeszkadzało. Tak więc dopóki Blizzard nie powie na ten temat nic więcej, na co się jednak nie zanosi przed premierą, to w mojej głowie siedzieć będzie ta dziwna moja własna.. ee.. ''koncepcja''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować