Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko na temat Diablo III

46 postów w tym temacie

Jeśli dadzą paladyna, to niech zrobią go jak w WarCrafcie 3. Niech będzie miał brodę, wąsy i duży młot... :)

A tak na poważnie to ciekawe kiedy będzie to Diablo 3. Mam nadzieję że wyjdzie dopiero za rok ale (jak zwykle u Blizzarda) maksymalnie dopracowana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:17, Pile napisał:

Brat zadeklarował że dla tej gry kupuje nowego kompa za 5 tysi i ciupie w d 3. :D

Cóż, powiedz żeby się jeszcze wstrzymał ;). Gry Blizzard''a nigdy nie miały wygórowanych wymagań sprzętowych, więc i myślę że upgrade i w tym wypadku będzie zbędny. Na razie poczekajmy do momentu gdy, Blizz opublikuje oficjalnie wymagania sprzętowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio patrzyłem na tę ''słynną'' petycję co do zmiany grafiki (nie ukrywajmy, wygląda to jak nieco podrasowany WoW lub Warcraft III po gruntownej przebudowie :/) to było na niej 27 tysięcy (!!!) podpisów. Pewnie, że dobre kilka tysięcy pochodzi pewnie od tych samch osób, ale liczba daje do myślenia.. pytanie, czy nie ucierpi na tym wizerunek blizzarda jako firmy przychylającej się do głosów fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że pojawiło się takie podsumowanie wszystkich informacji dotyczących Diablo III , ponieważ aż do tej pory w ogóle nie interesowałem się newsami o Diablo III , bo i niby po co... Fajnie że mogę sobie po prostu przeczytać taki niedługi tekst i dowiedzieć się wszystkich najważniejszych rzeczy. Opłacało się nie śledzić na bieżąco wydarzeń , bo teraz nawet nie mam najmniejszego problemu z nadrobieniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 wymiecie, widać to już po udostępnionych gameplayach :D. Natomiast nie wiem, czemu w newsie są jakieś wzmianki o konsolach? Co to ma być "teoretycznie możliwe"? Teoretycznie możliwe jest nawet to że God of War 3 wyjdzie na X360, tylko co z tego skoro w praktyce nie ma na to szans? Jeżeli tak macie pisać te newsy, to takie dopiski do każdej gry poproszę... Halo 3 "niech posiadacze PS3 się nie załamują, bo Halo 3 na konsolę Sony jest teoretycznie możliwe"... Po prostu niepotrzebny fragment w tym podsumowaniu.

Miejmy nadzieję, że nowe Diablo zostanie wydane jak najszybciej, jednak oczywiście nie kosztem jakości ;).
One game to rule them all ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:47, PatryKcja napisał:

No to jeszcze jakiś czas sie poczeka, ale nie rozumiem co gracze mają do mrocznego klimatu,
że niby ''''zbyt kolorowy'''' według mnie jest okey...


jakby nawet był to zacznął pisa o jakąś łatkę, a kto zostanie przy pierwszej wersji, ten zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przypomnienie poprzednich newsów o Diablo III. Haha, ta gra uratuje PieCyki. Więcej szumu o niej jest niż o jakimś GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mglu ogólnie blizzard i jego gry ratują piece....; Ja sobie nie wyobrażam grać w inne gry niż bliza na piecu moim. Wszystkie inne są na konsole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znamy 2 klasy a jeszcze 3 ...łee tam mam nadzieje ze bedzie jakis dodatek w stylu LoD do 2
moim zdaniem to bedzie czarodziejka , paladyn i druid a dodatek doda 2 nowe 1 mephisto <=P> a druga marcus fenix <i love GoW xD>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:45, dark master napisał:

jak ostatnio patrzyłem na tę ''słynną'' petycję co do zmiany grafiki (nie ukrywajmy,
wygląda to jak nieco podrasowany WoW lub Warcraft III po gruntownej przebudowie :/) to
było na niej 27 tysięcy (!!!) podpisów. Pewnie, że dobre kilka tysięcy pochodzi pewnie
od tych samch osób, ale liczba daje do myślenia.. pytanie, czy nie ucierpi na tym wizerunek
blizzarda jako firmy przychylającej się do głosów fanów...


27 tysięcy, na tle milionów to wielka kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:53, AjKnowJu napisał:

>

27 tysięcy, na tle milionów to wielka kupa.


zalezy jeszcze, ilu milionów i ile z tych milionów broniłoby nowego settingu jak rejtan. No nic, pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby zrobili nowe klasy... właśnie nie WoWowe bo jak chcemy Palladyna z WoWa ( nie powiem że mi się nie podoba) to kupimy WoWa a nie D3 wg. mnie klasy będą oryginalne dla gry i zupełnie zróżnicowane - każda inna od drugiej nie dająca się porównać z żadną - wtedy byłoby najlepiej :] nie mówiąc o tym, że grafika jest plastelinowa zero mroku i klimatu z dwójki (nie grałem w jedynkę więc nie powiem) nie wyobrażam sobie III aktu z taką grafiką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować